Προς το περιεχόμενο

canon pixma mp 495 (wi-fi) πολυ καλος παιδια! τον αγορασα σημερα!


giannispaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελειος σε ολα !

http://img845.imageshack.us/img845/5/53432222.jpg (η φωτο ειναι απο internet)

(αναβει σε μπλε αποχρωση οπως βλεπετε το wi-fi οποτε ειναι σε ασυρματη επικοινωνια)

 

θες εμφανιση?

θες ποιοτητα κατασκευης?

θες να εκτυπωνει ποιοτικα?

θες ευκολο λογισμικο κατα την εγκατασταση και στα ελληνικα και με αναλυτικες οδηγιες?

θες να εκτυπωνει και ασυρματα μεσω του ρουτερ σου?

θες να εχει ευπαρουσιαστες συντομευσεις στην επιφανεια?

-----------------------------------------------------------------------------------

 

τι να πω! ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει σε πολυμηχανημα Ως ΤΩΡΑ !

 

Σας τον συνιστω με κλειστα ματια παιδια! ως δεκεμβριο ειχε 89 ευρω μετα επεσε στα 79 - 76 τωρα τον βρισκεις και με 73 (σε συγκεκριμενο γνωστο καταστημα κατοπιν παραγγελιας)

 

ενταξει εγω τελικα τον βρηκα στα 79,99 ...

(δε βαζω λινκ για να μη θεωρηθει διαφημιση...)

 

τελειος!!! εβαλα το post γιατι ειμαι ενθουσιασμενος απο αυτον και χαρηκα πολυ.

-----------------------------------------------------------------------------

(τα μελανια του εχουν: το μαυρο 15,5 και το εγχρωμο 17 )

* σε πιο high ποσοτητα 18 και 21,70 αντιστοιχα)

 

Και απο οτι μου δειχνει η ενδειξη σταθμης μελανιων μεσα απο το μενου του ειναι στο full και τα δυο μελανια που ειχαν μεσα ως δωρο!!!

 

(εχει μεσα η συσκευασια usb καλωδιο για τη συνδεση να το αναγνωρισει τη πρωτη φορα)

---------------------------------------------------------------------------------

Επεξ/σία από giannispaok
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο φίλε, αλλα μόλις ερθει η ώρα να αλλάξεις μελανάκια μετά απο...15 φωτογραφίες που λεει ο λόγος,θα νιώσεις τη σημαίνει "αγόρασα φθηνό εκτυπωτή".

 

Δυστυχώς μια μεγάλη αλήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρες!Σκέφτομαι κ εγώ να πάρω αυτό το πολυμηχάνημα ,αλλά αυτά που αναφέρατε για τα μελάνια με προβλημάτισαν...

Εννοείται,θα ήθελα κάποιο πολυμηχάνημα που τα μελάνια του να μπορούν να ξαναγεμιστούν, υπάρχει περίπτωση με το cannon να έχω πρόβλημα άμα τα ξαναγεμίσω?Δεν έχω ξαναπάρει cannon και δεν ξέρω τι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αρκετα πιο παλιο pixma (mp110) που ειχα απο ενα θειο μου επιδη πηρε νεο, οταν αρχισα τα συμβατικα μελανια, αρχισαν και τα προβληματα ασχετα αν απλα ηταν σκετα μελανοδοχεια χωρις εσωματομενη κεφαλη... Αυτα απο τη δικια μου εμπειρια με canon και συμβατικα μελανια. Φιλε παντως καλοριζικος!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

καλησπερα σε ολους ειναι λιγο παλιο το τοπικ αλλα θελω να πω οτι κι εγω σημερα εψαχνα ενα πολυμηχανημα και λεω να το παρω το συγκεκριμενο αλλα γιατι δεν ξανα γεμιζονται τα μελανια επειδη εχω και εναν δευτερο σαν επιλογη τον επσον αν γεμιζουνε εκεινου να παρω εκεινων θελω να μου πειτε λεπτομερειες στην εκτυπωση και των 2 ποιος ειναι καλητερος σε εκτυπωση φωτογραφιας

 

1 ο επσον stylus sx235w

2 o cannon 495

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...