Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3d ass is never too much :P

 

 

αληθεια θα δινει και ειδικα γυαλια το περιοδικο πακετο?

 

θα φορεσεις το γυαλι και θα νομιζεις οτι σε εκλασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικαστήριο Αμερικανίδα για ένα ζευγάρι ψεύτικων… όρχεων

6603f2e9c33ff8ee67c4404.jpg

 

 

Σε δικαστήριο της πολιτείας Νότια Καρολίνα των Η.Π.Α. θα οδηγηθεί η Βιρτζίνια Τάϊς, ετών 65, γιατί είχε στολίσει το πίσω μέρος του φορτηγού της με ένα ζευγάρι ψεύτικων όρχεων. Η αστυνομία είχε σταματήσει την οδηγό και της επέβαλε πρόστιμο 445 δολαρίων για το περίεργο αυτό στολίδι, καθώς βάσει του τοπικού νόμου, οποιοδήποτε αυτοκόλλητο, στολίδι ή εξάρτημα σε αυτοκίνητο μπορεί να θεωρηθεί προσβολή της δημόσιας αιδούς αν περιγράφει με τρόπο χυδαίο την σεξουαλική πράξη ή μέρη της ανθρώπινης ανατομίας.

 

Η Τάϊς θα εκπροσωπηθεί δωρεάν από ένα τοπικό νομικό γραφείο, το οποίο θα προσεγγίσει μάλλον την υπόθεση στα πλαίσια της ελευθερίας του λόγου και της έκφρασης στις Η.Π.Α.

 

Το συγκεκριμένο στολίδι λέγεται "Truck Nutz" ή "Bumper Balls" και είναι δημοφιλές στις νότιες πολιτείες των Η.Π.Α. Έχει γίνει θέμα συζήτησης σε πολλές από αυτές, όπου δημόσιοι λειτουργοί επιδιώκουν την απόσυρση του συγκεκριμένου προϊόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηχανή του σεξ ισχυρίζεται ότι είναι μια 25χρονη από το Έσσεξ, η οποία έκανε σεξ με 5.000 άνδρες, κρατώντας ημερολόγιο για τα… επιτεύγματά της.

 

Οι κανόνες και η προτροπή των φίλων της να δει κάποιον ειδικό, καθώς τη θεωρούν άρρωστη.

 

Η 25χρονη υποστηρίζει ότι έχασε ό,τι πολυτιμότερο είχε σε ηλικία 16 ετών και από τότε έχει κάνει σεξ όπου μπορείτε να φανταστείτε. Σε κλαμπ, πάρκα, κινηματογραφικές αίθουσες, μπαλκόνια, αυλές, παραλίες κτλ.Μάλιστα, κρατά και ημερολόγιο στο οποίο έχει σημειώσει κάθε λεπτομέρεια από τις σεξουαλικές της περιπέτειες με τους 5.000 άνδρες.

 

Όπως δήλωσε η ίδια «Βάζω έναν αστερίσκο σε αυτούς που ήταν οι καλύτεροι μέχρι τώρα», προσθέτοντας ότι στα 18 της είχε ήδη μετακομίσει από το σπίτι της και είχε ήδη κοιμηθεί με 800 άνδρες, ενώ όταν πάτησε τα 21 ο αριθμός εκτοξεύθηκε στους 2.289 εραστές. Η αχόρταγη Λι ανέφερε πως ποτέ δεν κάνει σεξ δύο φορές με ένα άνδρα αλλά πάντα one night stands και για να τους αποφύγει τους δίνει ψεύτικο αριθμό τηλεφώνου.

 

Παράλληλα, όπως διηγείται μια φορά που πήγε διακοπές στη Ίμπιζα συνευρέθηκε με 4 άνδρες μέσα σε ένα βράδυ. «Έχω δύο κανόνες: ποτέ δεν πάω με άνδρες που είναι δεσμευμένοι και πάντα παίρνω προφυλάξεις», είπε συμπληρώνοντας με νόημα ότι όλα τα άλλα επιτρέπονται. «Τώρα έχω πάει με 5.000 άνδρες και οι φίλες μου με συμβουλεύουν να πάω να δω κάποιον ειδικό καθώς λένε πως είμαι εθισμένη στο σεξ. Ε λοιπόν εάν είμαι εθισμένη στο σεξ δε με νοιάζει, περνάω καλά και δεν θέλω να θεραπευτώ!», λέει χαρακτηριστικά.

 

Εμείς δεν ξέρουμε τι να της ευχηθούμε ως προς τον αριθμό, γιατί τους έχει χιλιάσει από καιρό…

 

zougla

 

Δικό μου σχόλιο: Τι να μας κλάσεις ρε Thresh με level up's σου...;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, την ξέρω αυτήν.

 

Που την ξέρεις; Και σε τη γωνία; :Ρ

 

 

Εσύ, αστεράκι έχεις στην ατζέντα της; ε; ε; ε; ε;

 

In other news

 

 

 

Παγκόσμια ημέρα οργασμού!

Είναι απίστευτοι οι λόγοι για τους οποίους έχουν καθιερωθεί “παγκόσμιες ημέρες”

 

Αλλά αυτός ο λόγος για την παγκόσμια ημέρα στις 8 Αυγούστου είναι πικάντικος…….

 

 

8 Αυγούστου, η Παγκόσμια Ημέρα Οργασμού, που πρωτογιορτάστηκε το 1998, με πρωτοβουλία του αμερικανού εικαστικού καλλιτέχνη και ακτιβιστή του σεξ, Άλεξ Χίρκα.

 

Ο αμφίφυλος Χίρκα πιστεύει ότι ήταν αναγκαία η καθιέρωση μιας τέτοιας μέρας, όπου θα αποθεώνονται ο οργασμός που αποτελεί το ανώτατο στάδιο της σεξουαλικότητας, αλλά και οι χαρές του σώματος.

 

Ως Παγκόσμια Μέρα Οργασμού καθιερώθηκε από τον ίδιο η 8η Αυγούστου, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο. Μόνο επειδή είναι μια μέρα του καλοκαιριού και δεν υπάρχει άλλη γιορτή αυτή την ημερομηνία.

 

Καλό εορτασμό…. ( και όχι μόνο ανήμερα έτσι…..) !

 

 

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηχανή του σεξ ισχυρίζεται ότι είναι μια 25χρονη από το Έσσεξ, η οποία έκανε σεξ με 5.000 άνδρες, κρατώντας ημερολόγιο για τα… επιτεύγματά της.

 

Οι κανόνες και η προτροπή των φίλων της να δει κάποιον ειδικό, καθώς τη θεωρούν άρρωστη.

 

Η 25χρονη υποστηρίζει ότι έχασε ό,τι πολυτιμότερο είχε σε ηλικία 16 ετών και από τότε έχει κάνει σεξ όπου μπορείτε να φανταστείτε. Σε κλαμπ, πάρκα, κινηματογραφικές αίθουσες, μπαλκόνια, αυλές, παραλίες κτλ.Μάλιστα, κρατά και ημερολόγιο στο οποίο έχει σημειώσει κάθε λεπτομέρεια από τις σεξουαλικές της περιπέτειες με τους 5.000 άνδρες.

 

Όπως δήλωσε η ίδια «Βάζω έναν αστερίσκο σε αυτούς που ήταν οι καλύτεροι μέχρι τώρα», προσθέτοντας ότι στα 18 της είχε ήδη μετακομίσει από το σπίτι της και είχε ήδη κοιμηθεί με 800 άνδρες, ενώ όταν πάτησε τα 21 ο αριθμός εκτοξεύθηκε στους 2.289 εραστές. Η αχόρταγη Λι ανέφερε πως ποτέ δεν κάνει σεξ δύο φορές με ένα άνδρα αλλά πάντα one night stands και για να τους αποφύγει τους δίνει ψεύτικο αριθμό τηλεφώνου.

 

Παράλληλα, όπως διηγείται μια φορά που πήγε διακοπές στη Ίμπιζα συνευρέθηκε με 4 άνδρες μέσα σε ένα βράδυ. «Έχω δύο κανόνες: ποτέ δεν πάω με άνδρες που είναι δεσμευμένοι και πάντα παίρνω προφυλάξεις», είπε συμπληρώνοντας με νόημα ότι όλα τα άλλα επιτρέπονται. «Τώρα έχω πάει με 5.000 άνδρες και οι φίλες μου με συμβουλεύουν να πάω να δω κάποιον ειδικό καθώς λένε πως είμαι εθισμένη στο σεξ. Ε λοιπόν εάν είμαι εθισμένη στο σεξ δε με νοιάζει, περνάω καλά και δεν θέλω να θεραπευτώ!», λέει χαρακτηριστικά.

 

Εμείς δεν ξέρουμε τι να της ευχηθούμε ως προς τον αριθμό, γιατί τους έχει χιλιάσει από καιρό…

 

zougla

 

Δικό μου σχόλιο: Τι να μας κλάσεις ρε Thresh με level up's σου...;ρ

μπραβο κοπελαρα μου! μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που την ξέρεις; Και σε τη γωνία; :Ρ

 

 

Εσύ, αστεράκι έχεις στην ατζέντα της; ε; ε; ε; ε;

 

In other news

 

 

 

Παγκόσμια ημέρα οργασμού!

Είναι απίστευτοι οι λόγοι για τους οποίους έχουν καθιερωθεί “παγκόσμιες ημέρες”

 

Αλλά αυτός ο λόγος για την παγκόσμια ημέρα στις 8 Αυγούστου είναι πικάντικος…….

 

 

8 Αυγούστου, η Παγκόσμια Ημέρα Οργασμού, που πρωτογιορτάστηκε το 1998, με πρωτοβουλία του αμερικανού εικαστικού καλλιτέχνη και ακτιβιστή του σεξ, Άλεξ Χίρκα.

 

Ο αμφίφυλος Χίρκα πιστεύει ότι ήταν αναγκαία η καθιέρωση μιας τέτοιας μέρας, όπου θα αποθεώνονται ο οργασμός που αποτελεί το ανώτατο στάδιο της σεξουαλικότητας, αλλά και οι χαρές του σώματος.

 

Ως Παγκόσμια Μέρα Οργασμού καθιερώθηκε από τον ίδιο η 8η Αυγούστου, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο. Μόνο επειδή είναι μια μέρα του καλοκαιριού και δεν υπάρχει άλλη γιορτή αυτή την ημερομηνία.

 

Καλό εορτασμό…. ( και όχι μόνο ανήμερα έτσι…..) !

 

 

Link

 

καλό βόλι δλδ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι..

 

Κάθε μήνα, 10.000 θέσεις θα είναι διαθέσιμες έναντι αντίτιμου 9 ευρώ, 15.000 θέσεις έναντι 19 ευρώ και αντίστοιχος αριθμός έναντι 29 ευρώ. Δηλαδή, σε σύνολο 210.000 θέσεων σε μηνιαία βάση, οι 45.000 θέσεις θα βγαίνουν σε προσφορά.

 

Και μόνο μέσω διαδικτύου απ' ότι κατάλαβα. Τι να το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη φυλακή για τον ομαδικό βιασμό της 16χρονης

Προσωρινά κρατούμενοι ένας Ηρακλειώτης και δύο Αλβανοί

 

Tης Ευαγγελίας Καρεκλάκη

 

Το δρόμο για τις φυλακές θα πάρουν ο 26χρονος Ηρακλειώτης και οι δύο 20χρονοι Αλβανοί, οι οποίοι κατηγορούνται ότι συμμετείχαν στον ομαδικό βιασμό της 16χρονης μαθήτριας, η οποία βρισκόταν υπό την επήρεια ναρκωτικών ουσιών.

 

Και οι τρεις κρίθηκαν προσωρινά κρατούμενοι μετά την πολύωρη απολογία τους. Η εμπλοκή των τριών προέκυψε μετά από καταγγελία της ανήλικης στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Ηρακλείου.

 

Αρχικώς κατονόμασε τον 26χρονο, ο οποίος υπήρξε πρώην φίλος της και στο πλαίσιο της προανάκρισης αναγνώρισε και τους 20χρονους ως δύο από τους νεαρούς που την εκμεταλλεύτηκαν σεξουαλικά, γνωρίζοντας την εξάρτηση της, όπως υποστήριξε χαρακτηριστικά.

 

Οι δύο νεαροί Αλβανοί αρνούνται τις κατηγορίες που τους αποδίδονται, εκφράζοντας ουσιαστικά την έκπληξη τους για τα όσα καταγγέλλει σε βάρος τους η ανήλικη μαθήτρια.

 

Ο ένας ισχυρίζεται ότι συνευρέθηκε ερωτικά μαζί της με την συναίνεση της 16χρονης, ότι κοιμήθηκαν μαζί και μάλιστα το επόμενο πρωί η μαθήτρια ζήτησε το κινητό του τηλέφωνο προκειμένου να καλέσει τον πατέρα της για να την παραλάβει από το σημείο που θα του υποδείκνυε.

 

Ο έτερος Αλβανός αρνείται ότι συνευρέθηκε μαζί της. Μάλιστα χθες στα δικαστήρια ήταν παρούσα και η σύντροφος του, η οποία υποστήριζε ότι την επίμαχη νύχτα ήταν μαζί με τον φίλο της.

 

Χθες απολογήθηκε και 26χρονος Ηρακλειώτης σε βάρος του οποίου είχε εκδοθεί ένταλμα σύλληψης. Η ανήλικη τον κατονομάζει ως τον άνθρωπο που της έδωσε να κάνει χρήση ηρωίνης, την βίασε και στην συνέχεια την περιέφερε από σπίτι σε σπίτι με σκοπό να αποκομίσει κάποιο αντάλλαγμα.

 

Ο ίδιος φέρεται να ισχυρίστηκε ότι πριν ακόμα συναντηθούν, η 16χρονη είχε κάνει χρήση ηρωίνης, ότι συνευρέθηκαν ερωτικά μετά από δική της θέληση ενώ δηλώνει ότι δεν έχει καμία ανάμιξη στα όσα ακολούθησαν.

 

Σημειώνεται ότι με βάση πάντα την καταγγελία της 16χρονης, τουλάχιστον 15 άτομα την εκμεταλλεύτηκαν σεξουαλικά την επίμαχη νύχτα ενώ η ίδια είχε κάνει, όπως τουλάχιστον αναφέρεται στην κατάθεση της, δύο ενέσεις ηρωίνης, τρεις «μυτιές», ένα «τσιγαριλίκι» χασίς, ενώ ακόμα είχε καταναλώσει ναρκωτικά χάπια και αλκοόλ.

 

A challenger appears..;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημειώνεται ότι με βάση πάντα την καταγγελία της 16χρονης, τουλάχιστον 15 άτομα την εκμεταλλεύτηκαν σεξουαλικά την επίμαχη νύχτα ενώ η ίδια είχε κάνει, όπως τουλάχιστον αναφέρεται στην κατάθεση της, δύο ενέσεις ηρωίνης, τρεις «μυτιές», ένα «τσιγαριλίκι» χασίς, ενώ ακόμα είχε καταναλώσει ναρκωτικά χάπια και αλκοόλ.

 

A challenger appears..;p

 

άμα είχε κάνει όλα αυτά ούτε το όνομα της δεν θα θυμόταν όχι ότι ήταν και 15...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...