Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε κανω add εγω.

Λοιπον καποιοι(οχι ολοι :-D) στο online head to head seasons παιζουν με τουμπανο ομαδες. Το δοκιμασα ΤΩΡΑ και ασχετα με τι stats βγαζει cheat γινεται!Μεγαλη λαλακια αυτο με τo edit stats των παιχτων... νομιζω πρεπει να βγει απο το παιχνιδι...αλλιως να τους κανουμε ολους +99... να μην προσπαθουμε τσαμπα.... :-( Επαιζα εναντιον ρεαλ με μαν γιου εγω, οι Benzema, Kaka & Ronaldo ετρεχαν σαν τον Flash κ ειχαν την δυναμη του Hulκ :-(Μιλαμε με Ferdinand δεν μπορουσα να παρω σε τζαρτζαρισμα τον Κακα ελεος :-D- Εχασα 1-3 δεν μπορουσα να ακολουθησω ετσι που ετρεχαν ολοι τους ...Στον επομενο αγωνα θα επαιρνα ορκο οτι μου τυχε ο ιδιος παιχτης!Παλι με ρεαλ!Στο 67 νικαω 3-0 με αμυνα γρανιτη!!!3 σουτ ολα μεσα!Και απο εκεινο το σημειο αρχιζει και μειωνει για πλακα ομως!Στο 3-2 ειπα ΟΚ και κατι αλλο :X ΑΛΛΑ κατι εγινε στην συνδεση και κοπηκε ΚΑΙ πηρα και τους 3 βαθμους! :-D Δεν τον χαλασε!χαχαχαχα

 

Karellen = PLATINI_ATHENS για οnline

 

παιζει τετοιο cheat σε seasons και tournaments?Καλα κρασια τοτε!!εγω χθες ημουν καηγορια 6 στα seasons το οριο προκρισης στην 5 ηταν 16 και ειχα 13 ποντους και 3 ματς να απομενουν.Χανω στο πρωτο λεω ωχ..στο δευτερο βγαινω ισοπαλια παω 14 και ολα κριθηκαν στο τελευυταιο μαςτ.ηθελα οπωσηδποτε νικη για προκριση.Ηταν πολυ καλος αλλα και περιεργος ο αντιπαλος..πολυ τρεξιμο.. τουμπανιασμενος οπως το ειπες.Ευτυχως ηταν ανουσιος και Τελικα ον νικησα 2-0 :D αλλα πολυ αγχος! :wacko: Ηταν απο τις συγκινησεις που ειναι ωραιες σε πρταθληματακια ή τουρνουα(φωναζα τοσο καιρο βαλτε in game online tournamnets ευτυχως η EA φιλοτιμηθηκε !! Τωρα στην 5 δεν προκειτε να παιξω ματς αν δεν βελτιωθω στο παιχνιδι μου.Πολυ χρησιμα τα head to head unranked.! B) :D

 

I Love Fifa 12!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα πειραγμενα stats δεν ισχυουν στο online ρε παιδια. Οταν διαλεγετε ομαδα παρατηρηστε που ΚΑΘΕ φορα λεει για μισο δευτερολεπτο downloading online squads. Ολοι παιζουν με τα default. Εκει που μπορεις να βαλεις custom ειναι στα friendlies.

 

Παντως αυτο που λετε ειναι που εχω πει κι εγω αρκετες φορες πιο πισω, ενω επαιζα(και με παιδια απο εδω) και ειχα ξερω γω chelsea οι αλλοι πηγαιναν σαν σφαιρες κι γω πιο αργος κι απο replay. Τι να πω, ισως να εχει να κανει με lag τελικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πειραγμενα stats δεν ισχυουν στο online ρε παιδια. Οταν διαλεγετε ομαδα παρατηρηστε που ΚΑΘΕ φορα λεει για μισο δευτερολεπτο downloading online squads. Ολοι παιζουν με τα default. Εκει που μπορεις να βαλεις custom ειναι στα friendlies.

 

Παντως αυτο που λετε ειναι που εχω πει κι εγω αρκετες φορες πιο πισω, ενω επαιζα(και με παιδια απο εδω) και ειχα ξερω γω chelsea οι αλλοι πηγαιναν σαν σφαιρες κι γω πιο αργος κι απο replay. Τι να πω, ισως να εχει να κανει με lag τελικα...

 

 

Παιδια εγω εκανα το πειραμα κι αυτο γιατι ειχα τα νευρα μου και ημουν και περιεργος και ειδα ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ αν και τα stas οντως δεν φαινοντουσαν πειραγμενα στην οθονη μου(εβλεπα τα κανονικα), με μαν γιου παιζω που δεν ειναι αργη και οι αλλοι με περναγαν για πλακα...δεν με ενδιαφερει να το πιστεψουν οσοι δεν θελουν να το πιστεψουν οτι συμβαινει ....8α σας παρει λιγα λεπτα να κανετε +99 τους παιχτες.Στα customs παιχνιδια παντως αν τα χεις πειραξει φαινονται!!!!Προσοχη δεν λεω οτι ετσι κερδιζονται τα ματς αλλα αμα εισαι πιο γρηγορος και με Body balance ε εχεις τον πρωτο λογο...ΑΥΤΑ!

 

* Εκτος αν συμβαινει αυτο δλδ να εισαι διαφορετικη devision με τον αντιπαλο οποτε υπερτερει αυτος που την εχει μεγαλυτερη :mrgreen: - που ομως ετσι ειναι αδικο και δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο....

 

Τα πειραγμενα stats δεν ισχυουν στο online ρε παιδια. Οταν διαλεγετε ομαδα παρατηρηστε που ΚΑΘΕ φορα λεει για μισο δευτερολεπτο downloading online squads. Ολοι παιζουν με τα default. Εκει που μπορεις να βαλεις custom ειναι στα friendlies.

 

Παντως αυτο που λετε ειναι που εχω πει κι εγω αρκετες φορες πιο πισω, ενω επαιζα(και με παιδια απο εδω) και ειχα ξερω γω chelsea οι αλλοι πηγαιναν σαν σφαιρες κι γω πιο αργος κι απο replay. Τι να πω, ισως να εχει να κανει με lag τελικα...

 

 

 

Αλλο το lag...εδω λεμε να εχεις παιξει π.χ με την ρεαλ να εχεις επιγνωση πως εχουν κανει τον Βenzema η τον Ronaldo και ξαφνικα σε εναν αγωνα online να αντιμετωπιζεις εναν αλλον Benzema! :confused: :whistle: :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαιο ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ!

Μολις πηρα την πρωτη ισοπαλια στο Legendary σε normal speed παντα (και στο online)!Man city egw, Real η cpu.Kαλες ομαδες και οι 2.Ε λοιπον καμια μα καμια σχεση σε ταχυτητα και body balanceη η επιθετικη γραμμη της ρεαλ συγκριτικα με οτι εχω συναντησει στο online!Τι να λεμε τωρα...το cheating πεφτει συννεφο! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαιο ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ!

Μολις πηρα την πρωτη ισοπαλια στο Legendary σε normal speed παντα (και στο online)!Man city egw, Real η cpu.Kαλες ομαδες και οι 2.Ε λοιπον καμια μα καμια σχεση σε ταχυτητα και body balanceη η επιθετικη γραμμη της ρεαλ συγκριτικα με οτι εχω συναντησει στο online!Τι να λεμε τωρα...το cheating πεφτει συννεφο! :-D

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ, πώς μπορεί να cheat-άρει κάποιος σε ranked game όταν το mode φορτώνει τα default rosters μόλις ξεκινάει.

 

Μόλις τώρα έκανα μια σύντομη δοκιμή, πείραξα τα stats μερικών παιχτών της ομάδας μου, επιβεβαίωσα ότι η αλλαγή σώθηκε και στη συνέχεια έβαλα Head to Head Seasons. Όλες οι αλλαγές εξαφανίστηκαν και το roster "γύρισε" στο default. Δεν λέω ότι είναι απίθανο να υπάρχουν cheats, αλλά σίγουρα δεν γίνονται με αυτόν τον τρόπο.

 

 

edit: Btw, ιδού τι λέει η ΕΑ Sports για το τελευταίο patch:

 

As you know, the teams at the studio have been working hard to address issues raised by the community since the launch of FIFA 12. A number of updates have already been rolled out to servers, and that will continue – as will work on a range of things not included in this particular update - but we can now bring you details of the first client-side game update for PC and Mac, which has just been released.

 

First of all, thank you for your patience while we have worked on this, and thanks again to all those who have helped us out as we investigated the roots of some of the problems.

 

Console gamers: We’re continuing to work on an update for Xbox 360 and PS3, and will let you know more as soon as we can.

 

Patch Details

  • Fixed a memory leak that would cause Origin to crash.

  • Fixes to our installation and updating systems.

  • Fixed an install issue that was forcing users to download all language packs.

  • Goalkeeper control in online matches: We asked for your feedback and we got lots of it. After reviewing that and our own telemetry, we decided that enough people were abusing this feature online to negatively affect the experience of the majority. So we have decided to remove the ability to press Back/Select and play as the goalkeeper, allowing the CPU to defend, in all online matches. The function remains available in offline matches.

  • Fixed a situation that would see the user in an empty FUT Store without button functionality.

  • Fixed a FUT crash when using custom tactics.

  • Fixed a hard lock that would occur when applying a Manager Contract after purchasing a Bronze Premium Pack in FUT.

  • Fixed a situation that would see some users being disconnected from FUT after five seconds of connectivity.

  • We have optimized the FUT server to speed up transactions.

http://forum.ea.com/...st/1069209.page

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως στο ίδιο φόρουμ κάποιοι λένε (δεν το έχω επιβεβαιώσει) πως όσοι δεν έχουν κάνει την τελευταία ενημέρωση (23mb) μπορούν να χρησιμοποιούν τον τερματοφύλακα στα online παιχνίδια!!!! Ελπίζω αυτό (αν ισχύει) να διορθωθεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος όμως αν μπορείς να αποφύγεις το update. Εκτός του ότι αν όντως γίνεται τότε είναι εντελώς τραγικό, εγώ θυμάμαι ότι μόλις φόρτωσα το Origin και πήγα να πατήσω launch στο Fifa, αμέσως μου έκανε ενημέρωση αυτόματα. Δεν χρειάστηκε δηλαδή να πατήσω τον έλεγχο για τις ενημερώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μια ζωη θα επιβιωνω δυσκολο μια ζωη τελευταια στιγμη μενω στην 8η κατηγορια γαμω τις αμυνες μου αντγε μεχρι να το μαθω θα μου βγει η παναγια να δω ποτε θα παω στην 7η το σιγουρο ειναι οτι θα παω στην 9η χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ, πώς μπορεί να cheat-άρει κάποιος σε ranked game όταν το mode φορτώνει τα default rosters μόλις ξεκινάει.

 

Μόλις τώρα έκανα μια σύντομη δοκιμή, πείραξα τα stats μερικών παιχτών της ομάδας μου, επιβεβαίωσα ότι η αλλαγή σώθηκε και στη συνέχεια έβαλα Head to Head Seasons. Όλες οι αλλαγές εξαφανίστηκαν και το roster "γύρισε" στο default. Δεν λέω ότι είναι απίθανο να υπάρχουν cheats, αλλά σίγουρα δεν γίνονται με αυτόν τον τρόπο.

 

 

edit: Btw, ιδού τι λέει η ΕΑ Sports για το τελευταίο patch:

 

 

http://forum.ea.com/...st/1069209.page

 

 

μαλιστα....OK B) Eπιμενω το εκανα και ειδα διαφορα στην ομαδα .

OXI στο παιξιμο ------>αμα εισαι χαλιας θα χανεις με η χωρις πειραγμενα stats...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με τις καμερες θα διορθωθει ποτε? Μου τη σπαει που συνεχως ενω εχω την Tele Broadcast στα head to head πολλες φορες με βγαζει να παιξω με μια αρκετα μακρυνη και ψηλη, σχεδον καθετη στο γηπεδο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέναντι σε φυσικό αντίπαλο είμαι πολύ καλός στην άμυνα!

 

Απέναντι στη CPU στο Legendary με καλές ομάδες αντίπαλο............ ^_^

Τα δύο τρία γκολάκια τα χω για πρωινό.

 

Ποιός είναι ο πιο effective τρόπος να αμύνεσαι;

 

One on One;

Τeammate contain και κάλυψη από πίσω με τον παίκτη που έχει τον κέρσορα;

Contain;

 

Ο συνδιασμός και των τριών αποκλείεται! Μπερδεύομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέναντι σε φυσικό αντίπαλο είμαι πολύ καλός στην άμυνα!

 

Απέναντι στη CPU στο Legendary με καλές ομάδες αντίπαλο............ ^_^

Τα δύο τρία γκολάκια τα χω για πρωινό.

 

Ποιός είναι ο πιο effective τρόπος να αμύνεσαι;

 

One on One;

Τeammate contain και κάλυψη από πίσω με τον παίκτη που έχει τον κέρσορα;

Contain;

 

Ο συνδιασμός και των τριών αποκλείεται! Μπερδεύομαι :)

 

 

ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!Νικη πρωτη με 2-1 στο legendary man city-real! Προτεινω οταν αμυνεσαι να φωναζεις για βοηθεια αλλον ενα παιχτη σου ΑΛΛΑ προσεχε γενικα τον χωρο που αδειαζει πισω γι αυτο επισης προτεινω καμερα tele & zoom out ωστε να βλεπεις πολυ γηπεδο, τις κινησεις του αντιπαλου κλπ κλπ Το (-) ειναι οτι τα βλεπεις μικροσκοπικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε :P 2 φορές το shift-f1 (για να μπει και να βγει από το Origin) και φτιάχνει αυτόματα η κάμερα.

 

Δηλαδη εννοεις την ωρα του παιχνιδιου, ξερω γω πριν γινει σεντρα να το κανω αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα μέσα στο παιχνίδι, πχ. αμέσως μετά τη σέντρα. Έτσι θα σιγουρευτείς ότι η κάμερα όντως είναι χαλασμένη (και ακολούθως ότι όντως έφτιαξε). Η όλη διαδικασία δεν παίρνει πάνω από 1 δευτερόλεπτο, μπορείς να το κάνεις οποιαδήποτε στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...