Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω να σκάει topic σε λίγο με τίτλο "πόσος είναι ο Γιαννούκος σας" :lol:

 

Έχω να κάνω μετρήσεις από το Λύκειο αλλά μιας και πιάσαμε τέτοια κουβέντα για να δω για να δω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κ γω μια/δυο φορες εκανα μετρησεις εκει στην εφηβεια.

 

κ ενα που μπορω να πω με σιγουρια οτι ΔΕΝ ειναι ουρπανια αλλα φακτ ''Οι μαυροι τον εχουν μεγαλυτερο απο τους λευκους''.Λυπαμαι συμπατριωτες...μας τρωνε..κατα κρατος :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ενα που μπορω να πω με σιγουρια οτι ΔΕΝ ειναι ουρπανια αλλα φακτ ''Οι μαυροι τον εχουν μεγαλυτερο απο τους λευκους''.Λυπαμαι συμπατριωτες...μας τρωνε..κατα κρατος :devil:

 

Sad but true :/

 

Θυμάμαι το ανηψάκι μου τον Ελιά να κάνει βούτα στην πισίνα τσιτσίδι και την αδερφή μου να σχολιάζει "όταν μεγαλώσει ο μικρός θα κάνει κάποια γυναίκα πολύ ευτυχισμένη" :lol:

 

Έχουν περισσότερους αδένες or something like that..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχουν περισσότερους αδένες or something like that..........

 

Αντε παλι με τους αδενες.Ενας γιατρος βρε παιδια!Ενα γιατρος λεμε.Δεν εχουν περισσοτερους αδενες, δεν στεκει.Το μονο που ισως στεκει ειναι οτι εχουν ελαφρως πιο αναπτυγμενο το μυικο τους συστημα σε σχεση με τις υπολοιπες φυλες αλλα κ παλι αυτα ειναι ανα περιπτωση φυσικα κ υπαρχουν λευκοι που βαζουν κατω τους μαυρους αλλα οι μαυροι τεινουν συχνοτερα να βαζουν κατω τους λευκους.Κατα τα αλλα σε ολα ιδιοι ειμαστε.Ανθρωποι ειμαστε ολοι οχι αλιενς :mrgreen: Αμαν δλδ :-D

 

ΥΓ. Ακομα κ για το εαν τον εχουν μεγαλυτερο μιας κ μιλαμε σοβαρα δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι καταληκτικο.Η εμπειρια μου απλα λεει οτι μας τρωνε.Αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sad but true :/

 

Θυμάμαι το ανηψάκι μου τον Ελιά να κάνει βούτα στην πισίνα τσιτσίδι και την αδερφή μου να σχολιάζει "όταν μεγαλώσει ο μικρός θα κάνει κάποια γυναίκα πολύ ευτυχισμένη" :lol:

 

Έχουν περισσότερους αδένες or something like that..........

 

Ακόμα περιμένω να μου γνωρίσεις την αδερφή σου... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης για την ουρμπανια ''οι γκει κανουν περισσοτερο σεξ απο τους στρεητ''.Επειδη θυμαμαι πριν χρονια το ειχα ψαξει καλα το θεμα οι περισσοτερες ερευνες δειχνουν οτι οι διαφορες μεταξυ συχνοτητας σεξ γκει κ στρεητ ειναι απειροελαχιστες υπερ των γκει.Νομιζω κατι δεκατα σε ποσοστα σας ριχνουμε απο καλες πηγες που ειχα βρει.Αντε κανα 1-2% να κανουμε περισσοτερο σεξ απο εσας.Μεχρι εκει ομως.

 

Ακομα σε μια ειλικρινα πολυ μεγαλη Αμερικανικη ερευνα που ειχα βρει (γμτ δεν θυμαμαι reference ομως) φαινεται να καταριπτεται ο μυθος οτι οι γκει εχουν περισσοτερους σεξουαλικους συντροφους απο τους στρεητ.Θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι οι γκει αντρες με τους στρεητ ειχαν απολυτη ισοψηφια ως προς το μεσο νουμερο των σεξουαλικων τους συντροφων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένω να μου γνωρίσεις την αδερφή σου... :mrgreen:

 

Είναι μικρό για σένα βαρβατάντρα.....άσε που τώρα δηλώνει πως έχει βρει τον άντρα της ζωής της (το μοναδικό παιδί που μου έχει γνωρίσει και δεν έχει σκατά στο κεφάλι του, είναι και ΑΕΚτζης υπερτερεί xaxa)

 

Εγώ γκομενέτο σου γνώρισα, άσχετο αν έπεσες στην περίοδο που είχε κάψει το κεφάλι της...... (τώρα κάαααπως επανέρχεται, μετά από ένα χρόνο κοντά lol)

 

Σειρά σου να μου γνωρίσεις λοιπόν ιστορία και μετά κάτι θα κάνουμε και εμείς πάλι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχχα. Θα δω τι έχω για πέταμα, γιατί είμαι και μεγάλος μοναχοφάης. :P

 

Ουστ ρε!!!! Είσαι μεγάλη στάρα, εγώ αμέσως σου έπαιξα κονέ :-( και εσύ ψάχνεις να πετάξεις αποφάγια...../spit^n

 

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΣΟΥ ΨΗΦΙΣΑ ffs

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης για την ουρμπανια ''οι γκει κανουν περισσοτερο σεξ απο τους στρεητ''.Επειδη θυμαμαι πριν χρονια το ειχα ψαξει καλα το θεμα οι περισσοτερες ερευνες δειχνουν οτι οι διαφορες μεταξυ συχνοτητας σεξ γκει κ στρεητ ειναι απειροελαχιστες υπερ των γκει.Νομιζω κατι δεκατα σε ποσοστα σας ριχνουμε απο καλες πηγες που ειχα βρει.Αντε κανα 1-2% να κανουμε περισσοτερο σεξ απο εσας.Μεχρι εκει ομως.

 

Ακομα σε μια ειλικρινα πολυ μεγαλη Αμερικανικη ερευνα που ειχα βρει (γμτ δεν θυμαμαι reference ομως) φαινεται να καταριπτεται ο μυθος οτι οι γκει εχουν περισσοτερους σεξουαλικους συντροφους απο τους στρεητ.Θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι οι γκει αντρες με τους στρεητ ειχαν απολυτη ισοψηφια ως προς το μεσο νουμερο των σεξουαλικων τους συντροφων...

Θα ελεγα οτι το να κανεις περισσοτερο σεξ ειναι πλεονεκτημα αρα τι σκιζεσαι να αποδειξεις οτι ειναι μυθος? (που δεν ειναι)...

Ασφαλως δε θα τους καλουπωνα ολους γιατι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, αλλα οι γκει συνηθως ουτε μακροχρονιους μονιμους δεσμους εχουν ουτε παντρευονται, αντιθετα εχουν μεγαλη ροπη στις σχεσεις ουαν σταντ.

 

Ρε Τοχοβολε να σε ρωτησω κατι? Καθημερινα ξημεροβραδυαζεσαι στο forum, ποτε βρισκεις ωρα για να διαγεις το εκλυτο βιο σου? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ελεγα οτι το να κανεις περισσοτερο σεξ ειναι πλεονεκτημα αρα τι σκιζεσαι να αποδειξεις οτι ειναι μυθος? (που δεν ειναι)...

Ασφαλως δε θα τους καλουπωνα ολους γιατι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, αλλα οι γκει συνηθως ουτε μακροχρονιους μονιμους δεσμους εχουν ουτε παντρευονται, αντιθετα εχουν μεγαλη ροπη στις σχεσεις ουαν σταντ.

 

Ρε Τοχοβολε να σε ρωτησω κατι? Καθημερινα ξημεροβραδυαζεσαι στο forum, ποτε βρισκεις ωρα για να διαγεις το εκλυτο βιο σου? :P

 

Ειπαμε ειναι μυθος.Μην τα ξαναλεω δλδ :devil:.Τωρα για το γαμο ναι αλλα αυτο μηπως κ εχει σχεση με το οτι δεν μπορουμε να παντρευτουμε?Λεω γω τωρα...Ξερεις υπαρχουν νομικα κολληματα.Κ επισης παλι καλουπωνεις ''οι γκει συνηθως δεν κανουν μονιμους δεσμους''.Ε οχι,ενισταμαι δλδ. :rolleyes:

 

ΥΓ.Αυπνια λεγεται συνδιασμενο με περιοδους δουλειας απο το σπιτι οπως αυτη.Τον εκλυτο βιο μου τον κανω παραλληλα.Ασε που εχω γινει εξπερ στο να ποσταρω γρηγορα (ειμαι πολυ περηφανος που το καταφερα αυτο στα Ελληνικα μετα απο ενα χρονο εξασκησης στο ινσομνια) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το θρεντ λέγεται:

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;

Όχι, σε λίγο θα πιάσουμε κουβέντα και για τις χοντρές. Better now?

Περιμένεις τώρα σοβαρή απάντηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...