Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής ΗP PSC 1410 All In One


sterzin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αυτόν τον εκτυπωτή.. Η σάρωση και η αντιγραφή τα έπαιξαν, δεν λειτουργούν, μόνο η εκτύπωση αντέχει. Οι φωτογραφίες που εκτυπώνω βγαίνουν σχεδόν επιεικά χάλια. Εχω χρησιμοποιήσει και το ειδικό χαρτί αλλά και πάλι χάλια. Θέλω τα φώτα σας. Μήπως υπάρχει κάποιο ποιό ''ειδικό'' χαρτί που δεν το έχω υπόψη μου ή ο εκτυπωτής μου απλά δεν κάνει; Επίσης τι προτείνετε για αγορά κάποιου συγκεκριμένου μηχανήματος που να εκτυπώνει πραγματικά ωραίες φωτογραφίες; Οι τιμές έξω είναι από 20 λεπτά μέχρι και 28 (απίστευτο;). Συμφέρει μήπως να τις εκτυπώνω μόνη μου; Θέλω τις απόψεις σας και τις προτάσεις σας για εκτυπωτή ψηφιακών φωτογραφιών. Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος.. παρε καινουργιο εκτυπωτη....περιμενεις να σου χαλασςει τελειως για να προχωρησεις σε μια αγορα αλλου?

 

εχει και με 59 ευρω,,,,,,

 

Κάνεις ένα σχόλιο άσχετο χωρίς να μου απαντάς σε αυτό που θέλω. Δεν έχω πρόβλημα με την εκτύπωση γενικά. Μιλάω για εκτύπωση ψηφιακών φωτογραφιών!!! Αν κάποιος έχει να προτείνει ένα μηχάνημα για αυτή την συγκεκριμένη χρήση, ευπρόσδεκτες όλες οι απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 21 22 cartridge που παιρνεις δεν πιστευω πως τυπώνουν αξιολογες φωτογραφίες. Εχεις κανει nozzle check μηπως ειναι βουλωμένα ομως;

Γενικά να τις τυπώνεις μονη σου συμφέρει- δε συμφέρει.

Τα μηχανηματα τα εππαγγελματικα κοστίζουν κατι χιλιάδες ευρώ και δεν ειναι ψεκασμού.Ειτε θερμική εκτυπωση ειτε χημική.

Κανενας εκτυπωτης δεν μπορει να τους ανταγωνιστει σε διαρκεια "ζωής" φωτογραφιας. Οτι κ να τυπωσεις θα ξεθωριάσει με το καιρο με οποιοδηποτε εκτυπωτη inkjet.εκτος αν την εχεις φυλαγμένη χωρις να το βλεπει φως η να εχεις pigment μελάνια σε ολα... που και παλι...

Χαρτι και αλλο να παρεις δε θα δεις μεγάλη διαφορά.

Μπορείς να παρεις εναν εκτυπωτη προς Canon μεριά βγάζουν πολυ καλες φωτογραφιες,οταν ειναι ρωτα να σου προτεινουν πιο γιατι δεν ειναι ολοι καλοι

 

imgsm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Εδώ απο τον canon μου εκτυπωμενη και σκαναρισμένη. Το πραγματικό μεγεθος ειναι 10 * 15 εκατοστά.Πολύ μικρότερη απο οτι φαινεται στην οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...