Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Youtube


Toudor14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δε μου δίνει τετοιο option να το κανω enable .. Δεν υπαρχει κανενα pop out option κατω δεξια ..

 

 

3eleven είχες δίκιο .. εκανα αυτο που είπες και ολα οκ τωρα .. Μπορεις να μου πεις γιατι εγινε αυτο 'ομως ?? Τωρα παιζει κανονικα απο youtube αλλα τι ήταν αυτο που άλλαξε αυτο το setting? Μόνο του ΄΄εγινε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εκανες κι εμφανισε την μπαρα με το pop-up?

 

Ανοιξε ενα βιντεο να στριμαρει να παιζει απο FB και κανε δεξί κλικ μεσα όπως παιζει και πάτα "ρυθμίσεις" και κάνε οπως έγραψε ο 3eleven ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3eleven είχες δίκιο .. εκανα αυτο που είπες και ολα οκ τωρα .. Μπορεις να μου πεις γιατι εγινε αυτο 'ομως ?? Τωρα παιζει κανονικα απο youtube αλλα τι ήταν αυτο που άλλαξε αυτο το setting? Μόνο του ΄΄εγινε ????

Ναι συμβαινει σχεδον παντα αλλα με διαφορες επιπλοκες (Εγω δεν μπορουσα να βαλω full screen , καποιος αλλος ακουγε μονο ηχο χωρις εικονα , ενω εσενα δεν ξεκινουσε το streaming)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξετικαρα το hardware acc. και δεν επαιζε,

ετρεξα ccleaner και δεν επαιζε,

ετρεξα εκκαθαριση δεδομενων περιηγησης του chrome κι επαιξε,

ενεργοποιησα παλι το hardware acc. και παιζει...μεχρι τωρα.

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος πρότεινε την λύση με το Pop out kai to hardware acceleration είναι τρομερός!!!! Respect!!!

 

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε και εμφανίστηκε τόσο μαζικά αυτό το πρόβλημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος πρότεινε την λύση με το Pop out kai to hardware acceleration είναι τρομερός!!!! Respect!!!

 

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε και εμφανίστηκε τόσο μαζικά αυτό το πρόβλημα!!!

 

Μυρίζει adobe το προβήμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κάποιος να μου πει γιατι δε μου στριμάρει κανένα Βίντεο στο Youtube ? Ουτε με Μοζίλα , ουτε με εξπλορερ..Με κανενα Browser να μην τα πολυλογώ! Το περιεργο είναι πως αν βάλω να παιξει απο το FB βιντεο του youtube παίζει κανονικα αλλα απο τη σελίδα απ'ευθείας τιποτα ! Ξανα έκανα install το adobe player αλλα δεν άλλαξε κάτι !! Τι συμβαίνει ? Αν μπορεί κάποιος να γράψει τι μπορεί να φταίει .. ευχαριστώ πολυ :)

 

Και εγω το ιδιο επαθα σημερα.... Δεν αλλαξα τιποτα, εντελως ακυρο μου φαινεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετώπισα και εγώ σήμερα το πρόβλημα έκανα εγκατάσταση αρκετά παλιές εκδόσεις του adobe χωρείς κανένα αποτέλεσμα με μια επανεγκατάσταση του mozzila το πρόβλημα λύθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...