Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά αυτό. Απάντησα με ελαφρώς ειρωνικό ύφος "α, δεν το ήξερα ότι στην κολυμπήθρα κάνουν τόσο καλό πλύσιμο", αλλά δεν νομίζω να έγινε αντιληπτή η ειρωνεία μου. Το τι βλακεία κυκλοφορεί, δεν περιγράφεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά αυτό.

QFE

Tην εχω ακουσει και εγω αυτην την μπουρδα αλλα δεν μπηκα καν στην διαδικασια απαντησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ολοι οι απανταχου πιστοι της ορθοδοξιας το πιστευουν. Ακομα και τωρα, εχω φιλους, τι λεω, κολλητους, που λενε οτι οι Αλβανοι βρωμανε επειδη ειναι αβαπτιστοι.Και γι'αυτο λεει τα σκυλια τους επιτιθενται μολις τους βλεπουν.Εχει να κανει με το οτι εμεις οταν βαπτιστηκαμε μας βαλανε μυρωδικα, μυρο και λοιπες παπαριες. Τι αλλο θα ακουσουμε....

 

Οποτε ολος ο υπολοιπος κοσμος, διαφορετικης θρησκειας, βρωμαει...

 

ΖΩΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ολοι οι απανταχου πιστοι της ορθοδοξιας το πιστευουν. Ακομα και τωρα, εχω φιλους, τι λεω, κολλητους, που λενε οτι οι Αλβανοι βρωμανε επειδη ειναι αβαπτιστοι.Και γι'αυτο λεει τα σκυλια τους επιτιθενται μολις τους βλεπουν.Εχει να κανει με το οτι εμεις οταν βαπτιστηκαμε μας βαλανε μυρωδικα, μυρο και λοιπες παπαριες. Τι αλλο θα ακουσουμε....

 

Οποτε ολος ο υπολοιπος κοσμος, διαφορετικης θρησκειας, βρωμαει...

 

ΖΩΑ!

http://www.youtube.com/watch?v=s2uHBzMncMU

κι αυτη αβαπτιστη ειναι... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα καρφωθει κατι στο σωμα σου πρεπει να το βγαλεις αμεσα

 

αμα το μαχαιρι της κουζινας κοβει καλα, θα κοπεις σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια έγκυος βγει βραδυ μετά την δύση του ηλιου μπορεί να την χτυπήσει αερικό και να γεννήσει τερατάκι. Παραδείγματα (κάτι σαν μαϊμού , κάτι σαν χταπόδι , κάτι σαν ψάρι).

 

Το κορυφαίο είναι πως τον πιστεύουν ακόμα αυτό το θρύλο στα χωρια και γενικότερα στην επαρχία και μάλιστα οι ιστορίες που ακούγονται πως έχουν συμβεί είναι δεκάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια έγκυος βγει βραδυ μετά την δύση του ηλιου μπορεί να την χτυπήσει αερικό και να γεννήσει τερατάκι. Παραδείγματα (κάτι σαν μαϊμού , κάτι σαν χταπόδι , κάτι σαν ψάρι).

 

Το κορυφαίο είναι πως τον πιστεύουν ακόμα αυτό το θρυλώ στα χωρια και γενικότερα στην επαρχία και μάλιστα οι ιστορίες που ακούγονται πως έχουν συμβεί είναι δεκάδες.

 

Χα, τώρα μου θύμισες δύο ανεπανάληπτες απόψεις που έχουν γραφτεί στο ινσόμνια, από το ίδιο μέλος μάλιστα.

 

1. Οι γυναίκες πρέπει να έχουν οργασμό για να μείνουν έγκυες. Έτσι αποδεικνύεται ότι γουστάρουν και να τις βιάζουν, αφού υπάρχουν πολλές περιπτώσεις εγκυμοσύνης μετά από βιασμό.

2. Όταν ένα νεογέννητο έχει γενετικές ανωμαλίες (τερατογένεση), αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι η μάνα είχε πηδηχτεί (και μείνει έγκυος) με ζώο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χα, τώρα μου θύμισες δύο ανεπανάληπτες απόψεις που έχουν γραφτεί στο ινσόμνια, από το ίδιο μέλος μάλιστα.

 

1. Οι γυναίκες πρέπει να έχουν οργασμό για να μείνουν έγκυες. Έτσι αποδεικνύεται ότι γουστάρουν και να τις βιάζουν, αφού υπάρχουν πολλές περιπτώσεις εγκυμοσύνης μετά από βιασμό.

2. Όταν ένα νεογέννητο έχει γενετικές ανωμαλίες (τερατογένεση), αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι η μάνα είχε πηδηχτεί (και μείνει έγκυος) με ζώο.

Eλα, seriously. Δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...