Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δε τον ξέρω .σοβαρα τωρα.ποιος είναι?

 

Ο γιός του Παύλου Γιαννακόπουλου, Δημητρ(άκ)ης, πλέον (εδώ και και κάτι μηνάκια) διοικών της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτος ο σισοκο πολυ αλητηριος ειναι,δεν τον θελω. :-D

φανταζομαι μπροστα λετο σισοκο και κουινσι,πισω κατσουρ βιτολο και χριστοδουλοπουλος.Να δουμε ποτε θα γυρισει ο λετος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον σισοκο ήθελε ο φερειρα να τον αγοράσουμε τον χειμώνα αλλά δεν είχαμε λεφτά όπως ήθελε και βιερα αν θυμάμαι καλά έτσι λέγεται πήγε Μπενφίκα και ντιαβαρα πήγε Σεβίλλη ο Λέτο γυρνάει στο 2 μισό του πρωταθλήματος

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην περιμενετε απο τον Λετο και πολλα. Εγω να ειμαι ειλικρινης τον εχω διαγραψει απτο μυαλο μου, δεν εχω απαιτησεις πια... Θα κλεισει χρονο εκτος γηπεδων. Φανταζομαι οτι οταν με το καλο γυρισει ο ρολος του θα ειναι μια αλλαγη στο 65. Και ελπιζω να του κοψει του Φερειρα και να μη τον βαλει στο ρολο που τον ειχε περυσι γιατι δεν παιζει να αντεξει φετος μετα απο τοσους μηνες απραξιας.

 

Κατα τ'αλλα δεν ειδα το παιχνιδι σημερα, καταλαβαινω ομως οτι παιξαμε ικανοποιητικα, αλλα μην ξεχνατε οτι αντιπαλους ειχαμε ξυλοκοπους. Απο δω και περα αρχιζουν τα ζορια. Σε πρωτη φαση καλουμαστε να δειξουμε πως τα παμε σε υψηλο επιπεδο στα προκριματικα και απο κει και περα στο πρωταθλημα καλουμαστε να δειξουμε αυτο που ελειψε περυσι. Η διαρκεια. Στο πρωτο γυρο ολα καλα, στο β γυρο κλαταραμε, λογω και ελειπους ροστερ βεβαιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...