Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμστερνταμ η Ελλάδα;

 

http://www.newstoday.gr/article/52113/amsterdam-e-ellada

 

οχι γιατι λεει τον εξαρτημενο χρηστη. αν εμενα με πιασουν με μικροποσοτητα χασις θα με πανε μεσα γιατι δεν ειμαι εξαρτημενος χρηστης. και οι περισσοτεροι που ξερω και γνωστοι που κανουν τσιγαριλικια δεν ειναι εξαρτημενοι χρηστες. απλα κανουν μια στο τοσο για να την ακουσουν

 

αλλα ολοι αυτοι απο που βρισκουν την καθε ναρκωτικη ουσια? απο βαπορακια που αυτο ειναι παρανομο. δηλαδη οταν η καλλιεργεια χασις απαγορευεται και οταν η πωληση απαγορευεται αλλα μου λες οτι επιτρεπεται η αποκλειστικη χρηση σε εξαρτημενους χρηστες καταντα τραγελαφικο το ολο πραγμα. για να βρεθει η μικροποσοτητα στον εξαρτημενο χρηστη εχει περασει πρωτα απο την παρανομια :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η κάνναβις δεν προκαλεί εξάρτηση. Δεν βγάζει νόημα αν ισχύει κάτι τέτοιο για τα βαριά και αφήνει απ'έξω το πιο ασφαλές.

 

προκαλει τι λες? δεν ειπα οτι το αρθρο λεει για κανναβη. λεει για ολα μεχρι και κοκαινη. απλα την κανναβη πηρα ως παραδειγμα

 

Drug_danger_and_dependence.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ας μας κάνουν Άμστερνταμ να πηγαίνουμε να σκάμε τα κουνάβια μας να είναι και πιο ποιοτικά να βγάλουν και φράγκα το κράτος που θέλουν και άμα ξανακατέβει κανείς Σύνταγμα γράφτε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν με πιασουν εμενα με 2 τσιγαρα, πως θα βρουν αν ειμαι εξαρτημενος η οχι;

 

και εγω αυτη την απορια εχω. αλλα για να το αναφερει καποιο τεστ θα εχουν που θα διαπιστωνεται αντιστοιχο του αλκοτεστ

 

«όποιος προσαχθεί έχοντας στην κατοχή του οποιαδήποτε ουσία και βρεθεί εξαρτημένος χρήστης τότε δε θα συντρέχουν λόγοι σύλληψης»
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προκαλει τι λες? δεν ειπα οτι το αρθρο λεει για κανναβη. λεει για ολα μεχρι και κοκαινη. απλα την κανναβη πηρα ως παραδειγμα

 

Drug_danger_and_dependence.png

 

Έχω πάρει ephedra που είναι πιο επάνω στο διάγραμμα και δεν μου προκάλεσε εξάρτηση , σκέψου το χόρτο.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Και αν με πιασουν εμενα με 2 τσιγαρα, πως θα βρουν αν ειμαι εξαρτημενος η οχι;

 

 

Τελικά άλλαξε αυτό η θα αλλάξει ? Αν είναι πείτε μου να πάω στο αστυνομικό τμήμα να ρωτήσω πληροφορίες για το κατά ποσο σε πάνε μέσα με δυο τσιγάρα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει ephedra που είναι πιο επάνω στο διάγραμμα και δεν μου προκάλεσε εξάρτηση , σκέψου το χόρτο.

 

το χορτο ειναι στο ιδιο επιπεδο με την καφεινη. μια χαρα παθαινεις εξαρτηση απο την καφεινη αν πινεις συνεχεια καφεδες. δε λεμε για μια και 2 φορες. η εξαρτηση θελει χρονο και ποσοτητα

 

http://coolweb.gr/kafeini-kafes-eksarthsh-organismou/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χορτο ειναι στο ιδιο επιπεδο με την καφεινη. μια χαρα παθαινεις εξαρτηση απο την καφεινη αν πινεις συνεχεια καφεδες. δε λεμε για μια και 2 φορες. η εξαρτηση θελει χρονο και ποσοτητα

 

http://coolweb.gr/kafeini-kafes-eksarthsh-organismou/

 

Χρονια πίνω. Εκτος αν εννοείς να πίνεις κάθε μέρα από 15 τρίφυλλα τότε ναι ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεύτηκα. Αν είμαι μέσα σε μια καφετέρια και καπνίζω σκάνκ, θα φάω πρόστιμο ή όχι;

 

 

Αν είναι πείτε μου να πάω στο αστυνομικό τμήμα να ρωτήσω πληροφορίες για το κατά ποσο σε πάνε μέσα με δυο τσιγάρα κλπ

 

Πήγαινε και κάντους αυτή την ερώτηση ακριβώς. Κατά προτίμηση σκάσε και με το μάτι κόκκινο, δράκουλας. Και μετά πήγαινε σε ένα ματατζή και πέστου "τι θες ΡΕ ΜΟΥΝΙ;".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Κατά προτίμηση σκάσε και με το μάτι κόκκινο, δράκουλας. Και μετά πήγαινε σε ένα ματατζή και πέστου "τι θες ΡΕ ΜΟΥΝΙ;".

κατεφθεία νοσοκομείο μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο το κάνω και έχω κάνει κάτι παρόμοιο στο δρόμο , είχα πιει και πήγα σε ένα μπάτσο και του κάνω φιλαράκι έχεις φωτιά? μου κάνει ΝΕΑΡΕ γιατί είναι κόκκινα τα ματια σου? (με ύφος είμαι ο γαμάω και τώρα τη γάμησες)και γυρίζω με ένα χαμόγελο ως τα αφτιά και του λέω ντρέπονται, και αρχίζω κάτι γέλια στο άκυρο και φεύγω. :lol: :lol: :lol:

 

 

Καλά που δεν μου έκανε σωματικό έλεγχο να με δέσει :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...