Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι μυγες? Εγω και ο Ερωδιος συμετειχαμε σε αυτη τη συζητηση που αναφερθηκες και εσυ απλως παραποιεις τα λεγομενα και των δυο 2-3 χρονια μετα. Οσο για τον εκνευρισμο (?!) το παιρνω ως καραμελα καποιου που δεν εχει να πει κατι, οποτε οκ μου την ειπες τωρα gratz κλπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μία προσφορά που είχε βγάλει η nova για τους οπαδούς των ομάδων της super league, υπάρχει ακόμα?

ρώτησα σε σύλλογο του ΠΑΟ αλλά μου είπαν ότι δεν ξέρουν κάτι μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μιλάς για Γκέμπελς, όταν έχεις τη Λάρα ( κατά κόσμον Βασιλαράς) εκπρόσωπο τύπου. Μπορείς όμως να τον στείλεις πάντα να κυλιστεί στα σκατά, εξάλλου μαθημένος είναι χρόνια τώρα που τον ξέρω τον Νικολάκη τον Μπιλαρά. ;)

Καραπαπας, Θοδωριδης, Μωραλης. Τον πιο λαιτ σου εστειλα, κανονικα ηθελε παιδια απο τον ΕΦ

 

 

 

Η μεγάλη τους κόντρα ξέσπασε όταν έβαλε ο Αλαφούζος τον Παναγόπουλο μετά το ματς με τον ακάλυπτο Κατσουράνη να λέει χίλιες παπαριές στο ΣΚΑΪ, χωρίς να ερωτηθεί για αυτές εις εκ των μεγαλύτερων μετόχων του καναλιού, aka ο Μαρινάκης. Συνεπώς με το ποδόσφαιρο έχει σχέση.

 

Βέβαια κάτι άλλα παλληκάρια μου είπαν ότι έγραφαν τότε, ότι το ΣΚΑΪ είναι γαυροκάναλο, γιατί ο Μαρινάκης είχε το 20%, ευτυχώς όμως η επαλήθευση είναι μήτηρ μαθήσεως εν προκειμένω.

1. Παπαριες as in ηταν ακαλυπτος ο Κατσουρανης και λεγανε μλκιες?

2. Ο ΣΚΑΙ που χθες στην Δικη εξομοιωνε εμας με σας, ειναι τοσο πρασινος?

 

μία προσφορά που είχε βγάλει η nova για τους οπαδούς των ομάδων της super league, υπάρχει ακόμα?

ρώτησα σε σύλλογο του ΠΑΟ αλλά μου είπαν ότι δεν ξέρουν κάτι μέχρι στιγμής.

Η ΝΟΒΑ ως γνησιο γαυροκαναλο το ξεκινησε μεσω Red Store για γαβρους, τους κραξανε και τωρα το εκαναν για ολους

Εγω παντως την εκοψα, εχουν καναλι free να δωσουν στον LRoi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΝΟΒΑ ως γνησιο γαυροκαναλο το ξεκινησε μεσω Red Store για γαβρους, τους κραξανε και τωρα το εκαναν για ολους

Εγω παντως την εκοψα, εχουν καναλι free να δωσουν στον LRoi

Eλα ρε γαυροκαναλο η γοβα που περυσι ακουσον-ακουσον ο χοντρος ειχε παραπονα με τις μεταδοσεις των σπικερ της και απειλουσε να σπασει τη συνεργασια ? Ουτε υπαλληλους να τους ειχε ο Μαρινακης... Oh wait..

Μαντεψε 2 αγωνιστικες μετα ποιο ηταν το αποτελεσμα... Πραγματικα εχουν μαθει με την τοσο ευνοικη μεταχειριση απο τα ΜΜΕ τοσα χρονια (Mega, Nova, ΕΡΤ, Tv Magic) που κατι καναλια σαν τον ΣΚΑΙ τους μοιαζουν βαζελοκαναλα επειδη ειπαν στο "κι εγω καλυπτα τον Κατσουρανη" το αυτονοητο για ανθρωπους με κοινη λογικη και νου: αλλοιωση αποτελεσματος.

Και που βγαζουν ανακοινωσεις διαμαρτυριας αν ο σπικερ πει οτι ο διαιτητης εκανε λαθος υπερ του ΟΣΦΠ σε μιση φαση.

 

E μετα αντε να πεισεις τον Ερωδιο και τον LRoi οτι ο ΣΚΑΙ οταν ειχε μετοχο τον Μαρινακη δεν πιο βαμενος πρασινος κι απτην Πρασινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, κολλήτάρι μου, που γνωρίζει ανθρώπους στην ΠΑΕ μου είπε ότι το θέμα έχει κολλήσει στις διαδικασίες. Έχει ξεκινήσει η διαδικασία από τις αρχές Αυγούστου αλλά παίζει καθυστέρηση στην διάθεση λόγω κολλημάτων με τα νομικά. Εδώ ουτε οι υπαλληλοι της ΠΑΕ δε το έχουν παρει ακόμα γιατί κινούνται λίιιιγο με το ραχάτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mega, Star, ΣΚΑϊ είναι προσκείμενα στον ΠΑΟ, μαζί με τα ραδιόφωνα τους, εφημερίδες, κτλ. Όταν είδα την πρόταση σου Midi να περιέχει το Mega στην ευνοϊκή μεταχείριση του Ολυμπιακού, γέλασα. Μιλάμε για το κανάλι που αφιέρωσε μισό δελτίο με κραυγές Τσίμα-Πρεντεντέρη-Τρέμης για τα επεισόδια στο Καραϊσκάκη.

 

Επίσης γελάω και με το TV Magic. Ένα τοπικό κανάλι που έχει εμβέλεια ούτε στο μισό λεκανοπέδιο, και φυσικά πουθενά πανελλαδικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mega, Star ειναι Βαρδινογιαννικα. Οποιος πιστευει οτι ο Βαρδινογιαννης ειναι Παναθηναικος, δικαιωμα του, εμεις που ξερουμε οτι ειναι αντιΠαναθηναικος ξερουμε τι κατευθυνση εχουν

 

Οταν λετε για Παναθηναικα ραδιοφωνα και εφημεριδες για πειτε για να γελασουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης γελάω και με το TV Magic. Ένα τοπικό κανάλι που έχει εμβέλεια ούτε στο μισό λεκανοπέδιο, και φυσικά πουθενά πανελλαδικά...

Aν και η εμβελεια δεν παιζει ιδιαιτερο ρολο για ενα βαμμενο καναλι και προσκειμενο σε αθηναικη ομαδα, -προφανως του αρκει η εμβελεια στην Αθηνα- να γελας με το tv magic για το γεγονος οτι πηρε οπως πηρε τη συχνοτητα ο προεδρος σου και ειχε καναλι για να προσηλυτιζει και κυριως να προπαγανδιζει, εχοντας free to air 24/24 εκπομπες τυπου Τσουκαλα τις οποιες δεν επιανε ουτε ΕΣΡ ουτε τιποτα, γιατι ΥΠΗΡΧΕ λογος. Ο ΠΑΟ ποτε δεν ειχε αντιστοιχο καναλι και βγαινετε και μιλατε για πρασινα ΜΜΕ αναζητωντας σε κατι ΣΚΑΙ και Mega ολη την παναθηναικοφροσυνη των ΜΜΕ. Ετσι μαθατε.

 

Οσο για το mega κι εγω γελασα οταν αποκαλεσες παναθηναικο ενα καναλι που αφιερωνε πολλαπλασιο χρονο στα ρεπορταζ για τον Τσακα παρα σε αυτα για τις παραγκες του Σωκου και του χοντρου στις οποιες ως καναλι εκανε ΓΑΡΓΑΡΑ με μαξιμουμ χρονο ρεπορταζ των 5 λεπτων.

 

Τελος τα σαιτ μην τα μπλεκετε στη συζητηση περι ΜΜΕ. Δεν χρειαζονται αδειοδοτηση. Ενω στην tv εχεις 10 καναλια που πιπιλανε την ιδια καραμελα και αν βγει ενα ΣΚΑΙ να πει για αλλοιωση αποτελεσματος στο ντερμπι της ντροπης "κι εγω καλυπτα τον Κατσουρανη", εξαπτεστε για τα παναθηναικα του αισθηματα. Μην ξεχνας οτι το ιντερνετ τωρα απεκτησε διεισδυση στα σπιτια και γινανε ολοι ψαγμενοι με infos απο μεσα. Μεχρι προτινος ο Ελληνας για ενημερωση δεν ειχε πολλες επιλογες περα απο το mega τον ANt1 και τον Αlpha. Οταν στα 10καναλια ειχες 1 βαμενο, αλλα 2-3 "δικα σου" και τα υπολοιπα να πετανε χαρταετο στα αισχη που γινανε απο το 95 εως σημερα, ε εχει δικιο ο αλλος να σου πει για ΜΜΕ που σε σιγονταρουν μια ζωη. Αλλιως θα εκανες παρεα στη Γιουβεντους και την Ρειντζερς και θα ησουν η μονη ομαδα στον πλανητη που οποτε επαιρνε πρωταθλημα θα επεφτε και εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, ο άλλος έχει πρόεδρο τον Αλαφούζο και δεν ξέρει αν είναι τόσο βαζελοκάναλο λέει.

 

Αμ η Νόβα που χάνει τα replay με τα offside του Σισέ ή τα δείχνει από κάμερες στην Κηφισίας κι αυτή κατακόκκινη είναι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mega, Star, ΣΚΑϊ είναι προσκείμενα στον ΠΑΟ, μαζί με τα ραδιόφωνα τους, εφημερίδες, κτλ.

 

Μιλάμε για το κανάλι που αφιέρωσε μισό δελτίο με κραυγές Τσίμα-Πρεντεντέρη-Τρέμης για τα επεισόδια στο Καραϊσκάκη.

 

 

Δεν αφιέρωσε μισό δελτίο. Οτι οριόντουσαν ναι, και καλά κάναν. Μετά απο αυτό η "τιμωρία σας" ήταν γελοία οπότε επιβεβαιωθήκαν.

 

Τώρα που έφυγε ο τζίγγερ απο τον ΠΑΟ, μην σου κάνει εντύπωση να αρχίσουν να παίζουν...γάβρο. Άλλωστε ο καλύτερος πρόεδρος στην ιστορία του ολυμπιακού είναι ο τζίγγερ, έδωσε περισσότερα πρωταθλήματα στον πειραιά και απο τον κόκκαλη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα μας πει ο LRoi για τις αντικειμενικοτατες μεταδοσαρες του ΣΚ απο την ΝΟΒΑ και τι δουλεια ειχε σημερα στα γραφεια της ο Μπεος. Το 2ο ριπλευ του οφσαιντ που ακυρωσαν στην Βεροια εψαχνε?

 

Οχι αδελφε, η Νοβα η εκπτωση-μεσω-red-store-στους-γαυρους ειναι καταπρασινη. Ρε τι ακουμε και δροσιζομαστε τουλαχιστον

 

Μιλανε αυτοι που εχουν ΝΕΤ, ΝΟΒΑ, Αντ1 και στην ουσια Μεγκα-Σταρ να χτυπαει το συμφερον του Παναθηναικου

 

btw το "βαζελοκαναλο" χθες ειχε τον Θωμαιδη να λεει "Παναθηναικος-Ολυμπιακος να μην μιλανε για διαιτησια". ΤΟΣΟ πρασινος ο ΣΚΑΙ

 

ΥΓ. Βλεπω το θεμα των φυλλαδων δεν το αγγιζετε. Εμ, που να το αγγιξετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στην ουσια Μεγκα-Σταρ να χτυπαει το συμφερον του Παναθηναικου

Επειδή έχουν διαφορετική από τη δική σου άποψη για το τί είναι καλό για τον ΠΑΟ, αυτό δεν τα καθιστά αυτομάτως γαυροκάναλα. Αύριο, υπό διαφορετικό ιδιοκτησιακό καθεστώς, μπορεί οι απόψεις σας να συμπίπτουν, τότε θα είναι ξανά βαζελοκάναλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοραρουμε νωρις, θα σκοραρουνε νωρις και θα τελειωνει το παραμυθι. Ο μονος τροπος να περασουμε ειναι να κοιμησουμε το παιχνιδι ως το 75 -προφανως για να μην φαμε γκολ, γιατι αν φαμε καληνυχτα μαργαριτα-, μετα με την κωλοφαρδια συμμαχο να καρφωσουμε 2 γκολ με τον Τοτο που θα εχει μπει αλλαγη, να το στειλουμε παραταση και αφου θα εχουν ξεφουσκωσει απτην κουραση οι Ισπανοι να παμε πεναλτι και να μιλησει ο Καρνεζης.

 

Αλλιως μη το ψαχνετε και μη το αναλυετε, δεν υπαρχει μαθηματικη εξισωση που να δινει προκριση στον ΠΑΟ.

 

Εκτος αν οι Ισπανοι κοιμηθουν για ανεξηγητο λογο σε ολο το παιχνιδι και οχι μονο αυτο, αλλα ταυτοχρονα το νωχελικο μας κεντρο γινει δημιουργικο για να βγουν οσες ευκαιριες απαιτουνται για να βαλουν 2 γκολ οι επιθετικοι μας :D

 

Α, κι οταν ανατρεπαμε τετοια σκορ ειχαμε και 11δες που μπορουσαν να δουν στα ματια Μπαρτσελονες, Γιουβεντους, Αρσεναλ, Αμβουργα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...