Προς το περιεχόμενο

Επίσημη υποστήριξη βιντεοκλήσεων στο Android 2.3.4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο άσχημη γκόμενα από αυτήν στην φωτό δεν είχε; :-D :-D :-D :-D

 

Όντως πολύ μπάζο! :-)

 

 

Αυτός είναι ο σκοπός για να δείξει ότι το android απευθύνεται σε όλους τους ανθρώπους (Σαν να λέμε της διπλανής πόρτας) που είναι χαρούμενοι και υγιείς :P (το λευκό χαμόγελο :P )

 

Αν έβαζε μια θεογκομενα θα έκανε το android πιο δυσπρόσιτο στην ψυχολογία μας.. θα λέγαμε πχ αν βλέπαμε κάποιον με andoid ποιος είσαι ο ρουβάς και χρησιμοποιείς android ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτός είναι ο σκοπός για να δείξει ότι το android απευθύνεται σε όλους τους ανθρώπους (Σαν να λέμε της διπλανής πόρτας) που είναι χαρούμενοι και υγιείς :P (το λευκό χαμόγελο :P )

 

Αν έβαζε μια θεογκομενα θα έκανε το android πιο δυσπρόσιτο στην ψυχολογία μας.. θα λέγαμε πχ αν βλέπαμε κάποιον με andoid ποιος είσαι ο ρουβάς και χρησιμοποιείς android ? :P

 

Φίλε δεν ξέρω τι λες εσύ πάντως οι γυναίκες της διπλανης πόρτας είναι πάντα θεογκόμενες. Ψάξε σε κάποιο ροζ site για βιντεάκια με γυναίκες της διπλανής πόρτας και θα καταλάβεις!!! :-D

 

και φαντασου πως ηταν πριν το photoshop

Αυτή δε θέλει photoshop, σακούλα σκουπιδιών θέλει!

 

Πάντως αν είναι να έχω βιντεοκλήση και να βλέπω αυτό το έκτρωμα να μου λείπει... Καλύτερα να ακουω μόνο! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει ότι το μόνο που δεν ασχολήθηκε κανείς είναι η ίδια η αναβάθμιση και η εφαρμογή... Ρε καμένοι 3 σελίδες σχόλια μόνο η γκόμενα σας έννοιαξε;;; Ας είναι άσχημη για εσάς νομίζετε ότι σας έχει ανάγκη ή μήπως εσείς είστε ομορφότεροι; Η ομορφιά δεν βρίσκεται στην επιφάνεια αλλά εκεί που δε μπορεί να δει το μάτι. Αλλά πλέον ζούμε σε ένα κόσμο τόσο επιφανειακό... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το facetime δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα Skype κλειδωμένο να παίζει μόνο με WiFi και μόνο με συσκευές Apple.

Επομένως δεν έκανε και τπτ καινοτόμο η Apple από να δημιουργήσει μια δική της εφαρμογή κλειδωμένη για την πάρτη της.

So... απλά η Google αποφάσισε να προσθέσει μια επιπλέον λειτουργία στο Gtalk.

Δεν νομίζω πως κάποιος αντιγράφει κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο άσχημη γκόμενα από αυτήν στην φωτό δεν είχε; :-D :-D :-D :-D

 

εχω εγω μια να σου στιλω σε π.μ απο εναν γνωστο μου θα σου φυγει η μαγκια

 

για εμας που εχουμε το s.e mini δν εχει τιποτα απο update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ο σκοπός για να δείξει ότι το android απευθύνεται σε όλους τους ανθρώπους (Σαν να λέμε της διπλανής πόρτας) που είναι χαρούμενοι και υγιείς :P (το λευκό χαμόγελο :P )

 

Αν έβαζε μια θεογκομενα θα έκανε το android πιο δυσπρόσιτο στην ψυχολογία μας.. θα λέγαμε πχ αν βλέπαμε κάποιον με andoid ποιος είσαι ο ρουβάς και χρησιμοποιείς android ? :P

Έτσι ακριβώς είναι.

 

Μα το facetime δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα Skype κλειδωμένο να παίζει μόνο με WiFi και μόνο με συσκευές Apple.

Επομένως δεν έκανε και τπτ καινοτόμο η Apple από να δημιουργήσει μια δική της εφαρμογή κλειδωμένη για την πάρτη της.

So... απλά η Google αποφάσισε να προσθέσει μια επιπλέον λειτουργία στο Gtalk.

Δεν νομίζω πως κάποιος αντιγράφει κάποιον.

Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα αντιγραφής.

Πως θα μπορούσε να υποστήριζε δηλαδή Video κλήσεις, πέρα από τα προγράμματα τρίτων?

 

Οι περισσότεροι χρήστες είναι χρήστες Windows. Οι λιγότεροι είναι χρήστες OSX.

Facetime γίνεται μόνο από Apple σε Apple συσκευή (Computer, iPhone, iPad, κλπ)

 

Το Gtalk θα λειτουργεί και σε PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν θα τρέξει σε PC μας μάρανε;

Δεν θα ήταν άσχημο.

 

Εστίασε στο ότι το concept δεν είναι καινοτόμο και παράλληλα δεν αντιγράφει. Απλά προσθέτει.

Μια χαρά είναι το Concept. Που δεν σου αρέσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βιντεοκλήση της Google μου είναι αδιάφορη εφόσον υπάρχουν εφαρμογές τρίτων όπως είπες που χρησιμοποιούμε εδώ και καιρό.

Απλά, δεν μπορώ να παραβλέψω πως είναι μια δυνατή προσθήκη στο πακέτο υπηρεσιών που παρέχει η Google.

Αν κάνει την βιντεοκλήση της συμβατή με εφαρμογές τρίτων ασχέτως πλατφόρμας, τότε θα την χειροκροτήσω κι ολας.

Αλλά δε νομίζω να παίξει τέτοιο σενάριο.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...