Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαρι με φετα ειναι ουρμπανια τρελη οντως αλλα πολυς κοσμος δισταζει να φαει και τα 2 μαζι. Ρωτησα φιλο μου στην ιατρικη και μου ειπε ειναι τελειως μπουρδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έτρωγα ψαρια ψητά στα κάρβουνα το καλοκαίρι με χωριάτικη σαλάτα και φέτα και δεν είχα πάθει ποτε τίποτα.

 

-----------------------------------------------------------

 

Έχω ακούσει πως αν τελέσεις επίκληση δαίμονα και βγείς από τον κύκλο πριν τελειώσει η τελετή μπορεί να σε κάνει κομμάτια.

 

Επίσης είχα διαβάσει πως είχαν μαζευτεί μάγοι για να ενώσουν την ενέργεια τους και να τελέσουν κάποια τελετή μαύρης μαγείας ώστε να σκοτώσουν τον Hitler αλλα κάποιοι από αυτούς βγήκαν από τον κύκλο προστασίας που είχαν φτιάξει και έγινε πραγματική σφαγή. Και θυμάμαι ότι κάποιος από αυτούς είχε πει πως ήταν λάθος να προσπαθήσουν να χρησιμοποιήσουν μαύρη μαγεία εναντίον του γιατί η μαύρη μαγεία ήταν αυτή που τον προστάτευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποτε τρώω ψάρι το τρώω με φέτα και δεν έχω πάθει τίποτα...εκτός αν είμαι ο νορις...τσακ νορις!χαχα δεν ισχύει!

ψάρια έγκυος ή με αυγά....δεν ισχύει!!! δεν έχει φάει κανεις εδώ ρέγκα με αυγά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι μικροι λεγαμε οτι αν μπει στο σωμα ενα αγκαθι πρεπει να το βγαλεις εγκαιρως αλλιως σιγα σιγα θα παει στη καρδια και τη πατησες:-)

 

Τι δεν ισχυει ? :lol: (αν πατησεις καρφιτσα-βελονα και σου σπασει το ξερω εγω,δηλαδη σε πιο hardcore σεναριο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχύει...

 

το να έχεις μια ακίδα ή αγκάθι ή αχινό το καλό είναι να βγει όσο πιο γρήγορα γίνεται γτ απλά αν σπάσει μετά ή βγαίνει πολύ δύσκολα ή μένει μέσα, αυτό μάλιστα έχει και λογική....τώρα το ότι πάει στην καρδιά πολύ ironman βλεπουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχύει...

 

το να έχεις μια ακίδα ή αγκάθι ή αχινό το καλό είναι να βγει όσο πιο γρήγορα γίνεται γτ απλά αν σπάσει μετά ή βγαίνει πολύ δύσκολα ή μένει μέσα, αυτό μάλιστα έχει και λογική....τώρα το ότι πάει στην καρδιά πολύ ironman βλεπουν :P

 

Αν μεινει μεσα και ειναι μικρα απορροφαται απο το δερμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλο να μεινει μεσα, αλλο να προχωρησει.

 

Θυμαμαι καποτε μικρα ο αδελφος μου μου ειχε καρφωσει ενα μολυβι στο κωλομαγουλο... η μυτη εμεινε μεσα αλλα δε το καταλαβα. Μετα απο μερικες βδομαδες το καταλαβα γιατι βγηκε μονη της προς τα εξω. Ξεβραστηκε οπως η θαλλασα ξεβραζει τα πτωματα:lol:

Aρα οχι μονο δε προχωραει αλλα τελικα βγαινει και εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου είχε καρφωθεί στην παλάμη κάρβουνο αλλά ποτέ δεν βγήκε έξω...για πολλούς μήνες έβλεπα ένα μαυράκι που σταδιακά απορροφήθηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φαει ψαρι με φετα και με γαμησε κυριολεκτικα σαν να ημουν αρρωστος δεν ειχα διαθεση για τιποτα αλλα δεν ξερασα η τπτ τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φαει ψαρι με φετα και με γαμησε κυριολεκτικα σαν να ημουν αρρωστος δεν ειχα διαθεση για τιποτα αλλα δεν ξερασα η τπτ τετοιο

placebo το λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...