Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δύο 40άρες παραλίγο να στείλουν στο νοσοκομείο 17χρονο από το σεξ

 

 

Γιατί διάλο δεν είχε τέτοιες σαραντάρες όταν ήμουν εγώ 17; Ελπίζω το παλικάρι μετά την λιποθυμία να θυμάται τι έγινε. Τεράστια μαλακία να το έχει ξεχάσει.

 

ευτυχως να λες που δεν επαθε κανα καρδιακο με το χαπακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ακόμη, κατά τις πληροφορίες, διασώζονται ο 13ος και ο 14ος μισθός, καθώς αναμένεται να υπάρξει ποσοστιαία μείωσή τους, αλλά ακόμη δεν έχει γίνει γνωστό το ύψος της μείωσης.

 

in.gr

 

Μαθηματικά Γ' Δημοτικού: Έχεις μισθό 600€ καθαρά και πληρώνεσαι 14 φορές το χρόνο. Πόσα λεφτά παίρνεις το χρόνο; 600*14 = 8.400€ Χάρη στην σκληρή μάχη των Ηγετών μας, το 14 παραμένει, αλλά το 600 γίνεται 450. Άρα, τώρα πόσα λεφτά παίρνεις το χρόνο; 450*14 = 6.300€ Πόσα λεφτά δηλαδή, έχασες σε έναν χρόνο; 8.400-6.300 = 2.100€ Πόσους μισθούς έχασες δηλαδή; 2.100/600 = 3,5 Άρα σώθηκε ο 13ος και ο 14ος; ΟΧΙ μόνο δεν σώθηκαν αλλά μαζί με αυτούς, χάθηκε και ο 12ος και ο μισός 11ος. Συμπέρασμα: Ή μας κοροϊδεύουν ΟΛΟΙ ή δεν έχουν τελειώσει ΚΑΝ το Δημοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μιλάνε και για περικοπή των κύριων συντάξεων μέχρι και 25% :confused:

Μιλάμε ότι θα πέσει μεγάλη πείνα, όχι αστεία.

Και λένε και για άλλα μέτρα τον Ιούνιο :shifty:

Αναρωτιέμαι σε ένα χρόνο απο τώρα που θα είμαστε και τι θα κάνουμε :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο 40άρες παραλίγο να στείλουν στο νοσοκομείο 17χρονο από το σεξ

 

 

Γιατί διάλο δεν είχε τέτοιες σαραντάρες όταν ήμουν εγώ 17; Ελπίζω το παλικάρι μετά την λιποθυμία να θυμάται τι έγινε. Τεράστια μαλακία να το έχει ξεχάσει.

17 χρονών τι να το κάνει το βιάγκρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, κοροϊοδευόμαστε μεταξύ μας; Νομίζετε ότι υπάρχουν πολλοί 17χρονοι που θα μπορούσαν να είναι "ντούροι" άμα τους βάλεις με δύο γυναίκες ταυτόχρονα; Εδώ πολλοί κωλώνουν στη μια. Στις δύο τα δεδομένα είναι εντελώς διαφορετικά.

 

Άλλο να το φαντάζεσαι και άλλο να σου συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως στα 17 μου την είχα κάνει λάστιχο, άντεχα άνετα τέτοια κατάσταση, δεν έπεφτε ούτε με βαρίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...