Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να είναι κατά της γραμμικής θεώρησης του χρόνου. Δηλαδή, με πιάνει εμένα ο σλιπνοτ και με σπάει στο ξύλο. Γράφει ο ίδιος τύπος "ο σλίπνοτ δέρνει τον σπασμένο στο ξύλο λούσιφερ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακυρώνονται οι αιμοδοσίες σε όλη τη χώρα εξαιτίας της έλλειψης ασκών αιμοδοσίας, δήλωσε στο "Ράδιο 9" ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας εθελοντών αιμοδοτών.

 

Όπως εξήγησε ο Χρήστος Πρωτόπαπας, "τα νοσοκομεία προμηθεύονται από δύο εταιρείες, εκ των οποίων η μία έκλεισε με αποτέλεσμα να έχει παγώσει η προμήθεια και να ακυρώνονται αιμοδοσίες σε όλη τη χώρα".

 

http://www.radio9.gr/News.aspx?a_id=29624

 

 

για να μη λετε οτι καποιοι δεν θελουν να δωσουν αιμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, εμάς μας το πίνουν με το καλαμάκι, δεν έχουν ανάγκη από ασκούς αιμοδοσίας!

Πάντως σοβαρά τώρα, απίστευτη είδηση! Να δούμε τί άλλο θα ακούσουμε. Αυτός ο κατήφορος τόσα χρόνια, τέλος δεν προβλέπεται να έχει σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε τί άλλο θα ακούσουμε.

 

Νέο κρούσμα λιποθυμίας μαθητή από ασιτία

 

η πλακα; παλι τα ιδια λαμογια θα ψηφισει ο ελληνας.και ας λιποθυμαει το παιδι του γειτονα απο την πεινα.το δικο του το εχει στο δημοσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλακα; παλι τα ιδια λαμογια θα ψηφισει ο ελληνας.και ας λιποθυμαει το παιδι του γειτονα απο την πεινα.το δικο του το εχει στο δημοσιο.

Ρε Killik σοβαρά αυτό το κλαψομουνισμοτρολάρισμα σε ΚΑΘΕ thread για το λαμόγιο το νεοέλληνα δεν το 'χεις σιχαθεί? Τον Πρετεντέρη πιο λίγο τον βαριέμαι πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν.το θεμα ειναι ομως τι πουλανε για φαγητο. :eek:

 

Γαμώ τα φαγητά. Μπουγάτσες, κασερόπιτες, κρουασάν, μίλκο, κοκακόλες. Ο μόνος λόγος που νοσταλγώ τα μαθητικά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοτητικη διατροφη δηλαδη.

και να ξερες τι μπαγιατιλα πεφτει σε αυτα τα κυλικεια. :mrgreen:

 

Ολόφρεσκα ήταν όλα. Το ξέρω καλά γιατί κάθε πρωί πήγαινα νωρίτερα στο σχολείο για να προλάβω να φάω πρώτος τη ζεστή κασερόπιτα αμέσως μόλις τις έφερνε ο φούρνιαρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο κρούσμα λιποθυμίας μαθητή από ασιτία

 

η πλακα; παλι τα ιδια λαμογια θα ψηφισει ο ελληνας.και ας λιποθυμαει το παιδι του γειτονα απο την πεινα.το δικο του το εχει στο δημοσιο.

 

Τωρα εμενα γιατι δε μου φαινεται ουτε αυτη η ιστορια αληθινη; (ουτε η πρωτη βεβαια μου φαινοταν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...