Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφόρησε 12.7 CAP3.

New profiles added to this release:

- The Secret World (DX11): Resolves corruption seen in HUD/options when running in CrossFire mode

- TorchLight 2 – Improves single GPU performance, and disables CrossFire due to incompatible support when running in a Multi-GPU configuration

- Hawken: Improves the CrossFire performance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα εχω ενα pc με λειτουργικό win7 x64 unltimate kai καρτα γραφικών ATI RADEON 4780 και εχω τους drivers catalist 12.4 μου βγαζει να κανω αναβαθμισει στους drivers 12.6 και τωρα 12.8 τους περνάω κανονικα αλλα οταν πάω στην εκδοση του λογισμικου μου λέει παλι 12.4!!!! Ξερεις κανεις τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη σειρά 4 μέχρι 12.6 έχουν κυκλοφορήσει για την ώρα.

http://support.amd.c...iw-vista64.aspx

ευχαριστώ αλλά και πάλι όταν εγκατηστώ τους 12.6 στις πληροφορίες της κάρτας γραφικών λέει πάλι ότι έχει τους 12.4!!! περίεργο??? τι παίζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους Catalyst τους αφαιρείς ή απλά περνάς τους καινούργιους απο πάνω?

οχι τους περναω απο πανω, εξαλου παντα ετσι εκανα μεχρι τωρα και ηταν ολα οκ. δλδ θα πρεπει να απεγκαταστησω τους παλιους? πως το κανω αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι τους περναω απο πανω, εξαλου παντα ετσι εκανα μεχρι τωρα και ηταν ολα οκ. δλδ θα πρεπει να απεγκαταστησω τους παλιους? πως το κανω αυτο?

 

Όχι μόνο να τους απεγκαταστήσεις αλλά να σβήσεις και οτιδήποτε υπόλοιμα αφήνουν.

Κάνε αυτά που λέει.Κανα 10λεπτο θα σου πάρει.

http://www.overclock.net/t/988215/how-to-properly-uninstall-ati-amd-software-drivers-for-graphics-cards

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα... Έκανα μια πατάτα σήμερα και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω την κάρτα γραφικών Ati Mobility Radeon x2300 σε ένα sony vaio όπου είχε εγκατεστημένο το Catalyst control center και το απεγκατεστησα καταλάθος και δεν βλέπω την δεύτερη οθόνη μου. Ακολούθησα τα βήματα του topic αλλά όταν πάω να ανοίξω το control center δεν κάνει τίποτα.....

Την βοήθεια σας...

 

Α, έχω xp32 bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κυκλοφόρησε 12.8 CAP3.

New profiles added to this release:

- Borderlands 2 – New CrossFire profile

- Guild War 2: Resolves grass texture corruption observed when changing graphics settings in a CrossFire configuration

- World of Warcraft(DX9): Fix the flickering observed when view distance is changed to fair in graphics settings when CrossFire is enabled

- Depth Hunter: Resolves shadow flickering seen when running in CrossFire mode

- Dirt Showdown – Resolves flickering seen in CrossFire mode

- Stalker Call of Pripyat – Resolves flickering seen in CrossFire mode

- War of Roses – Fixes flickering seen in CrossFire mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

AMD Catalyst™ Driver for the Radeon™ HD 4000, HD 3000 and HD 2000 Series on Windows® 8

 

AMD Catalyst™ 12.9 Beta Driver Series 5, 6, 7

 

12.9 CAP1

New profiles added to this release:

- World of Warcraft - Mist of Pandaria (DX11, DX9): Fixes texture flickering observed when enabling high graphics settings with CrossFire enabled

- World of Warcraft - Mist of Pandaria (DX9): Resolve corruption when enabling Anti-Aliasing through the Catalyst Control Center (Anti-Aliasing should be enabled through the applications settings)

- World of Warcraft - (DX9): Resolves performance issues observed with the 64-bit variant of the client

- Tribes Ascend: Improves CrossFire performanceen running in CrossFire mode

- F1 2012: Improves CrossFire performance, resolves texture flickering in reflections

Επεξ/σία από JohnVani18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...