Προς το περιεχόμενο

Στην Ελλάδα από τις 11 Απριλίου τα αυτοκίνητα της Google


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα με ενοχλεί που δεν έχουμε street view. Δηλαδή στο Αμέρικα είναι καλύτεροι; Ούτως η άλλως και εκεί δε φαίνονται πρόσωπα πινακίδες κλπ. Πολύ μούφα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο ειναι οτι θα λειτουργησει επιτελους το google navigation και ας ελπίσουμε οτι στα maps θα σου δίνει και δρομολόγια λεωφορείων οπως στην υπόλοιπη Ευρώπη...

 

 

και τωρα υπαρχει τετοιο συστημα.. απλα λεγεται Αυτιας-gation... βαλε το πρωι να τον δεις και θα μαθεις μεχρι και τι βρακι φοραει ο οδηγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα μέρα που βρήκαν ,την ημέρα γενεθλειων μου.

Τυχαίο...Δεν νομίζω :P

 

Όντως, 11 του μήνα βγαίνουν, 4ος ο μήνας, πληθυντικό χρησιμοποιούν άρα επί 2 τουλάχιστον τα αυτοκίνητα, 8, αν είσαι και του ´88, 11888, τυχαίο; Έτσι νομίζω!!! :lol: :P

 

Αν δεν είσαι του 88 αλλά είσαι 88 κιλά ή η gpu σου στο κάργα της πιάνει 88 βαθμούς ή η κοπέλα σου είναι του 88 ή κάποια διάστασή της είναι 88 cm (κατά προτίμηση η πάνω), ε, τότε... και πάλι τυχαίο είναι!!! :lol:

 

Κοίτα να δεις που όντως είναι και του 88!!!

 

Να σου ευχηθώ από τώρα να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς (πχ η περιφέρεια που λέγαμε παραπάνω να γίνει και αυτή τόση, ε; εεε; :-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σαββατοκύριακο εμφανίστηκε αυτοκίνητο του Google στο ενετικό λιμάνι των Χανίων.

 

Είχε το "καρούμπαλο" πάνω για τις φωτογραφίες, και σε κάποια στιγμή που σταμάτησε, έβγαλε και κάτι σαν δορυφορική κεραία για 4-5 λεπτά, η οποία και ξαναμπήκε μέσα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, 11 του μήνα βγαίνουν, 4ος ο μήνας, πληθυντικό χρησιμοποιούν άρα επί 2 τουλάχιστον τα αυτοκίνητα, 8, αν είσαι και του ´88, 11888, τυχαίο; Έτσι νομίζω!!! :lol: :P

 

Αν δεν είσαι του 88 αλλά είσαι 88 κιλά ή η gpu σου στο κάργα της πιάνει 88 βαθμούς ή η κοπέλα σου είναι του 88 ή κάποια διάστασή της είναι 88 cm (κατά προτίμηση η πάνω), ε, τότε... και πάλι τυχαίο είναι!!! :lol:

 

Κοίτα να δεις που όντως είναι και του 88!!!

 

Να σου ευχηθώ από τώρα να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς (πχ η περιφέρεια που λέγαμε παραπάνω να γίνει και αυτή τόση, ε; εεε; :-))

 

Χαχαχα ευχαριστώ για τις ευχές.

Ναι του 88 είμαι.

Και άμα το καλοσκεφτεις 11 είναι η μέρα ,88 είναι η χρονιά ,και το Αύγουστο έχει γενηθει η κοπελια 8ο μήνα δηλαδή.

Όλο μαζι 11888 ,καθόλου τυχαίο 

Βγήκαμε εκτός θέματος όμως και θα μας κραξουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει....θα τους καταστρλεψουμε και αυτούς. Θα έρθουν με όρεξη για δουλειά και σε λιγο καιρό τους βλέπω να να έχουν αράξει το βαν-ακι σε καμιά παραλία με φραπεδούμπες στο χέρι και να λιάζονται και να παίζουν ρακέτες.

WELCOME TO GREECE GOOGLE NOOBS :D

 

:D :D :D :D :D :D

Παραλίγο να φτύσω τον καφέ πάνω στην οθόνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχή μόλις είδα "Στην Ελλάδα από τις 11 Απριλίου τα αυτοκίνητα της Google"

έμεινα, γτ αυτό που κατάλαβα είναι πως η google τώρα, θα πουλάει και αυτοκίνητα

παρακαλώ δίνετε πιο διευκρινιστικούς τίτλους, γτ θα πάθουμε κανένα καρδιακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σαββατοκύριακο εμφανίστηκε αυτοκίνητο του Google στο ενετικό λιμάνι των Χανίων.

 

Είχε το "καρούμπαλο" πάνω για τις φωτογραφίες, και σε κάποια στιγμή που σταμάτησε, έβγαλε και κάτι σαν δορυφορική κεραία για 4-5 λεπτά, η οποία και ξαναμπήκε μέσα μετά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gZphm7OZp54

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...