Προς το περιεχόμενο

Νιώθετε ασφαλείς;


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα σε καταλαβουν οτι φοβασαι σου επιτιθονται χειροτερα.

 

Ισχύει. Άσε που αν δεν μπορείς να το αποφύγεις, τουλάχιστον ευχαριστήσου το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είμαι πολεμική μηχανή , όταν με δει κάποιος δεν σκέφτεται να μου επιτεθεί αντίθετος τρέχει μακριά μην του επιτεθώ. Είτε είναι από τον κόσμο των ζωντανών είτε από τον κόσμο των πνευμάτων κανεις δεν μπαίνει στο διάβα μου .. είμαι η τιμωρία του θεού και αν δέν είχες διαπράξει μεγάλα αμαρτήματα ο θεός δεν θα είχε στείλει τιμωρία σαν εμένα επάνω σου! ΤΡΕΜΕ ΚΟΣΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο SUPER ΝΙΚΟΣ.

superhero1.jpg

 

 

Πέρα από την πλακα όχι δεν φοβάμαι , οι άλλοι που θα μου επιτεθούν πρέπει να φοβούνται από εμένα, κρύβω εκπλήξεις ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέρα από την πλακα όχι δεν φοβάμαι , οι άλλοι που θα μου επιτεθούν πρέπει να φοβούνται από εμένα, κρύβω εκπλήξεις ;)

 

Θα τους επιτεθεις με παραισθησιογονες ουσιες φανταζομαι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του έκατσες οικειοθελώς για να γλιτώσεις το βιασμό;

 

Ψέματα λέει ρε , απλώς άρχισε τις τσιρίδες και ο δύσμοιρος έφυγε τρομαγμένος!

 

να έχω και φωτογραφία της εκείνη την στιγμή

 

scared-woman2.jpg

 

Θα τους επιτεθεις με παραισθησιογονες ουσιες φανταζομαι :-D

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του έκατσες οικειοθελώς για να γλιτώσεις το βιασμό;

 

οχι απλα οταν εφτασε να κολλησει σχεδον πανω στο πεζοδρομιο ε δεν μπορουσα να το παιζω αλλο κουφη. οποτε τον ρωτησα αν ψαχνει κατι. και πεταει την θεικη ατακα "εσενα ψαχνω" (απορω πως δεν πεταξε μετα ενα "ζαχαροπλαστης ηταν ο μπαμπας σου;") κι αρχιζει την γνωστες παπαριτσες "εισαι ομορφη, μου αρεσεις κτλ" και εκει του λεω εχω γκομενο μην συνεχιζεις (δυο φορες μαλιστα) και εστριψα σε ενα μονοπατι που δεν μπαινουν αυτοκινητα και τελειωσε η υποθεση. αλλη φορα θα το χοντρυνω και θα λεω οτι ειμαι αραβωνιασμενη η και παντρεμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απλα οταν εφτασε να κολλησει σχεδον πανω στο πεζοδρομιο ε δεν μπορουσα να το παιζω αλλο κουφη. οποτε τον ρωτησα αν ψαχνει κατι. και πεταει την θεικη ατακα "εσενα ψαχνω" (απορω πως δεν πεταξε μετα ενα "ζαχαροπλαστης ηταν ο μπαμπας σου;") κι αρχιζει την γνωστες παπαριτσες "εισαι ομορφη, μου αρεσεις κτλ" και εκει του λεω εχω γκομενο μην συνεχιζεις (δυο φορες μαλιστα) και εστριψα σε ενα μονοπατι που δεν μπαινουν αυτοκινητα τον ανακούφισα και τελειωσε η υποθεση. αλλη φορα θα το χοντρυνω και θα λεω οτι ειμαι αραβωνιασμενη η και παντρεμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά Εύα, αν ο άλλος αποφασίσει ότι ψήνεται να σε βιάσει, λες να τον πιάσουν οι χριστιανικές ηθικές και να μην το κάνει αν του πεις ότι είσαι παντρεμένη; Ή απλώς αναφέρεσαι σε ένα ράντομ πέσιμο (που και πάλι δε βρίσκω λόγο να σταματάει στους έγγαμους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά Εύα, αν ο άλλος αποφασίσει ότι ψήνεται να σε βιάσει, λες να τον πιάσουν οι χριστιανικές ηθικές και να μην το κάνει αν του πεις ότι είσαι παντρεμένη; Ή απλώς αναφέρεσαι σε ένα ράντομ πέσιμο (που και πάλι δε βρίσκω λόγο να σταματάει στους έγγαμους)

 

πρωτον αμα ηταν να με βιασει δεν θα μου επιανε την κουβεντα.

δευτερον αυτα τα ραντομ πεσιματα μπορουν να γινουν πολυ πιεστικα. στην ελλαδα δεν υπαρχει τετοιο πραμα γι αυτο δεν μπορεις να νιωσεις. αμα δεν τους δινεις σημασια στο τελος σε μπινελικωνουν ασχημα, πολυ ασχημα. ο μαροκινος/τουρκος/αραβας δεν δεχεται ως απαντηση το "φιλε δεν ενδιαφερομαι" απαξ και εισαι ελευθερη γι αυτον δεν εχεις δικαιολογια να μην του κατσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά Εύα, αν ο άλλος αποφασίσει ότι ψήνεται να σε βιάσει, λες να τον πιάσουν οι χριστιανικές ηθικές και να μην το κάνει αν του πεις ότι είσαι παντρεμένη; Ή απλώς αναφέρεσαι σε ένα ράντομ πέσιμο (που και πάλι δε βρίσκω λόγο να σταματάει στους έγγαμους)

 

 

Γαρνέλα άστα αυτά μανίτσα μου κι έλα να τη βρούμε ναουμ (ισιωμαμουστακιου-ξύσιμο)

Εσένα έψαχνα να σε κάνω να μουγκανίσεις μέχρι να τρίξουν και τα παράθυρα ζαργάνα μου κι άσε τα κουλτουριάρικα τα "δεν ενδιαφέρομαι". Το μεσανατολικό στο κρεβάτι θα το λύσουμε ναουμ, έλα να σε μάθω γεωγραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον αμα ηταν να με βιασει δεν θα μου επιανε την κουβεντα.

δευτερον αυτα τα ραντομ πεσιματα μπορουν να γινουν πολυ πιεστικα. στην ελλαδα δεν υπαρχει τετοιο πραμα γι αυτο δεν μπορεις να νιωσεις. αμα δεν τους δινεις σημασια στο τελος σε μπινελικωνουν ασχημα, πολυ ασχημα. ο μαροκινος/τουρκος/αραβας δεν δεχεται ως απαντηση το "φιλε δεν ενδιαφερομαι" απαξ και εισαι ελευθερη γι αυτον δεν εχεις δικαιολογια να μην του κατσεις.

Ο ντάμπας είναι 40% Αιγύπτιος και ξέρει πως είσαι ελεύθερη.

Τώρα είσαι υποχρεωμένη να του κάτσεις.

 

 

1300625915101.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει που φοβαται

και μεσα απο το αμαξι...

:confused:

 

people just fear me

cause i lack facial emotions

ειδικα οταν βαριεμαι

 

δεν φοβηθηκα προσωπικα αλλα καποια αλλη θα ειχε καθε λογο να φοβηθει.

 

ετσι οπως ειναι με το αμαξι μπορει ανετα να σε βουτηξει μεσα ειδικα αν υπαρχει και συνοδηγος και τοτε την εκατσες την βαρκα. τετοια ατομα δεν πρεπει για κανενα λογο να τα προσβαλεις η να τους εκνευρισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...