Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

E εντάξει για πυρετό είναι υπερβολικό να παίρνεις αντιβίωση.Μόνο αν έχεις κάποιο βακτήριο ή μικρόβιο που δε φεύγει με άλλους τρόπους πρέπει να πάρεις αντιβίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίμενα πιό "ποιητή".Ας πούμε,να φας γύψο και να χέζεις αγάλματα...

 

Το έχουν πει τόσες φορες που είπα να μην το επαναλάβω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο παλι οτι καποιος βρωμαει επειδη ειναι αβαπτιστος ΧΟ πρωτη φορα το ακουω!Φανταζομαι οτι το 30% του Αλβανικου πληθυσμου που ειναι Χριστιανοι δεν βρωμανε,εκτος φυσικα εαν πρεπει να ειναι κ Ορθοδοξοι για να μοσχοβολανε :mrgreen:

 

Παντως θυμαμαι χαρακτηριστικα ενα που ΔΕΝ θα το ξεχασω οσο ζω.Οταν ημουν μικρος στην Αθηνα περπατουσαμε στο δρομο με τους δικους μου κ θυμαμαι μια κυριουλα που κραταγε ενα παιδακι στην ηλικια μου απο το χερι κ ετυχε να περναει διπλα μας ενας μαυρος κ η κατα τα αλλα αξιολατρευτη κυριουλα λεει το εξης αμιμητο:''Γρηγορα,κλεισε την μυτη σου περναει μαυρος''...κ το ειπε δυνατα!Σιγουρα την ακουσε ο κακομοιρης ο μαυρουλης.Μου ειχε κανει τρελη εντυπωση κ ειχα πρηξει την μανα μου,γιατι το ειπε αυτο κ γιατι ετσι κ γιατι γιουβετσι.Η μανα μου ξηγηθηκε ομως υπεροχα ''Η κυρια δεν ειναι καλα πληροφορημενη''.Εκει μου το αφησε ασχετα εαν γω συνεχιζα να την πρηζω στον δρομο να μου εξηγησει.Νομιζω τοτε πρωτοκαταλαβα τι σημαινει ρατσισμος,στερεοτυπα κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο το... θρησκευμα, λεγεται οτι το δερμα των μαυρων μυριζει περισσοτερο απο των λευκων, οτι εχουν περισσοτερους υδροτοποιους αδενες ή κατι τετοιο. Αυτο νομιζω θα μας το απαντουσε καλυτερα ενας γιατρος και οχι ο μπαμπης ο σουγιας που λεει και η φιλη μου η κατερινα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ πτυχιο Ιατρικης δεν εχω,αλλα τοσα χρονια συνανστρεφομαι με μαυρους (κ με μερικους πιο ''προσωπικα''),δεν ετυχε να μου μυρισει κατι.Οσο για τους αδενες,νομιζω οτι ειναι κουλο οτι εχουν περισσοτερους υδροτοποιους, αυτο νομιζω θα συνιστουσε σοβαρη γενετικη διαφοροποιηση μεταξυ φυλων.Στην τελικη homo sapiens ειμαστε ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...