Προς το περιεχόμενο

Sanyo Xacti VPC-CA9 Επισκευη


djjojo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια Sanyo Xacti VPC-CA9 και πριν μερικους μηνες ξαφνικα σταματησε να λειτουργει,αναβοσβηνει απλα ενα κοκκινο λαμπακι και μετα σβηνει.Το πηγα στο astra service και μου ζητησαν 170 ευρω και φυσικα τους ειπα να μην την φτιαξουν.Το εψαξα για να την στειλω στην Sanyo στο εξωτερικο αλλα δεν την δεχονται.Ειχε καποιος παρομοιο προβλημα με την ιδια καμερα η γνωριζει καποιο μαγαζι που να μην χρειαζεται να πουλησω το σπιτι μου για να την φτιαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου όσο θέλουν ζητάνε...Δεν ξέρω αν η Αστρα service είναι πλεον της αντιπροσωπείας ,αλλά μήπως σε συμφέρει πλέον να πάρεις νέα με κατι παραπάνω γιατί αν χρειάζεται ειδικό ανταλλακτικό ,αυτό όπου και να πας κοστίζει...

 

Ο εισαγωγέας είναι η ΥΨΗΛΗ ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Α.Ε ; ή ο Kabanaos A.E.E.

 

Ποια περιοχη είσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Αστρα service ειναι το service της Sanyo στην Ελλαδα.Την καμερα την ειχα παρει απο εξωτερικο.Φιλαδελφεια μενω.

Η πλακα ειναι οτι εψαξα λιγο στο ιντερνετ και διαβασα οτι συνηθως φταιει το καλωδιο που συνδεει την οθονη με το υπολοιπο σωμα και το βρηκα απο ενα μαγαζι στο Hong kong,ανοιξα την καμερα να το βαλω και δουλεψε και με το που την εκλεισα κανονικα παλι δεν λειτουργουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...