Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως ακριβώς εξηγείται ο φετιχισμός αυτός; Εννοώ, ποιο είναι το σκεπτικό πίσω από το turn on;

 

Μην μου βαζεις δυσκολα,ενας Ψυχιατρος μπορει να απαντησει καλυτερα για τους φετιχισμους γενικα.Το θεωρητικο υποβαθρο που προτασεται στις περιπτωσεις φετιχισμου δεν το εχω ψαξει αν κ θυμαμαι καποιες θεωριες που μιλουσαν για non conformity απεναντι στην κοινωνια.Παει καιρος που τα ειχα δει ομως στην σχολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι η κατεύθυνση που γέρνει η μαλαπέρδα σου δείχνει οτι την παίζεις με το αντίθετης κατεύθυνσης χέρι. Π.χ. γέρνει προς τα δεξιά, άρα την παίζεις με το αριστερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι η κατεύθυνση που γέρνει η μαλαπέρδα σου δείχνει οτι την παίζεις με το αντίθετης κατεύθυνσης χέρι. Π.χ. γέρνει προς τα δεξιά, άρα την παίζεις με το αριστερό.

 

Καλα αυτο οχι, αλλα αναλογα πως την παιζεις γινεται κυρτη προς τα πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω σ' αυτά που λέτε,ό,τι όταν ήμανε μικρός και την έπαιζα δεν μεγάλωνε καθόλου.Μετά,άμα μεγάλωσα και ανακάλυψα το κεχρί,μούγινε σαν βγαλμένο χέρι,αλήθεια.

 

Μετά ήρθαν τα γεράματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τοξοβολίνος είναι αντρίλα ρε, ξέρεις πολλούς θηλυπρεπείς με τέτοια φωνή (δες υπογραφή τόξο);

 

:P

 

Σωστα... πολυ βαρβατιλα ακουγεται!

 

 

Ελπιζω να μην ειναι ειρωνικα αυτα τα σχολια! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει δύναμη για να λυγίσει το τόξο ρε σεις... mrgreen.png

 

χωρις πλακα, αυτο το ''λυγιζω το τοξο'' δεν το ειχα σκεφτει!Τελος,θα το χρησιμοποιω απο δω κ περα για παρτη μου! B)

 

+1 κ σε σενα κ στον Ελευσινιωτη :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...