Προς το περιεχόμενο

Νιώθετε ασφαλείς;


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και εγώ,έτσι ολομόναχος που κάθομαι κάτω από την γεφυρούλα μου της νύχτες,,τριγυρνάει και το ψαρικό βασίλειο από μπροστά μου και με κοιτάει και εμένα αυτό με φοβίζει και η χωρικοί που έρχονται με της δάδες να με κυνηγήσουν και αυτοί με φοβίζουν,φοβάμαι πολύ ακόμα και αυτούς που τρολλάρω.

 

UnderBridgeTroll.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Θεσσαλονίκη είμαι και δεν υπήρξε ποτέ στιγμή που να ένιωσα έστω και ελάχιστα

ότι υπάρχει κάποιος κίνδυνος, ούτε μου έχει συμβεί κάτι μέχρι στιγμής.

Γενικά, νιώθω 100% ασφαλής.

Τώρα, η γκαντεμιά μπορεί να σου τύχει παντού φυσικά, μια βόλτα στην παραλία

μεσημεριάτικα να κάνεις και να σε ληστέψουν, αλλά γενικά ναι, νιώθω ασφαλής

ακόμα και βράδυ σε περισσότερο "κακόφημες" περιοχές που και πάλι η Θεσσαλονίκη δεν

νομίζω να έχει πολλές.

 

Κι εγω το ιδιο ελεγα μεχρι που σε ενα φιλαρακι μου, στην Εγνατια, κοντα στη σταση Κολομβου 5 το απογευμα με νταλα ηλιο του την επεσαν 2 ατομα, τον στριμωξαν στη γωνια, του εβγαλαν μαχαιρι και μια συριγγα και τον "ξελαφρωσαν". Μαλιστα το παιδι προσπαθουσε να δειξει στους περαστικους φωναζοντας, οτι τον ληστευουν αλλα ολοι αταραχοι συνεχιζαν το περπατημα τους. Βεβαια και γω σε μια τετοια περιπτωση σιγουρα δε θα μπλεκομουν κατευθειαν αλλα τουλαχιστον θα εμπαινα με την μια στο επομενο μαγαζι να φωναξω για βοηθεια και να παρω το 100. Απο τοτε οχι οτι φοβαμαι, απλα ειμαι ψυλλιασμενος οτι δε ξερεις τι μπορει να σου τυχει ακομα και σε πολυσυχναστο δρομο καταμεσημερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε φορα που περναω μπροστα απο καδο λεω απο μεσα μου:τωρα θα σκασει.

 

 

Aλλα κατα τ'αλλα οχι δεν εχω ιδιαιτερα τετοιο προβλημα να φοβαμαι να κυκλοφορησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε φορα που περναω μπροστα απο καδο λεω απο μεσα μου:τωρα θα σκασει.

 

 

Aλλα κατα τ'αλλα οχι δεν εχω ιδιαιτερα τετοιο προβλημα να φοβαμαι να κυκλοφορησω.

 

Αυτό που φοβούνται ΟΛΑ τα σκουπίδια!

 

AM I RIGHT OR WHAT? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια ειναι οτι ετσι που εχουμε καταντησει οποιος δεν ανησυχει ή αγνοια κινδυνου εχει ή ειναι αφραγκος οποτε δεν ανησυχει ετσι κι αλλιως :-)

 

γι αυτο δεν φοβαμαι ποτε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω τέτοια φάση. Πάντως προτιμω να μου πάρουν χρήματα παρά το κινητό...ή τουλάχιστον ας πάρουν μόνο τη συσκευή. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αυτο που γραφω μου συνεβει πριν μια ωρα ακριβως.

 

ειμαι στον δρομο και γυριζω σπιτι, μενω σε πολυ καλη περιοχη, οπως περναω λοιπον τον δρομο ακουω καποιον να μου μιλαει σα φαση πεσιμου. κλασικο πεσιμο μαροκινου λεω δεν ειναι η πρωτη φορα σε ολες τα ιδια κανουν. ο τυπος δεν σταματησε ακομα κι αφου εφυγε και προχωρησα κιολας 10 μετρα παντα με την νεοαποκτη8ησα κουφαμαρα που ολως τυχαιως με πιανει σε κατι τετοιες περιπτωσεις. κανει επιτοπου στροφη και με ακουλουθει με το αμαξι και συνεχιζει το πεσιμο. ε το επαιξα διπλωματια για να την βγαλω λαδι, αλλα δεν φοβηθηκα. οι ανθρωποι ειναι σαν τα σκυλια μυριζονται τον φοβο κι αμα σε καταλαβουν οτι φοβασαι σου επιτιθονται χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αυτο που γραφω μου συνεβει πριν μια ωρα ακριβως.

 

ειμαι στον δρομο και γυριζω σπιτι, μενω σε πολυ καλη περιοχη, οπως περναω λοιπον τον δρομο ακουω καποιον να μου μιλαει σα φαση πεσιμου. κλασικο πεσιμο μαροκινου λεω δεν ειναι η πρωτη φορα σε ολες τα ιδια κανουν. ο τυπος δεν σταματησε ακομα κι αφου εφυγε και προχωρησα κιολας 10 μετρα παντα με την νεοαποκτη8ησα κουφαμαρα που ολως τυχαιως με πιανει σε κατι τετοιες περιπτωσεις. κανει επιτοπου στροφη και με ακουλουθει με το αμαξι και συνεχιζει το πεσιμο. ε το επαιξα διπλωματια για να την βγαλω λαδι, αλλα δεν φοβηθηκα. οι ανθρωποι ειναι σαν τα σκυλια μυριζονται τον φοβο κι αμα σε καταλαβουν οτι φοβασαι σου επιτιθονται χειροτερα.

 

Αααποδωμωρη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...