Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ο παγκόσμιος οργανισμός φαρμάκων.

O γνωστός ΠΟΦ;

 

Ένα κορυφαίο που μου έχουν πει είναι το εξής:

"Οι μοναχοί του Αγίου Όρους επιτελούν μεγάλο έργο. Μια γνωστή μου ήταν στο Λος Άντζελες και έγινε μεγάλος σεισμός, με αποτέλεσμα να γκρεμιστεί το σπίτι, στο οποίο ήταν και να παγιδευτεί στα συντρίμμια. Ξαφνικά, εμφανίστηκε κάποιος, σαν αέρινη μορφή, την πήρε αγκαλιά, την έβγαλε έξω και μετά εξαφανίστηκε. Μετά από καιρό, αυτή η γνωστή πήγε σε ένα μοναστήρι και είδε έναν μοναχό, τον οποίο και αναγνώρισε! Ήταν αυτός που την έσωσε. Μεταφέρθηκε με τη δύναμη της προσευχής στο Λος Άντζελες και την έσωσε."

 

Άνευ δικών μου σχολίων... Μιλάμε για άτομο με πτυχίο ΑΕΙ και μάστερ εν τω μεταξύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο για τον κισινγκερ που αναφερθηκε ακομα και σημερα αναπαραγεται οσο μπαρουφα και να ειναι :cry: . ! Οπως και τα Ρεμος/Βισση/Γκλετσος κλπ . Αλλα αυτα ειναι κουτσομπολια φαση και προσωπικα δεν μ΄ αρεσουνε. Ενταξει να πεις ο ταδε #$%^ τον/την δεινα δεν εχει την παρανοια με αστηριχτες ιστοριες οπως το κλασικ ΓΙΑ ΜΙΑ ΨΗΦΟ... γιατι στην τελικη μπορει και κατι να ισχυει αλλα τι σε νοιαζει; -_-

 

Παντως μαζευεται καλο υλικο αρομαροκουκουναρολογιας! Keep on...

 

 

 

Εδω σορυ που θα βγω οφ-τοπικ απλα εχω την εξης απορια: Με το που ανεβασα το τοπικ με θεμα παραπληροφορηση απο στομα σε στομα, αναρτηθηκε ως πρωτη απαντηση η εξης εξυπναδα (;) μια προκατ LOSER jpg. Καλα η ανεμπνευστη και αφελης εμπάθεια δεν με παρεξενευσε τοσο, οσο το οτι αξιολογηθηκε με +3. Δεν κανω πλακα, ας φιλοτιμηθει καποιος να μου ανοιξει τα ματια στο τι βρηκε ως ευστοχο σχολιο (και για την ακριβεια δεν επιασε και την τραγικη ειρωνια του κομεντ, αλλα ενταξει αυτο παει πολυ), τι να πω ισως καταλαβε κατι παραπανω ανθρωπος ειμαι, αρκει βέβαια ν απευθύνομαι σε αληθινά account και οχι φαντασματα, αν και σε τετοιο θρεντ χωράνε :P

 

 

 

*Ελπιζω να μην χαλαει κατι τετοιο την ροη του θρεντ. Καλου καλου για να μην γινεται κοιλια ας μπει αλλο ενα...

 

Τα κρεατα που εχει ο στρατος ειναι απο το 1950. Οταν προσπαθεις βεβαια να το απορριψεις ορθολογιστικα πχ να εξηγησεις οτι με τοσους τονους που ξοδευουνε καθε χρονο θα επρεπε το '50 να ειχανε προμηθευθει ενα ψυγειο 50 φορες το wembley, χανεις το σαλιο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εδω σορυ που θα βγω οφ-τοπικ απλα εχω την εξης απορια: Με το που ανεβασα το τοπικ με θεμα παραπληροφορηση απο στομα σε στομα, αναρτηθηκε ως πρωτη απαντηση η εξης εξυπναδα (;) μια προκατ LOSER jpg. Καλα η ανεμπνευστη και αφελης εμπάθεια δεν με παρεξενευσε τοσο, οσο το οτι αξιολογηθηκε με +3. Δεν κανω πλακα, ας φιλοτιμηθει καποιος να μου ανοιξει τα ματια στο τι βρηκε ως ευστοχο σχολιο (και για την ακριβεια δεν επιασε και την τραγικη ειρωνια του κομεντ, αλλα ενταξει αυτο παει πολυ), τι να πω ισως καταλαβε κατι παραπανω ανθρωπος ειμαι, αρκει βέβαια ν απευθύνομαι σε αληθινά account και οχι φαντασματα, αν και σε τετοιο θρεντ χωράνε :P

 

 

 

Chill, you must, young padawan. Η χρήστις Garnele αναφέρεται στον γνωστό μύθο "ο ψηλός την έχει έτσι, ο κοντός την έχει έτσι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κρεατα που εχει ο στρατος ειναι απο το 1950.

 

Λίγο οφφτόπικ αλλά θυμήθηκα που όποτε τρώγαμε χοιρινές έκοβα γύρω-γύρω τη σφραγίδα που είχε το κρέας..ΜΠΡΡΡΡ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας ακομη μυθος ειναι οτι οποτε εχει γενικο Blackout σε μεγαλουπολεις,αυξανεται ο αριθμος γεννησεων την χρονια που εγινε το συμβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κρεατα που εχει ο στρατος ειναι απο το 1950.

Εγώ έχω δει βόϊδι ένα χρόνο μεγαλύτερο από μένα.Παίζαμε μ' αυτό (μόλις ψήθηκε) και κρεατοπόλεμο στη ΣΦΛ.Πριν από 35 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας ακομη μυθος ειναι οτι οποτε εχει γενικο Blackout σε μεγαλουπολεις,αυξανεται ο αριθμος γεννησεων την χρονια που εγινε το συμβαν.

\

μας δουλεύεις? εδώ με τη κρίση παντού γκαστρωμένες βλέπεις :P

άμα τους κόψεις τις εξόδους να τα αποτελέσματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

\

μας δουλεύεις? εδώ με τη κρίση παντού γκαστρωμένες βλέπεις :P

άμα τους κόψεις τις εξόδους να τα αποτελέσματα :P

Δεν είναι που κόβονται οι έξοδοι.Είναι η οικονομία της φύσης,να βγούνε πολλοί μπας και φτουρίξει κανένας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...