Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά θα τα βγάζουμε και σε εκπομπές στην τηλεόραση.

Είδες που μας έχει προετοιμάσει μια χαρά το ΣΚΑΙ? όλη μέρα τέτοιες μαλακίες δείχνει.

 

και στην αγγλια γινονται αυτα

 

υπαρχει και σειρα reality που δειχνει καταδιωξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχαρητηρια. θα ζητησεις να στο δωσουν και μεταφρασμενο-επικυρωμενο?

 

Thanks!!!!

 

Όχι τι να το κάνω μεταφρασμένο?

 

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι σε ένα μεταπτυχιακό έμεινα εκτός για 3 θέσεις......Αν είχα το κωλόχαρτο τότε προφανώς θα ήμουν πιο ψηλά :cry: Τώρα απλά ελπίζω να βρω θέση ως επιλαχών (ήτοι 3 από τους πάνω από μένα στην λίστα να μην πάνε....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!!!!

 

Όχι τι να το κάνω μεταφρασμένο?

 

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι σε ένα μεταπτυχιακό έμεινα εκτός για 3 θέσεις......Αν είχα το κωλόχαρτο τότε προφανώς θα ήμουν πιο ψηλά :cry: Τώρα απλά ελπίζω να βρω θέση ως επιλαχών (ήτοι 3 από τους πάνω από μένα στην λίστα να μην πάνε....)

αν θες να το χρησιμοποιησεις σε καμια προκηρυξη θα χρειαστει μεταφραση-επικυρωση ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να το χρησιμοποιησεις σε καμια προκηρυξη θα χρειαστει μεταφραση-επικυρωση ομως.

 

Δεν έχω όνειρο να μπω στο δημόσιο, έχω φιλοδοξίες και πιστεύω στις δυνάμεις μου :)

 

congrats!!!

 

Thanks <3!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και για μεταπτυχιακο να το καταθεσεις θα στο ζητησουν επικυρωμενο. για να στο επικυρωσουν πρεπει να ειναι στα ελληνικα.στα κεπ που ειχα παει τουλαχιστον μου λενε οτι δεν επικυρωνουν ξενογλωσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και για μεταπτυχιακο να το καταθεσεις θα στο ζητησουν επικυρωμενο. για να στο επικυρωσουν πρεπει να ειναι στα ελληνικα.στα κεπ που ειχα παει τουλαχιστον μου λενε οτι δεν επικυρωνουν ξενογλωσσα.

 

Ναι για τα ξενόγλωσσα χρειάζεται δικηγόρος.

 

Αλλά μετάφραση δεν χρειάζεται τουλάχιστον για το μεταπτυχιακό στο οποίο έκανα αίτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για τα ξενόγλωσσα χρειάζεται δικηγόρος.

 

Αλλά μετάφραση δεν χρειάζεται τουλάχιστον για το μεταπτυχιακό στο οποίο έκανα αίτηση/

μεταφραση χρειαζεται για την επάρκεια κυρίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και για μεταπτυχιακο να το καταθεσεις θα στο ζητησουν επικυρωμενο. για να στο επικυρωσουν πρεπει να ειναι στα ελληνικα.στα κεπ που ειχα παει τουλαχιστον μου λενε οτι δεν επικυρωνουν ξενογλωσσα.

 

τα ξενογλωσσα επικυρωνονται απο το βρετανικο συμβουλιο ή την αγγλικη πρεσβεια

 

φυσικα δεν το επικυρωνει το ΚΕΠ :rolleyes:

 

Ως γνωστόν, ο μακελάρης που έσπειρε τον θάνατο στη Νορβηγία πριν λίγες μέρες, χρησιμοποίησε video games όπως το Call of Duty: Modern Warfare 2 και το World of Warcraft για να προετοιμάσει την επιχείρησή του, τα οποία αναφέρει στο πολυσέλιδο μανιφέστο του.

 

Όπως αντιλαμβάνεστε, το κλίμα στη Νορβηγία αυτή την εποχή είναι περίεργο και φυσικά αρνητικό για τα βίαια video games, γι αυτό και η απόφαση της αλυσίδας Coop Norway να αποσύρει προσωρινά τα παιχνίδια που «σχετίζονται» με τον μακελάρη δεν προκαλεί έκπληξη.

 

Πέρα από τα MW2 και WoW, αποσύρονται τα CoD: Black Ops, COD: World at War, CoD4, Homefront, Sniper: Ghost Warrior, και Counter-Strike Source.

 

 

http://www.metrogreece.gr/News.aspx?a_id=27067

 

 

 

ειμαι σιγουρος οτι εχει παιξει σε ταινια αλλα δε θυμαμαι που

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ξενογλωσσα επικυρωνονται απο το βρετανικο συμβουλιο ή την αγγλικη πρεσβεια

 

φυσικα δεν το επικυρωνει το ΚΕΠ :rolleyes:

 

Χρειαζεται μια φορα να γινει μεταφραση, και μετα το μεταφρασμενο επικυρωνεται και στα ΚΕΠ.

 

ΥΓ: Το πηρα και εγω, ολε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειαζεται μια φορα να γινει μεταφραση, και μετα το μεταφρασμενο επικυρωνεται και στα ΚΕΠ.

 

ΥΓ: Το πηρα και εγω, ολε!

 

ναι λεω για οσους δεν χρειαζεται να το μεταφρασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...