Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια χαρα ειναι η περιτομη,ασε που δινει το εφε οτι εισαι πιο προικισμενος απο οτι εισαι στην πραγματικοτητα.11 χρονια την εχω,δεν το μετανιωσα,οτι κ να λεει ο Ρασελ

 

δεν αντεξες να μην το πεις ε; χεχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τον μολύνει με AIDS αν δεν την παραδώσει τα χρήματα, μια ηλικιωμένη γυναίκα

 

Δηλαδή η γιαγιά, ή πηδιότανε στα γεράματα χύμα σε παγκάκια, ή είχε έητζ από τα νιάτα της αλλά είναι ο χαηλάντερ.

Και άντε να ναι ο γιος της ασθενής, "Φανούρη, φέρε λίγο αίμα να ληστέψω μια τράπεζα, 80 χρονών έφτασα και το 'χω άχτι" "ναι ρε μάνα, πάρε, στα αρχίδια μου εμένα, εγώ θα πεθάνω, χέστηκα αν σε πιάσουν". Και πάει η γιαγιά ας πούμε στο γκισέ και λέει γεια σας, έχω εδώ λίγο έητζ, άμα δε μου δώσετε λεφτά, θα πηδήξω πάνω από το γκισέ με τα γιαγιούδικα αντανακλαστικά μου, θα προσγειωθώ ως αίλουρος στο φωτοτυπικό εκεί πίσω και με μια κίνηση αστραπή θα σε καρφώσω με τη βελόνα και θα σε τιγκάρω στον φονικό ιό.

 

Και ρε παιδί μου εντάξει, η ταμίας ήταν Αμερικανίδα, "γιατί όχι" θα σκέφτηκε, "εδώ στον τζέρη σπρίνγκερ είχα δει μια έγκυο τρανσέξουαλ που σκότωνε αν τραγουδόυσε σε λα δίεση. εξάλλου γιαγιά είναι, κοίτα τι γλυκιά και αθώα μάτια έχει, αποκλείεται να λέει μαλακίες". Και της δίνει τα λεφτά.

 

Η γιαγιά πως έφυγε; Μπήκε στο μπατμομπιλ αναπηρικό ή φόρεσε τις πατερίτσες με το καμουφλαρισμένο τζετπακ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδί μου, άντε και είχε. Τι θα έκανε;

Δηλαδή έρχεται εσένα αύριο στο δρόμο μια εξηντάρα και σου λέει "γιόκα μου, που να σε καμαρώνει η μανούλα σου πασά μου, δώσε μου το πορτοφόλι γιατί έχω μαζί μου μια σύριγγα με το κακό το πράμα μέσα παναγιά μου βοήθα".

 

Μια ΓΙΑΓΙΑ με μια ΒΕΛΟΝΑ. Δε σου λέω να την καρατιάσεις, έστω ότι γυρνάς και τρέχεις 10 μέτρα ρε παιδί μου. Τι κάνει η γραία; Επειδή φοράει τη μαντήλα παναπεί είναι και νίντζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοδα για αραουραιους

 

Η Ada Nieves, διάσημη designer ρούχων για σκύλους, αποφάσισε να σχεδιάσει ρούχα για αρουραίους! Και μάλιστα ετοίμασε και ένα fashion show για τις δημιουργίες της.

 

Έτσι, πριν μερικές μέρες στη Νέα Υόρκη παρουσιάστηκε σε ένα εντυπωσιακό show η σειρά ρούχων για αρουραίους. «Τα ζώα αυτά είναι πολύ παρεξηγημένα!» λέει, «θεωρώ πως έχουν φοβερές προσωπικότητες και είναι το ίδιο ενδιαφέροντα όσο τα σκυλιά ή οι γάτες» συμπληρώνει. «Γι’ αυτό τα τελευταία χρόνια πολλοί άνθρωποι γίνονται ιδιοκτήτες αρουραίων». Τα ρούχα ήταν αριστοκρατικά, με πολύτιμους λίθους και ακριβά υφάσματα. Οι ιδιοκτήτες των αρουραίων έσπευσαν να κάνουν ήδη παραγγελίες.

 

(http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=329688&cid=25)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ΓΙΑΓΙΑ με μια ΒΕΛΟΝΑ. Δε σου λέω να την καρατιάσεις, έστω ότι γυρνάς και τρέχεις 10 μέτρα ρε παιδί μου. Τι κάνει η γραία; Επειδή φοράει τη μαντήλα παναπεί είναι και νίντζα;

Κι αν έχει τη Τούλα 5 μέτρα παραπέρα, με μια σύριγγα, να σε περιμένει να κάνεις τη κίνηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...