Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, Etheros said:

manual hotfix is on

Εφτιαξε τωρα! Επιτελους, γιατι χωρις speed dial δεν την παλευα να πληκτρολογω τα site καθε φορα! Μεγαλη ευκολια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, jonkyr είπε

Ποια λεπτομέρεια ακριβώς έχασα στην είδηση; Όλα τα πρόσθετα δουλεύουν κανονικά σε εμένα.

Lol, μόλις κατάλαβα ότι και τα δικά μου πρόσθετα απενεργοποιήθηκαν. Κι αναρωτιόμουν γιατί βλέπω διαφημίσεις... 😶

Επεξ/σία από jonkyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες χτες για ενα διαστημα ο firefox ητανε down, από κει προηλθαν τα ζητηματα που γραφετε στις δυο τελευταιες σελιδες?

Επεξ/σία από rus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ενεργοποιήσει τις μελέτες απο χτες, και μάλιστα αυτή με τις υπογραφές έχει ολοκληρωθεί, τα πρόσθετα  όμως δεν επανέρχονται, πρέπει να γίνει κάτι άλλο η να ξεκινήσω να χρησιμοποιώ chrome για να μη βλέπω διαφημίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

έχω ενεργοποιήσει τις μελέτες απο χτες, και μάλιστα αυτή με τις υπογραφές έχει ολοκληρωθεί, τα πρόσθετα  όμως δεν επανέρχονται, πρέπει να γίνει κάτι άλλο η να ξεκινήσω να χρησιμοποιώ chrome για να μη βλέπω διαφημίσεις;

Το ίδιο κι εδώ. Έχω διαβάσει διάφορες άλλες λύσεις αλλά δεν εφαρμόζω καμία, από το φόβο μήπως κάτι χαλάσει και δεν φτιάχνει μετά... κι έτσι είμαι στην αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote
hotfix-update-xpi-signing-intermediate-bug-1548973Complete
This is a hotfix that updates an intermediate certificate used for signing add-ons. It is one of the mechanisms used to fix bug 1548973.

Μηπως ειναι αυτη η μελετη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το πρόβλημα από εχθές το πρωί, χωρίς να κάνω καμμία από τις λύσεις που αναφέρονταν παρατήρησα κάποια στιγμή το βράδυ ότι το Ublock Origin και το Αdblocker for YT επανήλθαν από μόνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, accipio είπε

Ναι. Στο δικό μου σύστημα είναι αυτή: hotfix-reset-xpi-verification-timestamp-1548973

 

1 ώρα πριν, accipio είπε

Το ίδιο κι εδώ. Έχω διαβάσει διάφορες άλλες λύσεις αλλά δεν εφαρμόζω καμία, από το φόβο μήπως κάτι χαλάσει και δεν φτιάχνει μετά... κι έτσι είμαι στην αναμονή.

Σε μένα αυτό έχει ολοκληρωθεί.

αντίθετα το αλλο prefflip-push-performance-1491171 είναι ακόμα υπο επεξεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το prefflip-push-performance-1491171 υπάρχει και σε μένα, και μάλλον δεν έχει σχέση με το παρόν πρόβλημα.

Για τον Firefox στο Android: Please note: The fix does not apply to Firefox ESR or Firefox for Android. We’re working on releasing a fix for both, and will provide updates here and on social media.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote

Disable Studies After Fixes Install

Firefox studies has privacy and security issues generally, and you should go to the menu and disable the setting once again after the fix is deployed. The fix should remain working after disabling the studies setting.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, rus είπε

Παιδες χτες για ενα διαστημα ο firefox ητανε down, από κει προηλθαν τα ζητηματα που γραφετε στις δυο τελευταιες σελιδες?

Αυτό ακριβώς έφταιγε, έπεσε ο server της εταιρείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...