Προς το περιεχόμενο

HELP: Χάρτες & Αεροφωτογραφίες Ελλάδας


Innersense

Προτεινόμενες αναρτήσεις

>OXTROS AΑυτή που λες την έχω δει. Από το πρώτο post που έκανα, ανέφερα κλίμακα. Για να στου δώσω να καταλάβεις περιγραφικά, θα μου ήταν χρήσιμη κλίμακα στην οποία να ξεχωρίζουν οροφές σπιτιών, δρόμοι κλπ. Γι αυτό και μιλούσα για αεροφωτογραφίες και όχι, διαστημογραφίες οι οποίες είναι επίσης πολύ χρήσιμες αλλά για άλλες δουλειές.

 

Προς το παρόν αυτό που εκκρεμεί είναι ένα email που έστειλα και ίσως κάτι γίνει από εκεί.

 

Απότι είδα είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.

 

Δεν είναι κάτι απόλυτα απαραίτητο για την πτυχιακή μου, το χρειάζομαι απλά σαν συμπλήρωμα του τοπογραφικού που θα παραδώσω και ίσως αν είναι πολύ κοντινή και καθαρή να την χρησιμοποιήσω γι την διαμόρφωση του περιβάλλοντα χώρου στο έργο που θα κάνω (Αρχιτεκτονική μελέτη νέου αρχαιολογικού μουσείου στη Βραυρώνα). Αυτό και μόνο αξίζει τον κόπο και μπορεί να βγει απίστευτα όμορφο.

 

Στην Ελλάδα όμως όποιος θέλει να κάνει πολλά, σκοντάφτει σε ακόμα σε πιο πολλά εμπόδια.

 

Ελπίζω το μέλλον να με διαψεύσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rwta kai sto ELEY8ERIOS BENIZELOS!!! Eimai sigouros oti 8a exoyn fotos apo olh thn gyro perixh kai exoyn poly kales dhmosies sxeseis, nomizw oti 8a se eksipiretisoyn an tous anafereis giati tis xreiazesai!!! KANE tipota omorfo giati gyro apo to mouseio h perixh miazei egatalelimenh, gia na mhn pw stoixeiomenh!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...