Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα το δω με φιλο μου βαζελο , οποτε να ξερετε ο,τι γραψω θα ναι αντικειμενικο!

Aν ενας ακροαριστερος κατσει με ενα ακροδεξιο να συζητησουν για πολιτικα βγαζουν την χρυση και αντικειμενικη τομη σε ολα τα πολιτικα προβληματα δηλαδη? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ενας ακροαριστερος κατσει με ενα ακροαριστερο να συζητησει για πολιτικα βγαζουν την χρυση και αντικειμενικη τομη σε ολα τα πολιτικα προβληματα δηλαδη? :P

 

Χαχχα ναι θα λεει αυτος τα δικα του, εγω τα δικα μου, κ θα βγαλουμε το μεσο ορο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που πηγαζει τοση αισιοδοξια,σε διαφορους ραδιοφωνικους και σαιτ,δε μπορω να καταλαβω...

ΟΚ εφυγαν καλοι παιχτες απο τη μαλαγα,αλλα το ροστερ της ειναι αρκετα ανωτερο.

Με παιχτες οπως ο Καμενι,Ντεμικελις,Καματσο,Τουλαλαν(απ τους αγαπημενους μου),Χοακιν,Μπαπτιστα(εκτος).Εστω κι ενας απο αυτους να ερχονταν στην Ελλαδα,θα ηταν η μεταγραφη του καλοκαιριου.

Δεν εχει χρηματα η Μαλαγα γιατι οι αραβες εκλεισαν τη κανουλα,λες κ εμεις ειμαστε σε καλυτερη μοιρα.Στο κατω κατω παιζει μια ισπανικη με μια ελληνικη ομαδα,αυτο τα λεει ολα.

Δεν αποκλειω να παρουμε καλο αποτελεσμα,αλλα για μενα θα ειναι εκπληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που πηγαζει τοση αισιοδοξια,σε διαφορους ραδιοφωνικους και σαιτ,δε μπορω να καταλαβω...

 

Απο το γεγονος οτι τα γαυροΜΜΕ και οι στημενοι θελουν να παρουσιασουν την Μαλαγα κατι μεταξυ Παναχας και Παναιγιαλειου οποτε αν φαμε κανα 3μπαλο να κραξουν Φερειρα-Αλαφουζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν επιθεση ΦΩΤΙΑ ...

Πισω μπαζουν φυσικα...

Τους ειδα με τον Ολυμπιακο ..

Αλλα μπροστα ειναι πολυ καλοι δε νομιζω να τους αντεξετε ...

Φοβαμαι οτι θα φατε απο 2 εως 3 γκολακια σημερα ...

 

Αν και θελω να πατε Τσ. Λ.

Πολυ θα ηθελα δυο ομαδες στην Ευρωπη οπως τα παλια χρονια ...

Ποσο καιρο εχουμε να το ζηζουμε αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα θα φαμε πολλα.Με την μαδεργουελ δεν ειχαμε παιξει τιποτα και βγηκαν στις φυλλαδες και λεγανε για την νεα μπαρτσελονα.Σημερα τελειωσαν τα ψεματα,θα δουν την γυμνια μας οσοι πιστευουν οτι εχουμε ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σίγουρο ειναι οτι θα δούμε ωραίο ματς...τώρα προσωπικά εγω είμαι αισιόδοξη για το αποτέλεσμα

 

Αισιοδοξη .... ???

Μαλιστααα ... :-D :D :D

Tο σημειωνουμε αυτο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κανείς και εγώ το ίδιο φέτος είμαστε πιο ομάδα ...... Πάντως για μένα.πιστεύω θα κριθεί από την μεριά μας από την απόδοση Κατσουράνη

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναικος οταν σταματησει να παιζει με σπυροπουλα αριστερα και βυντρα δεξια ισως να κανει κατι καλο.Οσο ειναι αυτα τα πλαγια μπακ μεσα που ουτε τα βασικα δεν ξερουν να κανουν[0 τοποθετησεις,δεν κοβουν,εν βοηθανε στην επιθεση],τα αποτελεσματα που θα περνουμε με σοβαρες ομαδες αυτα θα ειναι.Αντε και το τριμπαλο σε λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...