Προς το περιεχόμενο

Το πλάνο αντικατάστασης Sandy Bridge chipsets από εταιρείες


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

οι νεες διορθωμενες μητρικες ποτε θα βγουν στην αγορα?κοιταω στα γνωστα καταστηματα και δεν υπαρχει τιποτα....

 

τέλη Μαρτίου αρχές Απριλίου νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέλη Μαρτίου αρχές Απριλίου νομίζω...

 

Τότε θα έχει βγει και ο Bulldozer της AMD. Αυτό το λάθος της Intel(as) θα της κοστίσει πολύ ακριβά!

Είναι μια ευκαιρία να πάρει τα πάνω της η AMD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τότε θα έχει βγει και ο Bulldozer της AMD. Αυτό το λάθος της Intel(as) θα της κοστίσει πολύ ακριβά!

Είναι μια ευκαιρία να πάρει τα πάνω της η AMD.

 

οι Bulldozer πάνε για καλοκαίρι από ότι άκουσα...

 

http://www.xbitlabs.com/news/cpu/display/20110121180012_AMD_Reschedules_32nm_Product_Launch_Again_Llano_Comes_Ahead_of_Bulldozer.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Εγω δεν κρατήθηκα και την έκανα.Αλλά δεν πειράζει θα περιμένω και θα μου την αλλάξουν.Το επιβεβαίωσα.

 

 

Εγώ θέλω να πάρω καινούριο κουτάκι και είχα κάνει σύνθεση με Sandy Bridge τη βδομάδα πριν ανακοινωθεί το bug. Πρόλαβα να την ακυρώσω την παραγγελία, επειδή τις πρώτες δύο μέρες ήταν ρευστά τα πράγματα για αντικαταστάσεις-αποζημιώσεις. Τώρα που βγήκε ανακοίνωση και από Gigabyte και από Intel, σκέφτομαι μήπως τελικά ολοκληρώσω την αγορά και τον Απρίλιο να κάνω αντικατάσταση με το διορθωμένο chipset.

Βλακεία θα κάνω ή ....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλως σας βρηκα παιδια! Ερωτηση! Αγορασα ενα HP dv7-5000ev χθες σαββατο απο τα media markt και σημερα εμαθα για το προβλημα! Αυριο θα παω να το αναφερω αλλα θα δεχτουνε επιστροφη; Στο ελληνικο site της hp δεν αναφερουν τιποτα και στο αγγλικο δεν το αναφερει πια...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που μου λέτε να περιμένω είναι γιατί αναμένεται αλλαγή socket κι εγώ θα μείνω με το παλιό μετά την αντικατάσταση ή φοβάστε μην τυχόν και δεν μου το αλλάξουν τον Απρίλιο; Η΄ μήπως υπάρχει φόβος για νέο bug στους Sandy Bridge;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο λόγος που μου λέτε να περιμένω είναι γιατί αναμένεται αλλαγή socket κι εγώ θα μείνω με το παλιό μετά την αντικατάσταση ή φοβάστε μην τυχόν και δεν μου το αλλάξουν τον Απρίλιο; Η΄ μήπως υπάρχει φόβος για νέο bug στους Sandy Bridge;

 

o λόγος είναι κυρίως η βαρεμάρα, να μην την βγάζεις πάλι από το κουτί και να τρέχεις για αλλαγές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακα τα ψεματα παιδια στην Ελλαδα ζουμε, μην πηγαινετε γυρευοντας σε θεμα με εγγυησεις και επιστροφες εδω περα.

 

Λιγη υπομονη θα συνιστούσα σε οσους θελουν να πανε σε sb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...