Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, μου το κάνει κι εμένα καμιά φορά. Αλλά δεν είναι θέμα του gamepad ή του πληκτρολογίου. Μάλλον το παιχνίδι είναι που "τρελαίνεται".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε Sheik το εκανα αυτο και ειναι το μονο προγραμμα που καταφερα να ρυθμισω τα κουμπια(στην αμυνα και στην επιθεση)..οι μοχλοι ομως πανε χαλια..Βγαινουν οι παιχτες εξω απο το γηπεδο μονοι τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια απο που μπορω να ψωνισω με ασφαλεια cd-key?Το εχω απο το θειο αλλα ας πλερωσω κανα ψιλο γιατι δε παιζει φραγκο για retail,κριμα ειναι τα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια απο που μπορω να ψωνισω με ασφαλεια cd-key?Το εχω απο το θειο αλλα ας πλερωσω κανα ψιλο γιατι δε παιζει φραγκο για retail,κριμα ειναι τα παιδια.

απο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Sheik το εκανα αυτο και ειναι το μονο προγραμμα που καταφερα να ρυθμισω τα κουμπια(στην αμυνα και στην επιθεση)..οι μοχλοι ομως πανε χαλια..Βγαινουν οι παιχτες εξω απο το γηπεδο μονοι τους...

 

Μηπως δεν εχεις ενεργοποιημενο το analog? Τι να πω εγω δοκιμασα τοσα και τοσα και μονο με αυτο βρηκα την υγεια μου, με τους αναλογικους δεν εχω θεμα. Στην αρχη χωρις το προγραμματακι δεν δουλευε καθολου ο δεξιος αλλα μετα ολα κομπλε.

 

Εγω παντως εχω θεμα με την ταχυτητα. Δεν ξερω εαν φταιει κατι οταν ο ενας παιζει semi-manual και ο αλλος assisted αλλα συχνα αγωνα με αγωνα ειναι λες και εχω διαφορετικες ομαδες. Την μια σερνονται και ειναι δυσκινητοι οι παικτες λες και εχω παρει σαραβαλη ομαδα και την αλλη πανε σφαιρα σα δαιμονισμενοι. Δε μπορω να καταλαβω τι συμβαινει...Στην αρχη νομιζα μου συμβαινει μονο στο Cup αλλα βλεπω οτι γινεται παντου, cup,seasons,friendlies, online leagues...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Sheik το εκανα αυτο και ειναι το μονο προγραμμα που καταφερα να ρυθμισω τα κουμπια(στην αμυνα και στην επιθεση)..οι μοχλοι ομως πανε χαλια..Βγαινουν οι παιχτες εξω απο το γηπεδο μονοι τους...

 

Στη δικια σου περιπτωση μαλλον χρειαζονται ρυθμιση οι μοχλοι μεσα απο το προγραμματακι.Πειραξε τα Stick Axis X και Stick Axis Y απο δεξια και αριστερα μεχρι να εμφανιζονται σωστα στο προγραμμα.Σου δειχνει στην εικονα προς τα που πρεπει να κουνησεις το μοχλο για να ρυθμιστει σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους μοχλους εχει πολλες επιλογες stick axis y/stick axis x/stick button/stick up,down,left,right ποια πρεπει να ρυθμισω και πως γιατι εχει επιλογες(buttons,axes,sliders,dpads)..Και κατι αλλο τον πανω μοχλο μου τον αναγνωριζει κατω και τον κατω πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια απο που μπορω να ψωνισω με ασφαλεια cd-key?Το εχω απο το θειο αλλα ας πλερωσω κανα ψιλο γιατι δε παιζει φραγκο για retail,κριμα ειναι τα παιδια.

 

http://cdkeyshere.com/fifa-12-cd-key.html

 

Aγορασε το απο εδω. Επελεξε εκδοση standart.

 

18,89 ευρω εχει. Eχω ψωνισει ηδη 4 keys για μενα και για φιλους μου και λειτουργουν σε ολους μας αψογα.

 

 

---Ρε παιδια, σας κολλαει καμια φορα το origin, να κλεισει ενω μιλας, ή να σου κλεισει το fifa κλπ?---

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους μοχλους εχει πολλες επιλογες stick axis y/stick axis x/stick button/stick up,down,left,right ποια πρεπει να ρυθμισω και πως γιατι εχει επιλογες(buttons,axes,sliders,dpads)..Και κατι αλλο τον πανω μοχλο μου τον αναγνωριζει κατω και τον κατω πανω...

 

Κοιτα εγω δε χρειαστηκε καν να ρυθμισω τους αναλογικους. Το μονο που ρυθμισα ηταν το πατημα των αναλογικων εκει που λεει Stick Button. Για οποιαδηποτε ρυθμιση πατας το βελακι, μετα Record και πατας το κουμπι που θελεις.Το ιδιο και γι τους αναλογικους, σου δειχνει και την κατευθυνση που πρεπει να τον κουνησεις.

 

Τελος, εκει που λεει D-Pad, πατα το βελακι και επελεξε το D-pad1, εμενα χωρις αυτο δε δουλευε ο σταυρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε παιδακι μου παιχνιδαρα αλλα μεγαλη ταλαιπωρια στο pc...ολο το απογευμα μια χαρα παιζαμε... τωρα του την εχει βαρεσει και κλεινει μοτο του συνεχεια...κατι παιζει με αυτην την κωλο origin!!! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε παιδακι μου παιχνιδαρα αλλα μεγαλη ταλαιπωρια στο pc...ολο το απογευμα μια χαρα παιζαμε... τωρα του την εχει βαρεσει και κλεινει μοτο του συνεχεια...κατι παιζει με αυτην την κωλο origin!!! :mad:

 

Σου κανει και εσενα δηλαδη το origin κολληματα, κλεινει μονο του, κλεινει το fifa κλπ.... ε?

 

Κανε και μια επανεκκινηση ολο το pc και οχι οταν κλεινει το origin απλα να το ξαναανοιγεις, γιατι το εχει φαει ηδη το σκαλωμα...

 

Γιαυτο δεν μπορω origin και steam. Που να περασει απο beta σε κανονικο, εκει να δουμε update και βλακιες και να θελουμε να παιξουμε και να μη μπορουμε....ω, ρε ουτε να το σκεφτομαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου κανει και εσενα δηλαδη το origin κολληματα, κλεινει μονο του, κλεινει το fifa κλπ.... ε?

 

Κανε και μια επαννεκινηση ολο το pc και οχι οταν κλεινει το origin απλα να το ξαναανοιγεις, γιατι το εχει φαει ηδη το σκαλωμα...

 

Γιαυτο δεν μπορω origin και steam. Που να περασει απο beta σε κανονικο, εκει να δουμε update και βλακιες και να θελουμε να παιξουμε και να μη μπορουμε....ω, ρε ουτε να το σκεφτομαι....

 

μιλαμε εδω και κατι λεπτα ανοιγει και κλεινει μολις επιλεξω οτιδηποτε απο το menu!!!ουτε καν προπονηση!!!τι ειναι αυτα ρε συ!!ημαρτον!Εκανα και restart στο pc ανοιγοκλεισα το modem....@@!!! :mad:A καλα !!!!!!....τωρα μου λεει να κανω reinstall the game!!!!!!!!!!!!!!!! :X :X :X :X :X :X :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και μέρες είχα μεγάλο θέμα με τις κάμερες, όπου πραγματικά έμπαινε οποια να 'ναι και μετά δεν άλλαζε με τίποτα. Ειδικά στο Virtual pro ήταν τραγική η κατάσταση. Τελικά βρήκα τη λύση. Ήταν θέμα του Origin (μάλλον). Αν η κάμερα δεν είναι αυτή που θέλουμε, πατάμε 2 φορές το shift+f1 (για να ανοιγοκλείσει το origin) και φτιάχνει αμέσως ως εκ δια μαγείας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...