Προς το περιεχόμενο

The OOT Radio Thread


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω κωκωναμ στο λεω, αστα τα ιστορικα και πιασε εμμισθη ραδιοπροαγωγος.

 

Πιο πολλα φλουριά θα πιάσει.

 

Παντέλο οι σπουδές δεν είναι μόνο για τα φλουριά. Αλλιώς θα καθόμουν στη δουλίτσα μου. Υπάρχουν και προσωπικοί στόχοι.

Κατατά ραδιοπαραγωγός θα ήταν το dream job μου, αλλά δεν είμαι σοβαρός άνθρωπος.

 

Μετά θα μπουκάρουν και οι Χούτου και μην τους είδατε τους Τούτσι. Τώρα που σου είπα το τέλος, δεν χρειάζεται να διαβάσεις άλλο. Ρίξε μια πενιά.

 

 

Όχι εντάξει, υποστηρίζουμε τους νέους επιστήμονες και ενισχύουμε την προσπάθειά τους να πάρουν το δέκατο πτυχίο τους.

 

 

Edit: τι μάθημα είναι αυτό δηλαδή;

 

Πολιτική Κοινωνιολογία - και όντως έλεγε για τους Χούτου μετά. 2 σελίδες ανάλυση μετά. Φάση. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΟΚ λοιπόν:

 

Ζητούνται αχαΐρευτοι-ασπούδαχτοι για εποχική εργασία κατά τη διάρκεια των εξεταστικών περιόδων. Εργασία από το σπίτι, ωράριο βραδινό. Αμοιβή συζητήσιμη, θα δεχθούμε και συμβολική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ λοιπόν:

 

Ζητούνται αχαΐρευτοι-ασπούδαχτοι για εποχική εργασία κατά τη διάρκεια των εξεταστικών περιόδων. Εργασία από το σπίτι, ωράριο βραδινό. Αμοιβή συζητήσιμη, θα δεχθούμε και συμβολική.

 

Custom title για μια βδομάδα =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ λοιπόν:

 

Ζητούνται αχαΐρευτοι-ασπούδαχτοι για εποχική εργασία κατά τη διάρκεια των εξεταστικών περιόδων. Εργασία από το σπίτι, ωράριο βραδινό. Αμοιβή συζητήσιμη, θα δεχθούμε και συμβολική.

 

Άντε καλά. Φίλιππε σήμερα θα παίξω κάτιτις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...