Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Sony Handycam


padarofe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια χαιρετω.Χρονια πολλα σε ολους.Δεν ξερω αν ειμαι off topic η αν πρεπει να το παραθετω εδω αλλα εχω ενα προβληματακι και δεν ξερω τι να κανω.Εχω μια sony Handycam και σημερα μου εκανε κατι κολπα.Για οσους εχουν (η ξερουν) οι καμερες αυτες εχουν εναν κυκλικο διακοπτη που γυριζει για να αλλαζει το mode.Apo tape σε memory card κοκ.Σημερα ομως η ρημαδα μου εκανε κατι περιεργα.Γυρναγα τον διακοπτη και κυριολεκτικα εκανε οτι ηθελε.Δεν εκλεινε καθολου μονο οταν εβγαζα την μπαταρια,πηγαινε σε οποια επιλογη ηθελε και σε γενικες γραμμες λες και ειναι διαολεμενο.Δεν ξερω τι να κανω.Ξερω οτι αν το παω σε αντιθπροσωπο η σε τεχνικο θα μου παρει τα μαλιοκεφαλα.Εχετε μηπως καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χαιρετω.Χρονια πολλα σε ολους.Δεν ξερω αν ειμαι off topic η αν πρεπει να το παραθετω εδω αλλα εχω ενα προβληματακι και δεν ξερω τι να κανω.Εχω μια sony Handycam και σημερα μου εκανε κατι κολπα.Για οσους εχουν (η ξερουν) οι καμερες αυτες εχουν εναν κυκλικο διακοπτη που γυριζει για να αλλαζει το mode.Apo tape σε memory card κοκ.Σημερα ομως η ρημαδα μου εκανε κατι περιεργα.Γυρναγα τον διακοπτη και κυριολεκτικα εκανε οτι ηθελε.Δεν εκλεινε καθολου μονο οταν εβγαζα την μπαταρια,πηγαινε σε οποια επιλογη ηθελε και σε γενικες γραμμες λες και ειναι διαολεμενο.Δεν ξερω τι να κανω.Ξερω οτι αν το παω σε αντιθπροσωπο η σε τεχνικο θα μου παρει τα μαλιοκεφαλα.Εχετε μηπως καμια ιδεα?

 

Δικιμασες να βγαλεις την μπαταρια να την αφησεις κανα μισαωρο και να την ξανα βαλεις μπας και στρωσει;

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το βασικο ειναι εντος εγγυηησης η οχι?μπορει ο διακοπτης να μην κανει καλη επαφη απο πισω.το εχω πετυχει με φωτογραφικη μηχανη που διαλεγε οτι ηθελε και τα ειχε παιξει το στρογγυλο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαξα λιγο στο νετ και οι περισσοτεροι ελεγαν πως φταει ο στογγυλος που λες poulino.Ελεγαν επισησς πως να τον αλλαξεις.το θεμα ειναι αν ξερει κανεις που μπορω να βρω τα ανταλλακτικα?Φοβαμαι πως η καμερα ειναι εκτος εγγυησης και θα κανω μια προσπαθεια να το αλλαξω μονος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολο να το αλλαξεις δεν θα ειναι.τωρα για ανταλακτικο η απο αντιπροσωπεια που απο την μια χλωμο να στο δωσουν ετσι η σε κανα ebay αμα εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...