Προς το περιεχόμενο

5850 extreme OC


SOCRATIS1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 313
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προετοιμάζεται για το CF προφανώς.

Των φρονίμων τα παιδιά πρίν πεινάσουν μαγειρεύουν που λέει και η παροιμία. :P

 

Σωκράτη αν έψαχνες πρίν 1,5 μήνα θα σου έδινα την δικιά μου. Όμως άλλαξα γνώμη και θα την κρατήσω ακόμα.

Έχε το νού σου σε καμμιά αγγελία όλο και κάτι θα βρείς αν δεν βιάζεσαι, δεν αξίζει να την πάρεις πλέον καινούργια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προετοιμάζεται για το CF προφανώς.

Των φρονίμων τα παιδιά πρίν πεινάσουν μαγειρεύουν που λέει και η παροιμία. :P

Καλά ναι αλλά είχε τροφοδοτικό που θα άντεχε τεσπα. Good luck στο ψάξιμο SOCRATIS1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο

Θα αλλαζα τροφοδοτικο ,και αφου τα ειχα τωρα ,λεω δεν τα δινω καθως δεν βρισκω και 5850 για cf.Ακομα ψαχνω.Οι περισσοτεροι που τις πουλανε πανε να μου μιασουν τον κωλο.

Χωρις κουτια ,η xtreme 140 ευρω[παραπανω αποσο εκανε ],μτχ ,και τις πουλανε τοσο επειδη δεν μπορουμε να βρουμε ποιο φθηνες..

Αυτη αξιζει

5850-Gigabyte gvR585D5

στα 150 ευρω με εγγυηση και κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι αλλά είχε τροφοδοτικό που θα άντεχε τεσπα. Good luck στο ψάξιμο SOCRATIS1000

 

Α μη με μπερδεύετε, που θέλεις να ξέρω / θυμάμαι τι psu είχε πρίν ο Σωκράτης. Θεώρησα ότι είχε κάποιο που δεν την πάλευε με δύο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μη με μπερδεύετε, που θέλεις να ξέρω / θυμάμαι τι psu είχε πρίν ο Σωκράτης. Θεώρησα ότι είχε κάποιο που δεν την πάλευε με δύο. :P

Eμ εμ εμ εμ αφού απουσιάζεις και χάνεις θέματα εγώ τι να σου κάνω; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμ εμ εμ εμ αφού απουσιάζεις και χάνεις θέματα εγώ τι να σου κάνω; :P

 

Kαλά ζητώ συγνώμη για την παράβλεψη, δεν θα το ξανακάνω. :P

 

@Σωκράτη πάντως τα 180€ που λές δεν ισχύουν. Με 165€ αγοράζεις την 5850 Toxic με δωρεάν μεταφορικά απο εδώ:

http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=bdb5882e-6dca-42e4-8788-678203997f04

Δεν χρειάζεται να βρείς ίδιας υλοποίησης.

Αν βιάζεσαι έχει καλώς διαφορετικά όπως είπα κάνε υπομονή να κάτσει καμμιά μεταχειρισμένη και παρακολούθα τακτικά τις αγγελίες.

Και στο amazon που έψαξα οι τιμές είναι υψηλές. Επι παραδείγματι η Xtreme έχει 133 λίρες + 25 μεταφορικά. Βέβαια έχει και άλλες υλοποιήσεις αλλά πάνω απο 130 λίρες ~ 150€ δηλαδή. :)

 

 

edit: Γράψε λάθος την 6850 λίνκαρα. Σκουριάσαμε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο

Θα αλλαζα τροφοδοτικο ,και αφου τα ειχα τωρα ,λεω δεν τα δινω καθως δεν βρισκω και 5850 για cf.Ακομα ψαχνω.Οι περισσοτεροι που τις πουλανε πανε να μου μιασουν τον κωλο.

Χωρις κουτια ,η xtreme 140 ευρω[παραπανω αποσο εκανε ],μτχ ,και τις πουλανε τοσο επειδη δεν μπορουμε να βρουμε ποιο φθηνες..

Αυτη αξιζει

5850-Gigabyte gvR585D5

στα 150 ευρω με εγγυηση και κουτι

Ελα τρέχα http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/24257-2-x-sapphire-radeon-hd-5850-xtreme/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THanks ρε συ.Εστειλα μυνημα

 

Δεν μπορουσα να βρω με τιποτα και κοιτα που σκασανε μυτη ολες μαζι

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/23537-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-3-x-%CE%B1%CF%84%CE%B9-5850/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φιλος με τις δυο καρτες θελει αν τις δωσει και τις δυο μαζι ,και ο αλλος δεν απανταει καθολου.Παω να κλαψω :( :( :(

Αυτό το δεν απαντάνε καθόλου είναι μάλλον γενικότερο πρόβλημα τελευταία... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το δεν απαντάνε καθόλου είναι μάλλον γενικότερο πρόβλημα τελευταία... :mad:

Ναι ρε γαμωτο,και τις δινει της reference 120 την καθεμια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος με τις 2 κάρτες, δεν τις δίνει καθόλου τελικά αλλά ρε σεις..

Τις κάρτες τις πληρώσαμε δεν τις κλέψαμε..Δεν καταλαβαίνω αυτό το οτι την πήρα 120 και την δίνω 140..

Και αχρησιμοποίητες στα κουτιά τους.

Αν δηλαδή είχα γκόμενο το μάστορα που έχει το Πλαίσιο και μου έδινε μια 6990 100 ευρώ και μετά την πούλαγα 250 πάλι θα κράζατε?

Άμα την ξαναέβγαζε το Πλαίσιο στα 150 δεν θα έτρεχες?

Whatever..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος με τις 2 κάρτες, δεν τις δίνει καθόλου τελικά αλλά ρε σεις..

Τις κάρτες τις πληρώσαμε δεν τις κλέψαμε..Δεν καταλαβαίνω αυτό το οτι την πήρα 120 και την δίνω 140..

Και αχρησιμοποίητες στα κουτιά τους.

Αν δηλαδή είχα γκόμενο το μάστορα που έχει το Πλαίσιο και μου έδινε μια 6990 100 ευρώ και μετά την πούλαγα 250 πάλι θα κράζατε?

Άμα την ξαναέβγαζε το Πλαίσιο στα 150 δεν θα έτρεχες?

Whatever..

Για μισό λεπτό βρε Selleron... Αγοράζω κάτι 100 και στο πουλάω 200 και για να έχεις και την εγγύηση σου δίνω και την απόδειξη. Πως θεωρείς τον εαυτό σου που σου δίνω την απόδειξη των 100 αλλά εσύ μου έδωσες 200?

Να σου πω εγώ πως θα με θεωρούσα; Μαλάκα...

Δεν είπαμε ότι την έκλεψε την κάρτα, αλλά αισχροκέρδεια το βλέπω... Και δεν μιλάω για το συγκεκριμένο άτομο. Γενικά μιλάω για τέτοιες περιπτώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...