Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα παραδεξου οτι διαβασες μονο τον τιτλο και πεταχτηκες να γραψεις κατι...

 

 

τσου.διαβασα ολο το αρθρο.παντα το κανω για να μην επιτρεπω ποτε το παραμικρο comeback στον συνομιλητη μου.οπως τωρα.whistle.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συνήθες copy paste "δημοκρατία δε θέλατε" παίζει να έβγαζε και περισσότερο νόημα από το "επειδη δεν ειχανε να φανε το κανανε;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσου.διαβασα ολο το αρθρο.παντα το κανω για να μην επιτρεπω ποτε το παραμικρο comeback στον συνομιλητη μου.οπως τωρα.whistle.gif

 

Το διαβασες δηλαδη και το μονο σχολιο που ειχες να κανεις ηταν μια ρατσιστικη γενικολογια.

Και εισαι και σιγουρος οτι ειπες κατι σημαντικο.

Σε ζηλευω. Στον κοσμο σου πρεπει να περνας καλα.

 

δε νομιζω να ερωτευτηκε τον αφρικανο και να ηθελε να ζησει μαζι με αλλους 12 μεσα στην βρωμια. μηπως την απηγαγε?

 

Λογικα ναι. Γι'αυτο την εβγαλε βολτα σε internet cafe για να παιξει με το fb το 14χρονο.

Επισης γι'αυτο οι κατηγοριες που του απαγγελθηκαν ηταν αποπλανηση ανηλικου και οχι απαγωγη.

Μαλλον του την χαρισαν οι μπατσοι. Ειναι γνωστο αλλωστε οτι τους συμπαθουν πολυ τους αλλοδαπους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσου.διαβασα ολο το αρθρο.παντα το κανω για να μην επιτρεπω ποτε το παραμικρο comeback στον συνομιλητη μου.οπως τωρα.whistle.gif

 

Χαχαχα! Θεός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω να ερωτευτηκε τον αφρικανο και να ηθελε να ζησει μαζι με αλλους 12 μεσα στην βρωμια. μηπως την απηγαγε?

once you go black you never go back

Όπως λέει και ο ποιητής.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 χρονων παππους!εχουν ξεφυγει αυτοι οι βρετανοι!

 

http://www.ourlife.gr/permalink/6552.html

 

 

 

 

 

Δέχτηκε 65.000 τηλεφωνικές κλήσεις από την πρώην φίλη του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.ourlife.gr/permalink/8066.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...