Προς το περιεχόμενο

Περί πειρατείας. Και πάλι.


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευτυχως που ανοιξα το thread σημερα ....Παραλιγο να ξεχασω οτι κατεβασα το dishonored προχθες και ειναι ευκαιρια σημερα για ενα διαλειμμα απο το bf3 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ευτυχως που ανοιξα το thread σημερα ....Παραλιγο να ξεχασω οτι κατεβασα το dishonored προχθες και ειναι ευκαιρια σημερα για ενα διαλειμμα απο το bf3 ...

 

Όταν λες κατέβασα, το πήρες από steam ή θέλεις να πεις το έκλεψες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το εκλεβε, δεν θα υπηρχε στην αρχικη του θεση το πρωτοτυπο. :)

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Κάθε φορά που βλέπω αυτή την παιδαριώδη ανοησία ειλικρινά δεν ξέρω αν σοβαρολογείτε μερικοί ή ειρωνεύεστε.

 

Το πρωτότυπο μπορεί να είναι στην αρχική του θέση σαν φυσικό προϊόν όμως η εμπορική του αξία εξανεμίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την μία open source και από την άλλη "μην κλέβετε". Αποφασίστε θέλετε ελεύθερη τεχνολογία ή τεχνολογία με νταβατζήδες. Στην τελική είδατε το άρθρο για τους "πειρατές" ότι αγοράζουν περισσότερα αυθεντικά (μουσική/ταινία/παιχνίδια) απ'ότι οι σνομπαρίες που είναι κατά.

 

Εγώ είμαι υπέρ των open source πάντως άρα όλα τα βλέπω έτσι. Και όπως στα Open Source αν κάτι αξίζει το υποστηρίζω δίνοντας τον οβολό μου. Αν εσύ μεταλγκίαρφαν έχεις πρόβλημα είναι δικό σου θέμα. Αλλά κλέφτες όπως είπα και σε προηγούμενα ποστ μου (δεν θα ξαναπώ τα ίδια) είναι οι μεγαλοεταιρίες.

 

Όπως και να'χει το θέμα, κόψε τους χαρακτηρισμούς, κανένας δεν σε έβρισε εσένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Το εχω στο xb1 πιανει; :P

Εδω το εχει ο μπάρμπας μου

εε του xONE να πείτε ελεύθερα στο θέμα του :P .

 

Όμως επειδή γκρινιάζουν για κάτι που ουσιάστικα δεν έχουν πληρώσει,και δεν έχουν καμιά ζημιά.Εντάξει είπανε γιατί δεν τους αρέσει,αλλά το να επιμένουν,είναι γελοιό.Δεν το λέω για σένα αποκλειστικά,γενικά το λεώ για άτομα που δεν αγοράζουν παιχνίδια,αλλά γκρινιάζουν για μαϊμουδιάρικες εκδόσεις  που είτε είναι preloads με ότι bugs έχει πάνω,είτε είναι η με το καλημέρα έκδοση χωρίς κάποιο patch επάνω.

Δεν σας αρέσει κάτι;Σταματάς να το παίζεις,end of story.

--

Σας είδα το πόσο γκρινιάζατε,και έτσι το αγόρσα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...