Προς το περιεχόμενο

Windows-Linux


TwitterLover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! Λοιπον μπαινω στο ψητο! Ειμαι χρηστης Windows 7 και παντα αναρωτιομουν "Τι κανει το Linux?" Γι'αυτο θα ηθελα να μου πειτε απο που μπορω να το κατεβασω, αν μπορω να τρεχω και Linux και Windows στο ιδιο PC και τελος αν μπορειτε να μου πειτε καποιες δικες σας εντυπωσεις! Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε τον πολύ καλό οδηγό του tritona εδώ http://www.insomnia.gr/topic/390784-info-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-gnulinux/page__p__3725801__hl__%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%82+%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B5%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1+__fromsearch__1#entry3725801 και θα σου λυθούν πολλές απορίες.

Όσο για το αν μπορείς να έχεις και linux και windows σε ένα Pc η απάντηση είναι ναι. Βέβαια καλό είναι να δοκιμάσεις διάφορες διανομές σε virtual machines πριν κάνεις κάποια εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...