Προς το περιεχόμενο

5850 extreme OC


SOCRATIS1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις μπερδέψει κάποια απλά και βασικά πράγματα.

 

Το θέμα είναι ότι υπήρχε ένας αριθμός κομματιών. Με το να παίρνουν κάποιοι αρκετά κομμάτια με σκοπό τη μεταπώληση σε αυξημένες τιμές (ή ακόμα και στην ίδια τιμή αν το θέλεις), προφανώς στερούν από κάποιους άλλους την ευκαιρία να την πάρουν στην αρχική τιμή, απλά επειδή εκείνοι ήταν πιο τυχεροί, γρήγοροι, είχαν γνωστό από μέσα, είχαν μεγαλύτερο κεφάλαιο.

 

Αυτό κράζουμε.

 

Κοίτα μόνο τι λες στην αγγελία:

 

Σωστό..Απο εκεί τις πήρα..Αν μπορούσα να πάω εναμιση μήνα πρίν θα έπαιρνα κι αλλες..Τωρα η ASUS στο skroutz με 176..Να σαι καλα

 

Βλακεία. Κρίμα που δε μπόρεσες να πάρεις καμια 10αριά ακόμα. Κανείς άλλος δε χρειάζεται ταχύτερη κάρτα γραφικών σε καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 313
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άμα την ξαναέβγαζε το Πλαίσιο στα 150 δεν θα έτρεχες?

Whatever..

Ναι αλλά θα ήταν new Στο κουτί με απόδειξη 150!!! Και όχι Used 140

 

Κοίτα μόνο τι λες στην αγγελία:

 

 

 

Βλακεία. Κρίμα που δε μπόρεσες να πάρεις καμια 10αριά ακόμα. Κανείς άλλος δε χρειάζεται ταχύτερη κάρτα γραφικών σε καλή τιμή.

Βρε σκαλιστήρι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι οχι μπερδεύεστε κύριοι.

 

Δεν πήρα ένα φορτηγό αλλά το να έχω πάρει κάτι 130 και να το δίνω 140 ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ απο τη στιγμή που έχει πολύ περισσότερο τώρα που μιλάμε δεν είναι αισχροκέρδεια.

Να στο πώ απλά.Τις πήρα να τις βάλω κολάρο.Και τελικά δεν τις έβαλα.Και τις πουλάω.(Να επαναλάβω οτι μιλάμε υποθετικά,δεν τις πουλάω)...Είναι ακριβή η τιμή?

Αν τις έδινα 90 δε θα έλεγες κοίτα ένα μαλακά?

Περιορισμένο κομμάτια σας υπόσχομαι οτι δεν υπήρχαν.Για λίγο διάστημα (2 μήνες) ναι..ισχύει..Αλλα υπήρχαν κάρτες για 10 φορουμ.

Karmen ο παππούς μου έχει μια BMW μηχανή απο εκείνες τις γερμανικές ξέρεις..

Την είχε αγοράσει 8 χιλιάρικα (δραχμές)..Προφανώς δεν έχει την απόδειξη,αλλά αμα βρείς κανέναν που να την έχει του δίνω τα τριπλά.

(Δεν είναι το ίδιο ακριβώς αλλα καταλαβαίνεις τι εννοώ)..Και δε μου απάντησε και κανένας..Αν την έβαζε το Πλαισιο πάλι 150 θα τρέχατε ή όχι?

 

Σόρρυ που είμαι παμπλουτος και μετά απο 8 χρόνια εφτιαξα καινουργιο pc και χάλασα 260 ευρω να πάρω καρτες!

 

Ναι αλλά θα ήταν new Στο κουτί με απόδειξη 150!!! Και όχι Used 140

 

 

Βρε σκαλιστήρι :lol:

 

 

Αμα ψήνεσαι πουλάω και αποδειξεις.. :)

 

200 - 300 οσα θες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι οχι μπερδεύεστε κύριοι.

 

Δεν πήρα ένα φορτηγό αλλά το να έχω πάρει κάτι 130 και να το δίνω 140 ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ απο τη στιγμή που έχει πολύ περισσότερο τώρα που μιλάμε δεν είναι αισχροκέρδεια.

Να στο πώ απλά.Τις πήρα να τις βάλω κολάρο.Και τελικά δεν τις έβαλα.Και τις πουλάω.(Να επαναλάβω οτι μιλάμε υποθετικά,δεν τις πουλάω)...Είναι ακριβή η τιμή?

Αν τις έδινα 90 δε θα έλεγες κοίτα ένα μαλακά?

Περιορισμένο κομμάτια σας υπόσχομαι οτι δεν υπήρχαν.Για λίγο διάστημα (2 μήνες) ναι..ισχύει..Αλλα υπήρχαν κάρτες για 10 φορουμ.

Karmen ο παππούς μου έχει μια BMW μηχανή απο εκείνες τις γερμανικές ξέρεις..

Την είχε αγοράσει 8 χιλιάρικα (δραχμές)..Προφανώς δεν έχει την απόδειξη,αλλά αμα βρείς κανέναν που να την έχει του δίνω τα τριπλά.

(Δεν είναι το ίδιο ακριβώς αλλα καταλαβαίνεις τι εννοώ)..Και δε μου απάντησε και κανένας..Αν την έβαζε το Πλαισιο πάλι 150 θα τρέχατε ή όχι?

 

Σόρρυ που είμαι παμπλουτος και μετά απο 8 χρόνια εφτιαξα καινουργιο pc και χάλασα 260 ευρω να πάρω καρτες!

 

 

 

 

Αμα ψήνεσαι πουλάω και αποδειξεις.. :)

 

200 - 300 οσα θες..

 

Selleron έχεις χάσει τη μπάλα μου φαίνεται... Δεν θα ασχοληθώ και πολύ μια και θα μαμήσουμε το τόπικ και είναι κρίμα...

Συγκρίνεις την xtreme που πήρες με την Asus Στο skroutz... Να συγκρίνω και εγώ μια asus 6950 με μια Gigabyte 6950 σε τιμές? 230 είχε πέσει η asus και η gigabyte ΟΣΟ υπήρχε δεν έπεσε κάτω απο 272. Εχουν μια διαφορά ε;

 

 

Οσο για το παράδειγμα της BMW... ΑΤΥΧΕΣΤΑΤΟ... Τα Parts υπολογιστών σήμερα τα παίρνεις αύριο κάνουν τα μισά...

Η bmw θεωρείται ας πούμε και συλλεκτικό κομμάτι άμα λάχει. Η 5850?

Και σκασίλα μου αν δεν τις ακούμπησες ποτέ τις 5850 και τις έχεις στο κουτί. Δε παύει να τις αγόρασες πριν κάποιους μήνες και η εγγύησή τους να έχει τρέξει...

 

Οσο για την ειρωνία

 

Σόρρυ που είμαι παμπλουτος και μετά απο 8 χρόνια εφτιαξα καινουργιο pc και χάλασα 260 ευρω να πάρω καρτες!

 

"Φτωχαδάκι" είσαι μην κοκορεύεσαι...

 

Αμα ψήνεσαι πουλάω και αποδειξεις.. :)

 

200 - 300 οσα θες..

Δε ψήνομαι μια και ούτε καν κοιτούσα τις κάρτες σου... Μακάρι να τις πουλήσεις, αλλά σε τεχνολογικό φόρουμ δύσκολα στη τιμή που λες... Αλλού ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτά σου εξήγησα άλλα ήταν πολλά και μπερδεύτηκες.

Δεν πειράζει δεν περίμενα περισσότερα απο την πρώτη φορά που μίλησες.

Και το μαμήσι μην το κοροιδεύεις κανει καλο.Αμα λάχει..

 

Ωραίο κι αυτο με το φτωχαδάκι..

"Case: Corsair Obsidian 800D Mobo: Asus Crosshair V Formula Cpu: Phenom II X6 1090T Cpu Cooler: Corsair H70 Ram: Corsair Vengeance DDR3 1600mhz 2x4GB Gpu: Gigabyte 6950 to 6970 Ssd: OCZ 120GB SLD3-25SAT3 120G Hdd: 3xSamsung f3 spinpoint Psu: Corsair Gold AX850"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια τεχνολογικά παλαιότερη κάρτα να τη δώσεις πιο ακριβά από όσο την πήρες, είναι κομματάκι δύσκολο.

Και έστω ότι είσαι μάγκας και μπορείς, το κράξιμο δε το τρώς τόσο για την κίνησή σου, όσο για το υφάκι σου όταν αυτή έγινε αντιληπτή.

 

 

Κάρμεν, σε κερνάω μπύρες αν τις πουλήσει πάνω από 100 τη μία. xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια τεχνολογικά παλαιότερη κάρτα να τη δώσεις πιο ακριβά από όσο την πήρες, είναι κομματάκι δύσκολο.

Και έστω ότι είσαι μάγκας και μπορείς, το κράξιμο δε το τρώς τόσο για την κίνησή σου, όσο για το υφάκι σου όταν αυτή έγινε αντιληπτή.

 

 

Κάρμεν, σε κερνάω μπύρες αν τις πουλήσει πάνω από 100 τη μία. xD

 

Αχ ρε κοροιδο...και βγήκες και να κράξεις κιόλας..Ας ειναι που μου τα σβήνουνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε κοροιδο...και βγήκες και να κράξεις κιόλας..Ας ειναι που μου τα σβήνουνε..

 

Επειδή είσαι κουραστικός κι επαναλαμβάνεσαι, μια εικόνα, χίλιες λέξεις...

 

you-fail-at-failing.jpg

 

Μη μας ξανακουράσεις. Τα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κολλητέ δεν έχεις κανενα νόημα...Μα κανένα όμως..Αντε στο google να ψάξεις καμιά φωτογραφία..

 

Και ξέρεις εσυ...Όπου βρείς κοριτσάκι απο πίσω..Σχόλασες..Αίντε..Χτύπημα καρτούλα και σπίτι..

 

τα λέμε κουβαρντά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε κοροιδο...και βγήκες και να κράξεις κιόλας..Ας ειναι που μου τα σβήνουνε..

Προσεχε μόνο μην από το απλο σβήσιμο πας στο ολοκληρωτικό ban!!! Με τετοια μυαλα και λογικές απορώ πως μερικοί ακομη αναρωτιούνται γιατι αυτή η χώρα έχει φτάσει σε τετοια κατάντια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...