Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, αυτοι που σκανε με 10κ , κυκλοφορανε με παντοφλες, φορμες και σκαρπινια...

 

αχ μην με προκαλεις να χαρεις.Να σου θυμισω πως κυκλοφορουν τα δικα μας Ελληνικα τζιμανια στις σχολες εδω?Ειδικα αυτα τα μικρα σταιλ ''πινω μπαφο κ παιζω προ'' που ειναι κλεισμενα ολη μερα μεσα στο σπιτι επειδη ''εδω δεν ειναι Ελλαδα'' κ ενιοτε παταω κ σε καμια διαλεξη :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aσχετο αλλα εχω ακουσει οτι οι μουσουλμανοι δε σκουπιζονται με χαρτι γιατι απαγορευεται, οποτε σκουπιζονται στους τοιχους....

Επισης οτι μονο με το αριστερο χερι, το οποιο λειτουργει αυτοματοποιημενα γιαυτο το λογο... Ας μας ενημερωσει καποιος ειδικος:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρταλια ειναι παντου το ιδιο , αλλα σκαρπινι/παντοφλα και φορμα/τζην με ολους τους πιθανους συνδυασμους δε φορανε τα δικα μας σιγουρα... ενας στους 1000 μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ελληνες που τους βγαζουν ολοι οι λαοι πουστηδες το ξερετε? Α ξεχασα, αυτα τα λενε οι αγγλοι που πανε στην βουλη με την φουστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρταλια ειναι παντου το ιδιο , αλλα σκαρπινι/παντοφλα και φορμα/τζην με ολους τους πιθανους συνδυασμους δε φορανε τα δικα μας σιγουρα... ενας στους 1000 μπορει.

 

επιχειρημα τρελο!Κ η συναφεια αυτου (εαν υποθεσουμε οτι στεκει για ολους) με την μυρωδια? :mrgreen:

 

Φιλε να σου πω,εχεις παει Βουλγαρια να δεις πως κυκλοφορουν εκει ειδικα οι αντρες?3 χρονια εζησα εκει στην εφηβεια μου.Το βλαχικο φλιπ φλοπ κ το σανδαλι το καταχειμωνο που εχω δει στην Βουλγαρια δεν το χω ξαναματαδει πουθενα στην ζωη μου.Αλλα κ οι Βουλγαροι παλι δεν μου βρωμαγαν.Βασικα δεν μπορω να θυμηθω μια φυλη η ενα εθνος συγκεκριμενα να μου βρωμαει καπως ''επειδη ειναι πχ απο το ταδε μερος''.Συνηθως οταν μου ερθει μποχα ειναι απο εκεινους που εχουν θεμα με την προσωπικη τους υγιεινη...κ αυτο δεν κοιταει συνορα,χωρες,χρωμα δερματος κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω το δικο σου καταπληκτικο,....

 

κοιτα , υποστηριζε εσυ τον δικο σου καλα κανεις...αλλα

 

οι ταξεις βρωμανε, δε γινεται να αλλαξει κατι....

οι βουλγαροι που εχουν φραγκα δε ντυνονται ετσι...ουτε και οι ελληνες....

απο κει και περα, αλλη κουλτουρα ,αλλα γουστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ελληνες που τους βγαζουν ολοι οι λαοι πουστηδες το ξερετε? Α ξεχασα, αυτα τα λενε οι αγγλοι που πανε στην βουλη με την φουστα...

 

σωστος,αλλα αυτο βασιζεται στο οτι εχει επικρατησει παγκοσμιως οτι ολοι οι Αρχαιοι Ελληνες το πηγαιναν το γραμμα κ ετσι μας εμεινε.Φυσικα το κακο με μενα ειναι οτι οταν μαθουν οτι το σιδερωνω το πουκαμισο τους ενισχυεται αυτη η αποψη....Για μας δουλευω πατριωτες :devil:

 

οι ταξεις βρωμανε, δε γινεται να αλλαξει κατι...

 

σορρυ αλλα ειλικρινα οσο βρωμανε σε σενα οι ταξεις στα Βρετανικα Πανεπιστημια απο Ινδους αλλο τοσο δεν βρωμουσαν σε μενα εδω.Δλδ φακτ κ δεν το λεω καθολου για να το πω.Απλα προσωπικα δεν διαπιστωσα κατι τετοιο.

 

Επισης χωρις την παραμικρη διαθεση να υποστηριξω τον συντροφο μου.Εκεινος υποστηριζεται απο μονος του πολυ καλα κ σε πληροφορω με τρωει σε πολλα.Η ουσια ειναι οτι ενισταμαι απο την φυση μου σε καπως στερεοτυπικες αντιληψεις τυπου ''οι ανυπαντροι δεν κανουν σεξ'' ''ολοι οι Ινδοι μυριζουν'' ''φταει το φαγητο τους'' κτλ.Γενικα την εχω αυτη την ευαισθησια ανεξαρτητα απο το εαν εχω προσλαμβανουσες απο αυτους τους ανθρωπους που καταριπτουν ολα τα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το topic έχει σαλπάρει προ πολλού:

 

 

... wtf νόμιζα πως αυτό ίσχυε για τους παντρεμένους.

 

 

ROFL, ήμουν έτοιμος να ποστάρω το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο... Αυτό που λένε ότι "τα κουτάβια μη τα χαϊδεύετε στο κεφάλι, γιατί δε θα έχουν όρθια αυτιά μετά" ισχύει; Το έχω ακούσει και απο γιατρούς, αλλά μου φαίνεται περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η το άλλο...αμα περάσεις απο πάνω μου ξαναπέρνα μετά γιατί δεν θα ψηλώσω....

 

μα ρε πούστη μου να είμαστε στο 2011 και να μου λέει ο άλλος "ρε μλκ τι έκανες;" να μένω εγώ και να του λεω "τι;" και μου λεει "ξαναπέρνα από πάνω μου γιατί λένε οτι μένεις κοντός" και το πίστευε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχναμε κι ενα μεγαλο κομματι μυθων που στηριζεται στους προληπτικους, πχ να δεις μαυρη γατα, να περασεις κατω απο σκαλα και δεκαδες αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...