Προς το περιεχόμενο

Ξαναγεμισμένα Τόνερ


hackertom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πια είναι η γνώμη σας για τα ξαναγεμισμένα τόνερ ? Υποθέτω οτι έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να πάθει ζημιά ο εκτυπωτής έτσι? Για XEROX πρόκειται ...

Τι μου προτείνετε να πάρω καινούργιο η να ξανά γεμίσω το υπάρχον; Ποια είναι η διαφορά στην τιμή; Καινούργιο βλέπω κάνει κάπου στα 70 ευρό

 

www.you.gr

 

Xeros Phaser 3100MFP

 

(Μόνο ασπρόμαυρες εκτυπώσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Δεν παίζει να πάθει τίποτα ο εκτυπωτης αν το πας σε σωστό μαγαζί. Εγώ γεμιζω στην 123refills που είναι τεράστια εταιρία με πολλά καταστήματα σε όλη την Ελλάδα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Συγκεκριμένα θεσσαλονικη όπου μένω τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικα και το κατέχουν το θέμα.

Έχουν και eshop αν σε ενδιαφέρει http://www.123refills-svoloustr.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε

αφού μιλάμε και για xerox αβλεπί σε καινούργιο . Δεν ξέρω αν μπορείς κιόλας να το ξαναγεμίσεις και να το χρησιμοποιήσεις γιατί χρειάζεσαι και την κάρτα του , και δεν ξέρω αν οι refilers έχουν τέτοιοες κάρτες . Αν τώρα μου έλεγες για samsung κλπ θα σου έλεγα να το ξαναγεμίσεις , αλλά για xerox όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Όχι ρε τι καινούριο;

Αυτοί έχουν και κάρτες και τα πάντα με εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε

αφού μιλάμε και για xerox αβλεπί σε καινούργιο . Δεν ξέρω αν μπορείς κιόλας να το ξαναγεμίσεις και να το χρησιμοποιήσεις γιατί χρειάζεσαι και την κάρτα του , και δεν ξέρω αν οι refilers έχουν τέτοιοες κάρτες . Αν τώρα μου έλεγες για samsung κλπ θα σου έλεγα να το ξαναγεμίσεις , αλλά για xerox όχι.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου και μάλλον θα ακολουθήσω την συμβουλή σου ... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...