Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=SRkdwrmzYXg&feature=share

 

Τραγωδία στην Ιντιάνα των Η.Π.Α. όταν κατά τη διάρκεια συναυλίας οι θυελλώδεις άνεμοι γκρέμισαν τη σκηνή. Τέσσερις άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους και σαράντα τραυματίστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι κακος.αυτοκτονησε επειδη απετυχαν οι δουλειες του. δεν ειναι και λιγο. η προσωπικη αποτυχια.

 

Δεν άντεχε να μην είναι διάσημος. Μπου χου χου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οι σκεψεις μας ειναι στην οικογενεια του..."

Σε αυτον που ειχε το αμαξι και στην οικογενεια του να μην ειναι οι σκεψεις; Που χωρις να φταιει θα αλλαξει ψυχολογικα ολη η ζωη του για κατι που δε φταιει; Δεν επεφτε απο κανα ουρανοξυστη ο παπαρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τραγωδία στην Ιντιάνα των Η.Π.Α. όταν κατά τη διάρκεια συναυλίας οι θυελλώδεις άνεμοι γκρέμισαν τη σκηνή. Τέσσερις άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους και σαράντα τραυματίστηκαν.

 

 

ρε γμτ απο παντού μπορεί να σου κάτσει... πας να δεις μια συναυλία και σου πέφτει η σκηνη στο κεφάλι.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.tlife.gr/.../0-9-20514.html

η κορη που εγινε γιος!

 

Να ανεβασω τωρα και γω την ΕΙΔΗΣΗ με τις αρετουσαριστες φωτος στης Μενεγακη απο το ιδιο site ή θα ειναι πολυ κατηνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι περνάνε από ρετουσάρισμα, αυτό είναι γνωστό. Ακόμα κι εγώ είπα στον φωτογράφο να με σουλουπώσει λιγάκι στη φωτογραφία που θα έμπαινε στο σχολικό λεύκωμα. Το παράκανε όμως, δε μπορούσε να με βρει η μάνα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι περνάνε από ρετουσάρισμα, αυτό είναι γνωστό. Ακόμα κι εγώ είπα στον φωτογράφο να με σουλουπώσει λιγάκι στη φωτογραφία που θα έμπαινε στο σχολικό λεύκωμα. Το παράκανε όμως, δε μπορούσε να με βρει η μάνα μου.

τι εννοεις να σε σουλουπωσει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι περνάνε από ρετουσάρισμα, αυτό είναι γνωστό. Ακόμα κι εγώ είπα στον φωτογράφο να με σουλουπώσει λιγάκι στη φωτογραφία που θα έμπαινε στο σχολικό λεύκωμα. Το παράκανε όμως, δε μπορούσε να με βρει η μάνα μου.

 

Τι εννοεις λεύκωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...