Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκτός αν μου διέφυγε, απορώ που δεν είπατε ακόμα για τα κοτόπουλα με τα πολλά μπούτια και χωρίς κεφάλι που εκτρέφουν τα KFC. Κλασικό!

 

Επίσης, μεγάλο σουξέ είναι οι διάσημοι άντρες που τους έχουν πιάσει να φιλιούνται/πηδιούνται μεταξύ τους. Έχω ακούσει ιστορίες για πάμπολλους δημοσιογράφους/τραγουδιστές/πολιτικούς που και καλά τους έπιασαν στα πράσα. Να μην αναφέρω ονόματα, αλλά νομίζω για όλους έχουν βγάλει ιστορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι η Βίσση είχε μπήξει στο αιδοίο της ολόκληρο μπουκάλι κοκακόλας/ψάρι κατεψυγμένο. Ο Γκλέτσος/Καρβέλας της το είχε βάλει.

 

Οτι ο Πύρρος Δήμας πήδαγε το Ρέμο και μάλιστα τον έστειλε στο νοσοκομείο για ράμματα πρωκτού.

 

Επίσης οτι ο Στράτος Διονυσίου πέθανε από ανακοπή επειδή έπιασε στα πράσα το γιό του να τον παίρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι με τη nivea αναπτύσσετε η τριχοφυΐα.

Ότι με το κοτόπουλο μεγαλώνουν τα βυζιά.

Ότι η κάνναβη νεκρώνει τα εγκεφαλικά κύτταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι μια παλια διαφημιση στην τηλεοραση που διαφημιζε μια τηλεοραση και ελεγε οτι εχει πιο ζωντανα χρωματα απο αυτη που εχουμε τωρα.

και εβαζε μια εικονα και ελεγε "δειτε πως βλεπετε με τη τηλεοραση σας"

και μετα εβαζε αλλη εικονα και ελεγε "δειτε πως θα βλεπετε με τη δικια μας τηλεοραση"

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

 

ακριβος το ιδιο εγινε και με διαφημιση του DVD και οταν περναμε κασετες απο το βιντεοκλαμπ

στις διαφημισεις ελεγε "δειτε πως ΘΑ βλεπετε με το DVD".....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας κανω και εγω λιγο τον δικηγορο του διαβολου:

 

 

Ξεκιναω με EDIT και συνεχιζω... γιατι ολοι αναπαραγουνε την ατακα "οι ισπανοι φωναζουνε ΣΙΓΑ μην ξυπνηστε τους ελληνες" κλπ; χωρις να ενδιαφερθει αν υπαρχει πηγη; εγω επειδη γνωριζω ισπανικα εψαχνα με το που το ακουσα στο νετ να το βρω, αλλα τζιφος και

 

δεν ξερω αν οντως το λεγανε το συγκεκριμενο συνθημα,παντως στα βιντεος που ειδα στην τηλεοραση απο την ισπανικη συγκεντρωση,ειχαν αναρτηθει σε ενα σημειο μεγαλες ελληνικες σημαιες.

 

 

Αλλο που ολοι υποστηριζουνε οτι συνεβη ειναι πως προ ετων η Μενεγακη ειπε τον Βολανη γυφτο και αυτος της ειπε οτι την πηδαει ο Κυριακου. Βιντεο δεν υπαρχει αλλα ολοι ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ γιατι ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ.

κατι παρομοιο ακουγοταν για την Κορομηλα και για καποιον αλλο οταν ηταν στις αρχες της καριερας της.Αλλα υποτιθεται οτι ειχε γινει off-camera και οχι live.επομενως δεν ειναι και τοσο τραβηγμενο να εχει γινει κατι τετοιο.ισως και αυτο με την Μενεγακη να

ειναι στην πραγματικοτητα με την Κορομηλα και απλως εκμοντερνιστηκε η φημη. :mrgreen:

 

Κλασικη ιστορια με την τοπικη pizza hut οτι βαριεστημενοι υπαλληλοι και αγανακτισμενοι για το προχωρημενο της ωρας εναποθετησαν (χμμ) γενετησιο υλικο (το 'πα καλα; ) πριν την στειλει ο deliverας και τα ξημερωματα η πλυση στομαχου εδειξε 16 διαφορετικους "εργοχειρες"

 

δεν ξερω για την hut.αλλα παρομοιο περιστατικο εχει συμβει σε γνωστη αλυσιδα εστιατορειων/πιτσαριας στην οποια δουλευε φιλος μου και ηταν μαρτυρας στο περιστατικο.καποιος απο την κουζινα εριξε σπερμα στην πιτσα που ηταν για delivery,ο ατυχος πελατης την εφαγε και επαθε δηλητηριαση και πηγε στο νοσοκομειο.και οχι δεν του βρηκανε 16 δειγματα σπερματος στο στομαχι.

 

για την Domino Pizza παντως εχει συμβει το εξης αληθινο περιστατικο:

http://www.youtube.com/watch?v=g-Z2x4SClaE&feature=related

 

Υπαρχει διπλα και το βιντεο που ειχαν τραβηξει με τα καμωματα τους στην κουζινα οι prankers και το βιντεο απολογιας που εξεδωσε επισημα ο προεδρος της αλυσιδας.

 

Επομενως νασαστε προσεχτικοι απο που παραγγελνετε και τρωτε. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ξερω για την hut.αλλα παρομοιο περιστατικο εχει συμβει σε γνωστη αλυσιδα εστιατορειων/πιτσαριας στην οποια δουλευε φιλος μου και ηταν μαρτυρας στο περιστατικο.καποιος απο την κουζινα εριξε σπερμα στην πιτσα που ηταν για delivery,ο ατυχος πελατης την εφαγε και επαθε δηλητηριαση και πηγε στο νοσοκομειο.και οχι δεν του βρηκανε 16 δειγματα σπερματος στο στομαχι.

 

Πως γίνεται να πάθεις δηλητηρίαση από σπέρμα; Σόρρυ κιόλας, αλλά αρβύλα στην αρβύλα;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...