Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Μην βγεις ή αν βγεις τα ματια σου 14, καποιοι αγνωστοι ριχνουν ναρκωτικα στο ποτο σου"

 

Τοσα χρονια παντος τζαμπα ναρκωτικα δεν μου εδωσε κανενας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Μην βγεις ή αν βγεις τα ματια σου 14, καποιοι αγνωστοι ριχνουν ναρκωτικα στο ποτο σου"

 

Τοσα χρονια παντος τζαμπα ναρκωτικα δεν μου εδωσε κανενας....

Και ναρκωτικα ριχνουν και τσιγαρο μεσα και διαφορες αλλες ουσιες. Τοσα μεθυσια που εχουν καταληξει σε σπιτια ξενων, να ξυπνανε το πρωι στο μπανιο, χωρις να εχουν καποιο οργανο τους, δεν ειναι ραδιο αρβυλα..

 

Η παρανομη πωληση οργανων δεν ειναι και κατι το πρωτογνωρο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναρκωτικα ριχνουν και τσιγαρο μεσα και διαφορες αλλες ουσιες. Τοσα μεθυσια που εχουν καταληξει σε σπιτια ξενων, να ξυπνανε το πρωι στο μπανιο, χωρις να εχουν καποιο οργανο τους, δεν ειναι ραδιο αρβυλα..

 

Οριστε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε????

 

Πες, ποιο όργανο σ' έκανε ν' αλλαξοπιστήσεις.

 

Και ναρκωτικα ριχνουν και τσιγαρο μεσα και διαφορες αλλες ουσιες. Τοσα μεθυσια που εχουν καταληξει σε σπιτια ξενων, να ξυπνανε το πρωι στο μπανιο, χωρις να εχουν καποιο οργανο τους, δεν ειναι ραδιο αρβυλα..

 

Η παρανομη πωληση οργανων δεν ειναι και κατι το πρωτογνωρο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ρίχνουν ναρκωτικά στο ποτό, να το κάνω στέκι.

 

στον αγιο δομινικο οταν ειχα παει για μια εδβομαδα μεσα στο resort Που μεναμε ηταν κατι ντοπιες που ριχνανε ρουφιες

σε ποτα στο κλαμπ και σε παιρνανε στο δωματιο λιποθυμαγες και σου παιρναν τα παντα.

το ειχε παθει ενας μας το λεγανε οταν τους γνωρισαμε εκει, και τον πετυχε ο φιλος του που μοιραζαν το δωματιο λιποθυμο και εκεινη να τα εχει κανει πο***να μεσα και να κλεβει οτι βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου αρέσει αυτό. Κάπου να σου ρίχνουν κάτι για να σε βιάσουν Τσέχες ή για να εθιστείς και να αγοράσεις δεν παίζει;

 

Σε Florida μεριά σου κάνει?

Παίζει ένας urban legend εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι που ήταν παρόντες στο άνοιγμα του τάφου του βασιλιά Τουταγχαμώμ, εκτέθηκαν στην ''κατάρα της μούμιας'' και πέθαναν μετά απο λίγο καιρό.

 

What a load of crap.

 

Η εστω προικισμενοι Νιγηριανοι.Κατι τις ενδιαφερον τεσπα

 

 

Κάτι σε μπεζάκι, παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σε μπεζάκι, παίζει?

 

Σε μπεζακι δυσκολα,αν κ δεν θα με χαλαγε να με βιαζε κανενας μιγας η Λατινος (Βραζιλια κατα προτιμηση)

 

Επισης οτι ο Μητσοτακης ειναι γρουσουζης (καλα μην βαρατε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πιο προσωπικό:

Στον τελευταίο μεγαλούτσικο σεισμό πριν κανά 2 χρόνια, με παίρνει η δικιά μου τηλέφωνο και μου λέει να βγούμε όλοι έξω στις πλατείες γιατί έρχεται ο Μεγάλος!

Μάλιστα για να το στηρίξει μου κάνει ότι εκκενώνουν το ΚΑΤ και ότι το είπε ο αδερφός της ξαδέρφης του μπατζανάκη του διευθυντή του ΚΑΤ.

Τρελαίνομαι και εγώ και ξεκινώ για το ΚΑΤ, 10 λεπτά απόσταση είναι. Φυσικά και δεν γινόταν απολύτως τίποτα.

Πως δεν με χώρισε μετά από τόσα μπινελίκια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...