Προς το περιεχόμενο

Μαγκες.....δεν αντέχω άλλο


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρέ εγώ πιστεύω ότι φωνάξανε τόσα άτομα για να πάρουν ιδέες για το blog και τη σελίδα στο Facebook , στα playoffs μπορεί να τους ζητήσουν και αρχική υλοποίηση και στο τέλος δε θα πάρουν κανέναν γιατί έχουν δικό τους να βάλουν .

 

Καλό όμως είναι να παραμένεις και λίγο αισιόδοξος γιατί κανονικά με αυτή τη λογική δε θα έπρεπε κανείς " κοινός θνητός " να κάνει τον κόπο να πάει σε συνεντεύξεις - αξιολογήσεις. Τουλάχιστον να πεις ότι προσπάθησες.

 

Υ.Γ. Τώρα που πιάσανε οι ζέστες να βάζω κανα φόρεμα στις συνεντεύξεις μήπως έχω περισσότερες πιθανότητες να με διαλέξουν ή είναι too much ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 752
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Υ.Γ. Τώρα που πιάσανε οι ζέστες να βάζω κανα φόρεμα στις συνεντεύξεις μήπως έχω περισσότερες πιθανότητες να με διαλέξουν ή είναι too much ;

 

 

τωρα με τις ζέστες

καλυτερα να απλώσεις

την κορμαρα σου στην παραλια

 

ειναι αμαρτια να τρέχει ο καθενας ή η καθε μια

στην ζεστη για να συναντησει τον αχρηστο/η HR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ εγώ πιστεύω ότι φωνάξανε τόσα άτομα για να πάρουν ιδέες για το blog και τη σελίδα στο Facebook , στα playoffs μπορεί να τους ζητήσουν και αρχική υλοποίηση και στο τέλος δε θα πάρουν κανέναν γιατί έχουν δικό τους να βάλουν .

 

Καλό όμως είναι να παραμένεις και λίγο αισιόδοξος γιατί κανονικά με αυτή τη λογική δε θα έπρεπε κανείς " κοινός θνητός " να κάνει τον κόπο να πάει σε συνεντεύξεις - αξιολογήσεις. Τουλάχιστον να πεις ότι προσπάθησες.

 

Υ.Γ. Τώρα που πιάσανε οι ζέστες να βάζω κανα φόρεμα στις συνεντεύξεις μήπως έχω περισσότερες πιθανότητες να με διαλέξουν ή είναι too much ;

 

Και εγώ αυτό πιστεύω....μην σου πώ ότι δεν θα πάρουνε ΚΑΝΕΝΑΝ ( ναι , το έχω δει να συμβαίνει..... :devil: ).

 

Επιπλέον , όπως λέει το τραγούδι ....δεν φτάνει μόνο ομορφιά...θέλει και λίγο πουτανιά....

Στην περιπτωσή σου , δεν φτάνει μόνο ικανότητα , θέλει και λίγο πουτανια....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZlxCaGtZSN8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Τώρα που πιάσανε οι ζέστες να βάζω κανα φόρεμα στις συνεντεύξεις μήπως έχω περισσότερες πιθανότητες να με διαλέξουν ή είναι too much ;

Δώσε ψωμί στο λαό.

 

Πάντως Θεσσαλονίκη αρχίσανε να τα πετάνε σιγά, σιγά λέτε να ψάχνουν όλες για δουλειά.

 

Μακάρι να είχα λεφτά ρε κορίτσια να σας προσλάμβανα όλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επανήλθα........

 

Μάγκες ακόμα και οι Αλβανοί φέυγουνε απο αυτή την χωραααααααααααααα :confused: :confused: ......

 

6 Ιουλίου , οι μεγάλες εταιρίες , έχουνε ένα μεγάλο συνέδριο για το πως θα επιβιώσουνε απο αυτή την κρίση χωρίς να χρειαστεί να απολύσουνε και άλλους , δυνατά στελέχη δηλαδή , που είναι 35-45 χρονών.

 

Πλέον , το έχω δεδομένο ότι θα φύγω , και στέλνω πάρα πολλά βιογραφικά σε ΗΑΕ , Κύπρο , Ιορδανία, Κατάρ, Λίβανο και γενικότερα στα ανατολικά , διότι η Ευρώπη πλέον δεν την παλέυει.......και κατερρέει......

 

Η Κύπρος παρεπιπτόντως έχει γεμίσει Ελλαδίτες.......Το ίδιο και τα Αραβικά Εμιράτα , που απο 50 Έλληνες το 2000 έχει φτάσει στους 2.000 και συνεχίζει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανήλθα........

 

Μάγκες ακόμα και οι Αλβανοί φέυγουνε απο αυτή την χωραααααααααααααα :confused: :confused: ......

 

6 Ιουλίου , οι μεγάλες εταιρίες , έχουνε ένα μεγάλο συνέδριο για το πως θα επιβιώσουνε απο αυτή την κρίση χωρίς να χρειαστεί να απολύσουνε και άλλους , δυνατά στελέχη δηλαδή , που είναι 35-45 χρονών.

 

Πλέον , το έχω δεδομένο ότι θα φύγω , και στέλνω πάρα πολλά βιογραφικά σε ΗΑΕ , Κύπρο , Ιορδανία, Κατάρ, Λίβανο και γενικότερα στα ανατολικά , διότι η Ευρώπη πλέον δεν την παλέυει.......και κατερρέει......

 

Η Κύπρος παρεπιπτόντως έχει γεμίσει Ελλαδίτες.......Το ίδιο και τα Αραβικά Εμιράτα , που απο 50 Έλληνες το 2000 έχει φτάσει στους 2.000 και συνεχίζει......

 

Σκ@τ@.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι ο zazik

φτιαχνει ελεφαντακια?

 

Να χαθείς γελοίε.....παίζεις με τον πόνο μου...... :rolleyes: :rolleyes:

 

Πήγα ΟΑΕΔ σήμερα να βγάλω κάρτα ανεργίας....

 

Πήγα στις 8 , ήτανε μπροστά ήδη 80 άτομα , και στις 09:15 κλείσανε οι αριθμοι...δεν δίνανε άλλους.....

Αφου λοιπόν εξυπηρετούσανε 1 άτομο το 20λεπτο-30λεπτο , αποφάσισα (και πολλοί άλλοι...) να την κάνω κατα τις 11 , αφού είχανε εξυπηρετήσει καμια 10αρια μόνο.....και δεν υπήρχε περίπτωση να.......

 

PS : Αυτό που είπα για τους αλβανούς ισχύει...80.000 αλβανοί που ήτανε χρόνια εδώ , γυρίσανε πίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαθείς γελοίε.....παίζεις με τον πόνο μου...... :rolleyes: :rolleyes:

 

Πήγα ΟΑΕΔ σήμερα να βγάλω κάρτα ανεργίας....

 

Πήγα στις 8 , ήτανε μπροστά ήδη 80 άτομα , και στις 09:15 κλείσανε οι αριθμοι...δεν δίνανε άλλους.....

Αφου λοιπόν εξυπηρετούσανε 1 άτομο το 20λεπτο-30λεπτο , αποφάσισα (και πολλοί άλλοι...) να την κάνω κατα τις 11 , αφού είχανε εξυπηρετήσει καμια 10αρια μόνο.....και δεν υπήρχε περίπτωση να.......

 

:-(

 

μαλιστα

και ηθελα να παω στον οαεδ την παρασκευη για το μηνιατικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

viper μη λεμε οτι θελουμε, αλλη ουρα για να βγαλεις καρτα, άλλη για την πληρωμή.

Και ειναι ανάλογα το κατάστημα.

 

true

true

 

αλλα στην αγια παρασκευη

εχει περισσοτερο κοσμο στην πληρωμη

παρα στην καρτα ανεργιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη ουρα για να βγαλεις καρτα, άλλη για την πληρωμή.

Και ειναι ανάλογα το κατάστημα.

Aυτό. Οαεδ/τραπεζες/ταχυδρομείο σε 10-15 λεπτα έχω κανει την δουλειά μου. Τις σπάνιες φορές που έκανα μισάωρο αναψαν τα καντήλια λες και περιμενα 3 ωρες lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 -15 λεπτά αναμονή για ταχυδρομείο ; Χαλαρά μου έχει τύχει πάνω από ώρα ... Αν μπορώ να πάω λίγο πριν κλείσει που σπάει ο κόσμος έχει καλώς , διαφορετικά οπλίζομαι με πολύ υπομονή . Μόνο μία φορά μου έχει τύχει να εξυπηρετηθώ σε ένα λεπτό , δεν είχε κανέναν μπροστά :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε τελικά με τη μυστήρια συνέντευξη με το ελεφαντάκι ... (μου έχει κολήσσει στο μυαλό).

 

PS.

Τι κάνει τελικά ο Copywriter?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...