Προς το περιεχόμενο

Γέμισμα Μελανιών Θεσσαλονίκη


kate23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια παιδιά. Ξέρετε κάποιο μαγαζί στην Θεσσαλονίκη για να γεμίσω μελάνια εκτυπωτή?(hp) Πόσο είναι περίπου η τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα ειχα γεμισει 2-3 φορες σε ενα μαγαζι InkCenter που ειναι στη γωνια αγιας σοφιας-φιλιππου.Πρεπει να εχει και αλλα μαγαζια ομως,που κανουν αναγομωσεις στη Μελενικου(ή εκει γυρω).

Το κοστος ειναι γυρο στο 10ευρω.

Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει ομως.

Μπορεις να παρεις ενα μουκαλακι μελανι και να τα γεμιζεις μονος σου.Ενταξει,εκει σου το καθαριζουν κιολας πριν το ξαναγεμισουν αλλα τι να λεει?

2-3 φορες θα ξαναγεμιστει ενα μελανι και μετα το πετας.Καλυτερα παρε ενα μπουκαλι,γεμισετα 2-3 φορες(ισως και παραπανω) χωρις να το καθαρισεις και μετα το πετας.

(ολα αυτα για μαυρο μελανι.Για εγχρωμο δεν ξερω ουτε τιμη ουτε αν ειναι ευκολο να το κανεις μονος σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πηγαινα σ'ενα δίπλα από την Δομή στην εθνικης αμύνης. Επίσης κοντα στα 10Ε. Εχω καιρό να πάω αλλά λογικά εκεί είναι ακόμη (διότι ποτέ δεν ξέρεις αυτές τις εποχές :rolleyes: ).

 

(ολα αυτα για μαυρο μελανι.Για εγχρωμο δεν ξερω ουτε τιμη ουτε αν ειναι ευκολο να το κανεις μονος σου)

Το ιδιο ακριβως πραγμα ειναι στον τρόπο, από τη στιγμη που είναι ξεχωριστά και τα 4 χρώματα. Η τιμή στα έγχρωμα ναι, 'λογικά' μπορεί να παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σενα στενακι στν εγνατιας εκει π ηταν ο αγαπητος πισω απο τη σταση ιασωνιδου λεγεται παλαιολογου και ειναι απεναντι απο τν τυπα με τα cd για οποιον ξερει κ ειναι 10 το μελανακι κ σ δινει κ ενα πακο Α4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Παναγία μου!

Μακριά απο το extra

Δεν έχει ιδέα απο αναγομωση

Επιλέξτε σοβαρές εταιρίες που έχουν μαγαζιά σε όλη την Ελλάδα

123refills η καλύτερη με διάφορα. Το έχουν επάγγελμα και όχι χόμπι (πουλαω cd ας γέμισω και κανένα μελάνι)

στο κέντρο είναι στη σβωλου

 

http://www.123refills-svoloustr.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 2 Ιουνίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Παναγία μου!

Μακριά απο το extra

Δεν έχει ιδέα απο αναγομωση

Επιλέξτε σοβαρές εταιρίες που έχουν μαγαζιά σε όλη την Ελλάδα

123refills η καλύτερη με διάφορα. Το έχουν επάγγελμα και όχι χόμπι (πουλαω cd ας γέμισω και κανένα μελάνι)

στο κέντρο είναι στη σβωλου

 

http://www.123refills-svoloustr.gr

 

τι σ' επιασε ρε spynick και ξεθαψες ολα τα νηματα για τους εκτυπωτες ; οοοοεοοοοοοοοοοο;;;!!!

 

 

να ξερεις οτι εχει και αλλα.για ψαξε,για ψαξε

 

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...