Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Σε βλέπω τελευταίο βαγόνι και να φωνάζεις: Κλείστε τον κύκλο :P

 

Κλαίω :lol:

 

 

 

Τα 20 σε χαλάνε ρε αγαπούλη Ελευσινιώτη?

 

35 ο 35άποντος, 20 εσύ, τον φριντάμπα τον στενεύουν τα προφυλακτικά...... τι σκατά ρε μόνο εμένα δεν προίκισε ο Θεός ή μήπως γράφω στο longcock.gr και δεν το ξέρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35aponte ειμαι σε φαση ενεργητικη αυτη την περιοδο, ομως αμα ψηνεσαι για ''αλλη'' φαση εδω ειμαι :devil: Η γενικα οποιος ψηνεται δλδ να δοκιμασει ''το απαγορευμενο'' στειλτε πμ να σας κανονισω(στο τζαμπε κιολας):mrgreen: B)

 

Σοβαρα τωρα,πρωτου το καταστρεψουμε το θεμα η ιστορια των αστικων μυθων απο την Αμερικη δεν ξεκινησε?Δλδ απο εκει αρχισε να επικρατει αυτη η ορολογια αν δεν κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35aponte ειμαι σε φαση ενεργητικη αυτη την περιοδο, ομως αμα ψηνεσαι για ''αλλη'' φαση εδω ειμαι :devil: Η γενικα οποιος ψηνεται δλδ να δοκιμασει ''το απαγορευμενο'' στειλτε πμ να σας κανονισω(στο τζαμπε κιολας):mrgreen: B)

 

Σοβαρα τωρα,πρωτου το καταστρεψουμε το θεμα η ιστορια των αστικων μυθων απο την Αμερικη δεν ξεκινησε?Δλδ απο εκει αρχισε να επικρατει αυτη η ορολογια αν δεν κανω λαθος

Τώρα μου θυμίζεις τη Πάολα,έλεγε ότι οι καλύτεροι πελάτες της ήταν οι str8,γιατί θεωρούσαν πως αν τον φαν από τραβέλι,δεν πιάνεται...

 

lol

 

Και όχι,όχι ακόμα.Μ' αρέσει η τσεκουριά,λέω να μείνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 ο 35άποντος, 20 εσύ, τον φριντάμπα τον στενεύουν τα προφυλακτικά...... τι σκατά ρε μόνο εμένα δεν προίκισε ο Θεός ή μήπως γράφω στο longcock.gr και δεν το ξέρω :P

 

Ο 35pontos δήλωσε ότι είναι αστικός μύθος τα 35 (παίζει να είναι και 40 δηλαδή :lol: )

 

Τον φριντάμπα τον στενεύουν τα προφυλακτικά? Ομοιοπαθής, εγώ δεν μπορώ να τα φορέσω καν, με ρίχνουν asap λέμε. :P

 

Email: [email protected] :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μου θυμίζεις τη Πάολα,έλεγε ότι οι καλύτεροι πελάτες της ήταν οι str8,γιατί θεωρούσαν πως αν τον φαν από τραβέλι,δεν πιάνεται...

 

lol

 

Και όχι,όχι ακόμα.Μ' αρέσει η τσεκουριά,λέω να μείνω...

 

 

Ελεος,δεν ειμαι τρανσεξουαλ κ ελεος με τις ορολογιες σας δλδ ''πουστης'' ο ενας ''τραβελι'' ο αλλος.Ελα να σοβαρευομαστε μην αρχιζουν οι αναφορες κ κλεισουν σπιτια (αστειευομαι) :-D :mrgreen:

 

Αντε λοιπον να πιασουμε μια τρελη ουρμπανια για τους τρανς....''Ολοι οι τρανς κανουν πεζοδρομιο''....Κι ομως,το ξερατε φιλτατοι οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των τρανς ΔΕΝ κανει πεζοδρομιο ουτε εκπορνευεται?Εχω στην φαρετρα μου τον Αμερικανικο Ψυχολογικο κ Ψυχιατρικο Συλλογο να σας διαλυσουν τον μυθο!

 

 

ΥΓ.

 

Μιας κ ο Ελευσινιωτης παραδεχτηκε οτι δεν ειναι προικισμενος,προτεινω να τον χρησιμοποιησουμε εναλαξ ολοι μαζι ως προς την εκτονωση μας στο ''τραινακι'' :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αντε λοιπον να πιασουμε μια τρελη ουρμπανια για τους τρανς....''Ολοι οι τρανς κανουν πεζοδρομιο''....Κι ομως,το ξερατε φιλτατοι οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των τρανς ΔΕΝ κανει πεζοδρομιο ουτε εκπορνευεται?Εχω στην φαρετρα μου τον Αμερικανικο Ψυχολογικο κ Ψυχιατρικο Συλλογο να σας διαλυσουν τον μυθο!

 

Μπορεις να μας ενημερωσεις το ΠΩΣ βρισκει ερωτικους συντροφους η συντριπτικη πλειοψηφια των trans?

 

ΥΓ. Τι θα πει "ουρμπανια"?

 

Τώρα μου θυμίζεις τη Πάολα,έλεγε ότι οι καλύτεροι πελάτες της ήταν οι str8,γιατί θεωρούσαν πως αν τον φαν από τραβέλι,δεν πιάνεται...

Αν μονο τον δωσεις στο τραβελι, τοτε ποια ειναι η κατηγορια σου? str8?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μας ενηερωσεις το ΠΩΣ βρισκει ερωτικους συντροφους η συντριπτικη πλειοψηφια των trans?

 

ΥΓ. Τι θα πει "ουρμπανια"?

 

Δεν ξερω,δεν ειμαι τρανς...

 

ουρμπανια=αστικος μυθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφου δε ξερεις γιατι ειπες ως δεδομενο το προηγουμενο?

 

Ο Αμερικανικος Ψυχολογικος κ Ψυχιατρικος Συλλογος δεν αναφερονται πουθενα απο οσο γνωριζω στο πως βρισκουν συντροφους οι τρανς.Αυτο που αναφερουν για να σπασουν το στιγμα εναντιον των τρανς ειναι οτι ΔΕΝ εκπορνευεται η συντριπτικη πλειοψηφια τους για να βιοποριστει,διοτι ως γνωστον ο κυριοτερος λογος εκπορνευσης ειτε εισαι τρανς,ειτε γυναικα,ειτε αντρας ειναι ο βιοπορισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τον βιοπορισμο υπαρχει και κατι αλλο... οι trans, gay, tv και το υπολοιπο συναφι σας χρειαζεται καθημερινο σεξ και με πολλους διαφορετικους συντροφους. Με εκπορνευση ή ταινιες βρισκονται στο στοιχειο τους. Δε κανεις ολοκληρη εγχειρηση και λοιπες θυσιες για να κατσεις στο σπιτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μονο τον δωσεις στο τραβελι, τοτε ποια ειναι η κατηγορια σου? str8?

 

η ανθρωπινη σεξουαλικοτητα ειναι ιδιαιτερα πολυπλοκη.Το να εισαι στρεητ κ περιστασιακα να κανεις σεξ με τρανς δεν σημαινει κατι απο μονο του.Εαν μπορεις να αναγνωρισεις οτι αισθανεσαι σεξουαλικη ελξη προς γυναικες παρα το περιστασιακο σεξ με τρανς (πχ για εμπειρια) τοτε σαφως η ''κατηγορια'' σου ειναι προς τον ετεροφυλοφιλο προσανατολισμο.Αυτες τις ερωτησεις δεν μπορει να τις απαντησει ξεκαθαρα κανεις εκτος απο εσενα τον ιδιο.

 

Περα απο τον βιοπορισμο υπαρχει και κατι αλλο... οι trans, gay, tv και το υπολοιπο συναφι σας χρειαζεται καθημερινο σεξ και με πολλους διαφορετικους συντροφους. Με εκπορνευση ή ταινιες βρισκονται στο στοιχειο τους. Δε κανεις ολοκληρη εγχειρηση και λοιπες θυσιες για να κατσεις στο σπιτι σου.

 

ποιο ειναι το ''συναφι'' μας ακριβως?Νομιζω τα εχεις μπερδεψει λιγο.Οπως ο ετεροφυλοφιλος δεν μπαινει σε στεγανα ως προς την συμπεριφορα του ετσι κ ο γκει η ο τρανς.Ασε που μιλαμε κ για διαφορετικα πραγματα σε οτι αφορα γκει κ τρανς.

 

Τωρα για οτι λες για τον τροπο ζωη των τρανς,γκει κτλ,επετρεψε μου να διαφωνησω κ να σου πω οτι αυτες μου φαινονται αντιληψεις που μας περιοριζουν να δουμε ολιστικα αυτη την μεριδα ανθρωπων.Σε καθε περιπτωση ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος κ δεν χωραει στερεοτυπικη σκεψη η μηδενιστικα αποφθεγματα για την κατηγοριοποιηση της ανθρωπινης συμπεριφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κ ο Ελευσινιωτης παραδεχτηκε οτι δεν ειναι προικισμενος,προτεινω να τον χρησιμοποιησουμε εναλαξ ολοι μαζι ως προς την εκτονωση μας στο ''τραινακι'' :devil:

 

 

Ε ε μη χεεεεε!!!!

 

Δεν φταίω εγώ αν το φόρουμ έχει κατακλυστεί από Ρόκους και Πέτερ Νορθς :P

 

LEAVE CHILLS BUTT ALONE :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ε μη χεεεεε!!!!

 

Δεν φταίω εγώ αν το φόρουμ έχει κατακλυστεί από Ρόκους και Πέτερ Νορθς :P

 

LEAVE CHILLS BUTT ALONE :cry:

 

 

Αν σε κανει να νιωθεις καπως καλυτερα,εγω περιοριζομαι σε ενα σχετικα παχυ,περιτετμημενο 17αρι :devil:

 

ΥΓ.Σορρυ δεν μπορουσα να αντισταθω :-D

ΥΓ2.Μην ξεχνας οτι ο Νορθ τον επερνε κανονικα κ με τον νομο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...