Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

100-120 νομιζω. Δεν φευγουν ευκολα τα vita δυστυχως. Κρατησε το κατα τη γνωμη μου. Εστω και για τη συλλογη. Ειναι πολυ ωραιο μηχανακι.

Πολύ λίγα τα λεφτά που λες. Μιλάμε ότι έχει και περίπου 50 με 60 παιχνίδια το account περα από όσα έχει για ps3 και 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ λίγα τα λεφτά που λες. Μιλάμε ότι έχει και περίπου 50 με 60 παιχνίδια το account περα από όσα έχει για ps3 και 4

Σου ευχομαι να πιασεις την καλυτερη δυνατη τιμη πωλησης. Επειδη απο περιεργεια παρακολουθω πολυ στενα τις αγγελιες, θεωρω οτι θα δυσκολευτεις. Μακαρι να διαψευστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ λίγα τα λεφτά που λες. Μιλάμε ότι έχει και περίπου 50 με 60 παιχνίδια το account περα από όσα έχει για ps3 και 4

 

Ελάχιστη αξία πιάνουν τα digital παιχνίδια σε σχέση με τα boxed. Τα digital ότι και να κάνεις τα φορτώνεσαι εσύ ο ίδιος και για κάποιους μπορεί να έχουν μηδενική αξία. Παράδειγμα και εγώ πουλάω το PS3 μου αλλά οι περισσότεροι που βλέπουν τα παιχνίδια με τα οποία το πουλάω ξυνίζουν τη μούρη τους. Φαντάσου να τα είχα αυτά τα παιχνίδια σε digital μορφή, τίποτα δεν θα έπιαναν. Τώρα μπορώ να πουλήσω την κονσόλα και τα παιχνίδια να τα πουλήσω ξεχωριστά και να πάρω κάτι τις παραπάνω.

 

Για εμένα αν έχει μπόλικο digital υλικό μην την δώσεις. Κράτα την και απόλαυσε την όσο καιρό θα την έχεις. Περισσότερα θα κερδίσεις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Archos Gamepad 2.Αξιζει να το πουλησω για να παρω το PS Vita?

Η να το ανταλαξω?

 

Εχω το PS3 και το PS4.Στο PS3 εχω κατεβασει μερικα games του PSVita.Θα μπορω να τα μεταφερω στο PS Vita?

 

Στο Archos μπορω να παιζω games απο Play Store(σαβουρα τα πιο πολλα)και διαφορα emulators απο PS1 κλπ.Η να βαλω καποια ταινια να δω.Επισης διαφορες εφαρμογες.Δεν βολευει ομως για gaming και τοσο παρ'ολο που εχει κουμπια,αναλογικους και σταυρο γιατι ειναι βαρυ.

 

Το PSVita τι εφαρμογες παιρνει?Μονο απο PSN Store?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι αξίζει.

Ναι ότι έχει στο psn. Έχει και πάρα πολλά psp games και ps1 games.

Τα παιχνίδια σου από ps3 αν είναι cross buy θα τα έχεις και στο vita

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...