Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο βετζετέ δεν τρώει τίποτα ζωικό, ο βήγκαν τίποτα ζωικό ή ζωικής προέλευσης (πχ. μέλι, γάλα, αυγά).

 

Κατά τα άλλα, αν δεν είναι μούφα η είδηση, εγώ στηρίζω. Αν και θα προτιμούσα να ξεκινούσαν απ' τα κωλοπερίστερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

[καλχας μοουντ ον]

Σε 2 χρόνια που θα έχει πέσει τρελή πείνα στην Ελλάδα θα δούμε αντίστοιχη είδηση οτι "έφαγαν αλλοδαπό" και θα φτιαχτεί θρεντ που θα συζητάμε αν είναι σωστό να τρώμε όλους τους αλλοδαπούς ή μόνο όσους μπήκαν παράνομα στη χώρα.

[/καλχας μοουντ οφφ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο βετζετέ δεν τρώει τίποτα ζωικό, ο βήγκαν τίποτα ζωικό ή ζωικής προέλευσης (πχ. μέλι, γάλα, αυγά).

 

Κατά τα άλλα, αν δεν είναι μούφα η είδηση, εγώ στηρίζω. Αν και θα προτιμούσα να ξεκινούσαν απ' τα κωλοπερίστερα.

 

Καλύτερα γάτες, έχει εδώ η ξαδέλφη μου 9 αδέσποτες, να τους τις στείλω να κάνουν ένα τσιμπούσι, αξέχαστο θα τους μείνει.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[καλχας μοουντ ον]

Σε 2 χρόνια που θα έχει πέσει τρελή πείνα στην Ελλάδα θα δούμε αντίστοιχη είδηση οτι "έφαγαν αλλοδαπό" και θα φτιαχτεί θρεντ που θα συζητάμε αν είναι σωστό να τρώμε όλους τους αλλοδαπούς ή μόνο όσους μπήκαν παράνομα στη χώρα.

[/καλχας μοουντ οφφ]

 

παιζει

 

Καλύτερα γάτες, έχει εδώ η ξαδέλφη μου 9 αδέσποτες, να τους τις στείλω να κάνουν ένα τσιμπούσι, αξέχαστο θα τους μείνει.;ρ

 

μεριδα γυρο με μπολικα μπαχαρικα και τα σχετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόδειξη γιατί καμιά φορά δεν φταίει (μόνο) το ...μεσογειακό DNA αλλά κυρίως είναι θέμα πολιτικής βούλησης (για παλαιότερο θέμα, όσοι θυμούνται):

 

 

Long story, short: Λόγω γραφειοκρατίας μια πόλη έμεινε χωρίς τροχονόμους να κόβουν κλήσεις και εγαμήθηκεν ο Δίας. Παρκαρίσματα σε μονές και διπλές γραμμές, σε στάσεις λεωφορείων, σε πεζοδρόμια, σε θέσεις αναπήρων, μπροστά από καταστήματα, δίπλα σε μπάρες, διαγώνια, όπου και όπως κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.nooz.gr/greece/nekri-me-18-maxairies

 

Νεκρή με 18 μαχαιριές, αυτοκτονία λέει ο σύζυγος

 

Νεκρή με 18 μαχαιριές στο κεφάλι, στο στήθος και στην κοιλιακή χώρα μεταφέρθηκε το πρωί στο Νοσοκομείο της Καλύμνου, 27χρονη κάτοικος του νησιού.

 

Το νοσοκομείο το ειδοποίησε ο 42χρονος σύζυγος της που ισχυρίζεται ότι η 27χρονη αυτοκτόνησε.

 

 

εντάξει, trollάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 42χρονος σύζυγος της που ισχυρίζεται ότι η 27χρονη αυτοκτόνησε.

 

εγκλημα παθους.τον απατουσε λογω διαφορας ηλικιας.την εκδικηθηκε.τι κερδιζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...