Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απορώ πως και δεν έχει πει κανείς την θεϊκή ατάκα της Ελληνίδας μάνας (πριν από 1000 χρόνια βέβαια) προς τον μικρό γιο, ότι δηλαδή αν κάνει μια συγκεκριμένη πράξη πολύ συχνά θα τυφλωθεί, κουφαθεί, χαζέψει κ.τ.λ. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορώ πως και δεν έχει πει κανείς την θεϊκή ατάκα της Ελληνίδας μάνας (πριν από 1000 χρόνια βέβαια) προς τον μικρό γιο, ότι δηλαδή αν κάνει μια συγκεκριμένη πράξη πολύ συχνά θα τυφλωθεί, κουφαθεί, χαζέψει κ.τ.λ. :rolleyes:

Δεν ήσουν πάντα κοπελίτσα ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας με το παρελθόν του :P

Πάω τώρα στο θέμα με τα παραφυσικά, θέλω να γράψω για μια τρομακτική συνάντηση με έναν ζωντανό... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Εδω σορυ που θα βγω οφ-τοπικ απλα εχω την εξης απορια: Με το που ανεβασα το τοπικ με θεμα παραπληροφορηση απο στομα σε στομα, αναρτηθηκε ως πρωτη απαντηση η εξης εξυπναδα (;) μια προκατ LOSER jpg. Καλα η ανεμπνευστη και αφελης εμπάθεια δεν με παρεξενευσε τοσο, οσο το οτι αξιολογηθηκε με +3. Δεν κανω πλακα, ας φιλοτιμηθει καποιος να μου ανοιξει τα ματια στο τι βρηκε ως ευστοχο σχολιο (και για την ακριβεια δεν επιασε και την τραγικη ειρωνια του κομεντ, αλλα ενταξει αυτο παει πολυ), τι να πω ισως καταλαβε κατι παραπανω ανθρωπος ειμαι, αρκει βέβαια ν απευθύνομαι σε αληθινά account και οχι φαντασματα, αν και σε τετοιο θρεντ χωράνε :P

 

 

 

 

Αυτό που λέει ο λούσιφερ. Το ταγκ λούζερ ήταν το μόνο που μπορούσα να σκεφτώ για να βάλω στο γκουγκλ ώστε να μου βγάλει ακριβώς τη συγκεκριμένη εικόνα. Και το σκέφτηκα ότι είσαι παρεξηγησιάρης και θα στραβώσεις, αλλά είπα να δοκιμάσω δίχως επεξήγηση μπας και.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως και δεν έχει πει κανείς την θεϊκή ατάκα της Ελληνίδας μάνας (πριν από 1000 χρόνια βέβαια) προς τον μικρό γιο, ότι δηλαδή αν κάνει μια συγκεκριμένη πράξη πολύ συχνά θα τυφλωθεί, κουφαθεί, χαζέψει κ.τ.λ. :rolleyes:

 

Σόρρυ, για την αποχή μιλάω.:Ρ

Βασικά ισχύει, όχι για κώφωση τύφλωση κλπ, αλλά γενικά η αποχή, ακόμα και από αυτοϊκανοποίηση προκαλεί σοβαρά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη oι δυο πικς λενε πως ειναι Loser? στην νοηματικη το δειχνουν; :huh:

 

:D :D :D :D :D

 

Χμμμ, για το προηγουμενο μου σποιλερ οκ ξεκαθαριστηκε. Αρα την ταμπελα του παρεξηγιαρη δεν την γλιτώνω :mrgreen:

 

Δεν πηγε το μυαλο μου στο ψηλος/κοντος αλλα στα χαζα παιδακια με το losers say what? φαση...

http://www.imdb.com/media/rm921082112/tt0217630

Αν και ειλικρινα σ' αυτο που υπεθεσα πιο πολυ με χαλασε η ακυρια του timing

 

Ας πω μια συγγνωμη NA (εδω κολλανε τα με το συμπαθιο/χωρις παρεξηγηση)

 

 

Οντοπικ τωρα...

 

Παλι στρατος, πρωτες 3 μερες: ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ; ΠΙΑΣΑΝΕ ΔΥΟ ΝΑ ΠΥ#$%^&ΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ. Σε καθε μα καθε Σειρα, βασει διηγησεις παλαιοτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχναμε και το αντικουκου στο τσαι - καφε κλπ. Must απο στρατιωτικα δεδομενα.

 

 

Εμένα πάντως αντί-poo-poo μου είχαν βάλει, μετά από 8 μέρες πήγα και έκανα αρμένικη βίζιτα στο βεσέ..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Kαι μια που πιασαμε στρατο: Στην σκοπια (insert number here) παλια ειχε αυτοκτονησει ενας φανταρος γιατι δεν αντεχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος κάνει γυμναστήριο και φτιάξει σώμα έχει μικρό πουλί.

 

Αν εχει παρει στεροειδη, πολυ πιθανον. μετα η μονη θεραπεια ειναι να παιρνει συνεχως τεστοστερονη εξωτερικα, γιατι δεν θα μπορει να παραξει ο οργανισμος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...