Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει σημασία αν είναι1st party/3rd party. Σημασία έχει αν έχει υποστήριξη. Το αν δεν σου αρέσουν τα παιχνίδια, είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και έχει σημασία... καλό είναι να το στηρίζει με 1st party η μαμά του, όπως γίνεται και με το Wii U που έχει πουλήσει παρόμοιο αριθμό κονσολών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ''καλό είναι να είχε και υποστήριξη από τη σόνυ'', είναι διαφορετικό από το αν η κονσόλα δεν έχει υποστήριξη.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πουλησα {ασχετα που μπηκα στο theard}
το θεμα ειναι οτι το εψαχνα το συγκεκριμενο theard και ελεγα που σκατα βρισκεται και ειδα οτι απο ΠΡΙΝ το νεο ετος εχει να μιλησει καποιος οποτε ειπα να κανω το ποδαρικο με το δεξι δαχτυλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηχανακι σε συνδυασμό με το plus για το ps4 κάτι λεει

Εξαρτάται πόσο χρονών είσαι κατά τη γνώμη μου.

πάνω από 40 και κάτω από 15 είναι πολύ δυνατό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηχανακι σε συνδυασμό με το plus για το ps4 κάτι λεει

Εξαρτάται πόσο χρονών είσαι κατά τη γνώμη μου.

πάνω από 40 και κάτω από 15 είναι πολύ δυνατό

τα δικια σου εχεις, το πηρα για τον γιο μου πριν δυο χρονια, για assasins , drake, gravity rush κλπ τιτλους και το αποτελεσμα ειναι να εχει να το αγγιξει ο μικρος πανω απο χρονο και εγω να περιμενω σαν τρελος καθε μηνα τι θα βαλει το plus για να παιξω. Νομιζω οτι το μηχανακι ειναι πλεον για jrpg lovers και φανατικους gamers που δεν τους απασχολουν τα γραφικα(λογω indies τιτλων) και τα product values και αυτα απαραιτητως με συνδρομη συο plus. Αγαπαμε vita μεχρι η μαμα sony να τραβιξει τη μπριζα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πόσο χρονών είσαι κατά τη γνώμη μου.

18

 

 

 

gravity rush  καλό? δε το έπαιξα καθόλου. Να τους το βάλω? το είχα αγοράσει από το plus παλια

 

το drake το έλιωσα!!!! (ΠΑΣΧΑ rules πριν 2 χρόνια)

καλο το gravity rush

και το wipeout 2048 {αμα σε νοιαζει}

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gravity rush  καλό? δε το έπαιξα καθόλου. Να τους το βάλω? το είχα αγοράσει από το plus παλια

 

το drake το έλιωσα!!!! (ΠΑΣΧΑ rules πριν 2 χρόνια)

δεν ξετρελαθηκα να σου πω την μαυρη μου αληθεια, καλο ηταν αν και θυμαμαι ειχε κατι προβληματακια με τον ελεγχο της καμερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο psstore απο το λαπτοπ εκανα login στον λογαριασμο μου και αγοραα ενα παιχνιδι για το psvita με paypal πληρωσα και τωρα δεν μπορω να το κατεβασω με ΤΙΠΟΤΑ στο psvita...Ανοιγω psvita κανονικα και προσπαθω να μπω στο pstore και δεν το φορτωνει με καμια παναγια ενω internet απο το browser μπαινει κανονικοτατα(wifi)...Τι κανω λαθος ρε παιδια..?

 

Υ.γ.Μολις παταω απευθειας ps store στο vita μου βγαζει να κανω login αλλα παντα εχει το mail του προηγουμενου ιδιοκτητη αποθηκευμενο και μολις κανω delete να γραψω τα δικα μου στοιχεια(εχω λογαιριασμο στοps store..)μου λεει you must sign in with the account that is linked with this system (NP-2100-3) εχει κατι αποθηκευμενο καπου που πρεπει να το κανω επαναφορα η να βαλω τα δικα μου στοιχεια...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...