Προς το περιεχόμενο

επιλογη πολυμηχανηματος


ask

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω ενα ημιεπαγγελματικη χρηση..δλδ για ιδιαιτερα αναγκαστικα να βγαζω φωτοτυπιες και να σκαναρω και επειδη δεν ειναι εξοικειωμενος μ τεχνολογια τ ατομο π προοριζεται με αυτοματη διπλης οψης εκτυπωση.για οικονομια νομιζω toner κ lazer.οποτε κατεληξα σεναν του πλαισιου HP M1536DNF Link

 

ποια η γνωμη σας?να το αγορασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Mε κλειστά ματιά

Και αποτι ξέρω το τονερ του γεμίζει οπότε είσαι κομπλε

Ρίξε μια ματιά αν θες και εδώ

http://www.123refills-svoloustr.gr

Επικοινώνησε μαζί τους και θα σε καλύψουν αψογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αν κάνεις πολλές εκτυπώσεις και θέλεις ταχύτητα πας σε laser και φυσικά μιλάμε για ασπρόμαυρο πάντα.

 

Μια χαρα επιλογή μου φαίνεται εμένα ο HP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη τρομακτική ανάλυση των 600x600

Και τα υγρά μελανια ξαναγεμιζουν με χαμηλότερο κόστος απο τα τονερ και ακόμα χαμηλότερο κόστος/σελίδα.

Θες Laser μπράβο κι εμένα μ'αρεσουν αλλα μη λέμε κ ότι παίρνω Laser για ταχύτητα κ οικονομία, ακριβώς το μισό κόστος/σελίδα έχουν οι inject κ με πολυ καλύτερη ανάλυση και έγχρωμη εκτύπωση και είναι κ 3/10 του δευτερολέπτου πιο αργοι!!!

Με τόσα ευρώ παίρνεις inject που ψηνει κ καφέ Όχι το "τελευταίο" ασπρόμαυρο Laser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

κοιτάχτε.. όπως σας είπα το θέλω για πολλές εκτυπώσεις ασπρόμαυρες...με ασκήσεις και τέτοια θα είναι για ιδιαίτερα..δλδ δεν θέλω καμιά ανάλυση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολλά παραπάνω σε σχέση με τον HP που αναρωτιέμαι..σχεδόν διπλάσια τιμή..και για LEXMARK δεν μου έχουν κάνει θετικά σχόλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/285038/HP-Officejet-Pro-8500A-Plus-e-All-in-One.html

 

βρηκα και αυτον που ειναι κ εγχρωμος και πιο φθηνος.τλκ για πειτε inkjet ή lazer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o λόγος?

 

Τον έχω αναφέρει και παραπάνω αν σε ενδιαφέρει η ταχύτητα με πολλές εκτυπώσεις και μόνο για ασπρόμαυρο μονόδρομος για εμένα ειναι ο lazer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι παραπανω το ειδα αλλα δεν το αιτιολογησες οσον αφορα το κοστος.ταχυτητα δεν μενδιαφερει.προεχει το κοστος ανα σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HP Officejet Pro 8500A Plus e - All - in - One Link κοστος ανα σελιδα πολυ μικροτερο σε σχεση με Lazer ειδα συγκριτικα στο πλαισιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...