Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι, ραδιο αρβυλα, παραπληροφορηση απο στομα σε στομα - τι εχετε ακουσει κατα καιρους;


tsifotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σχέση με το σατανά έχουν οι νεκροί που καπνίζουν μαριχουάνα;

 

Έχουν πάει στην κόλαση ντε. Πού λες να βρήκαν χόρτο μετά θάνατον; Στον παράδεισο; Ο διάολας τους το σπρώχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 670
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι σχέση με το σατανά έχουν οι νεκροί που καπνίζουν μαριχουάνα; Επίσης το ίδιο μήκος κύματος κινούνται κ τα υπόλοιπα με τους ανάποδους δίσκους. Άσχετοι υποτιθέμενοι στίχοι συσχετίζονται με το σατανά. Το μόνο που πλησιάζει κάπως κι αυτό με μοντά είναι στην Σκάλα προς τον Παράδεισο που κάτι λέει για καλύβες με εργαλεία και που τους βασάνιζε ο γλυκούλης σατανάς κτλ. Πολύ γέλιο.

 

Καμμία σχέση ο σατανάς και οι νεκροί μαστούρηδες.Αυτό που είπα εγώ είναι ότι τα ανάποδα μηνύματα ήταν κυρίως σατανιστικού περιεχομένου(όχι τα συγκεκριμένα που θυμάμαι).

Αν δεν έχετε πικαπ και αν το πλατώ του δε γυρίζει ανάποδα..μην επιμένετε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε δε γινονται αυτα. Δοκιμαστε και διαπιστωστε το. Καμια δηλητηριαση.

Εξαρτάται πόσο θα φας.

Ρυπαίνουν λιγότερο το περιβάλλον από τα άλλα. Οικολογικά δε τα λες με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας αστικός θρύλος που είχα ακούσει παλιότερα ήταν πως αν πας σε ένα βουνό, βράδυ με πανσέληνο και φωνάξεις το όνομα σου μετά από δευτερόλεπτα ακούς κάποιον με την φωνή σου να φωνάζει το όνομα σου. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :fear: :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένας αστικός θρύλος που είχα ακούσει παλιότερα ήταν πως αν πας σε ένα βουνό, βράδυ με πανσέληνο και φωνάξεις το όνομα σου μετά από δευτερόλεπτα ακούς κάποιον με την φωνή σου να φωνάζει το όνομα σου. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :fear: :fear: :fear:

Αυτο ισχυει. Το λενε ηχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ισχυει. Το λενε ηχω.

 

Το έχεις δει ? είναι φιλικό με τους ανθρώπους? αν θες περνα από το θέμα μου για αυτά τα πλάσματα και γράψε την ιστορία σου. :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχεις δει ? είναι φιλικό με τους ανθρώπους? αν θες περνα από το θέμα μου για αυτά τα πλάσματα και γράψε την ιστορία σου. :fear: :fear:

 

???!?!?!

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%97%CF%87%CF%8E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας αστικός θρύλος που είχα ακούσει παλιότερα ήταν πως αν πας σε ένα βουνό, βράδυ με πανσέληνο και φωνάξεις το όνομα σου μετά από δευτερόλεπτα ακούς κάποιον με την φωνή σου να φωνάζει το όνομα σου. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :fear: :fear: :fear:

τζιζους! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι ραδιο-αρβύλα.Πράγματι ακούγονται κάποιες φράσεις αν παιχτούν ανάποδα συγκεκριμένα τμήματα τραγουδιών(Another one bites the dust, Hotel California και κάποιο του Παπ/νου που δε θυμάμαι τώρα είναι μερικά απ'αυτά που έχω ακούσει εγώ).

Την περίοδο του σκληρού μετάλου,από απλή περιέργεια έκανα το πείραμα και όντως ακουγόντουσαν κάτι "Oh,dead man turn me on,Start to smoke marijuana "και διάφορες άλλες βλακείες-κυρίως σατανιστικού περιεχομένου.

Βέβαια δε μου έλεγαν και πολλά γιατι εκείνη την εποχή άκουγα κομμάτια με τίτλους όπως The Anticrhist,Evil has no boundaries και άλλα τέτοια χαριτωμένα,οπότε τι να τα κάνεις τα ανάποδα...μια χαρά τα ακούγαμε και από την καλή. :)

 

Αυτό λέγεται αυθυποβολή. Σου βάζει κάποιος μια ιδέα για το τι θα ακούσεις και στην συνέχεια προσπαθείς να το ακούσεις.

Ενώ ηχητικά ακούς ένα παραμορφωμένο strsrmffmhauana νομίζεις ότι ακούς start smoke marihuana... που είναι και συντακτικά λάθος :P

Ειδικά αν είσαι σε μικρή ηλικία και στο πει κάποιος άνθρωπος με εξουσία, όπως καθηγητής ή ιερέας είναι εύκολο να παρασυρθείς και να το πιστέψεις.

 

Δοκίμασε να ακούσεις έναν άσχετο δίσκο ανάποδα χωρίς να σου πει κανείς τι έχει "κρυμμένο" και μετά βγάλε συμπεράσματα.

 

 

Πρέπει να προσπαθήσει κάποιος πολύ για να πιστέψει ότι εδώ λέει it's fun to smoke marihuana:

http://www.youtube.com/watch?v=pOaoQFhPi_c

 

 

επίσης στο exciter των judas priest λέει i ask for a peppermint :-D :

http://www.youtube.com/watch?v=s4cVD_0q9NI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Μπατσοι γουρουνια δολοφονοι''

 

Οσο κ αριστεριζουσας ιδεολογιας να ειμαι αυτο για μενα ειναι τρελη ουρμπανια που την εχουν εισαγαγει πολλοι στα σλογκαν τους.Οι αστυνομικοι ειναι επισης ανθρωποι,με οικογενειες,φιλους κ αιμα,σαρκα κ αισθηματα.Κ ομως συμβαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...